Track and field: Wyoming state champions, master list

Below are Wyoming’s state track and field champions since 1922, the year of the first state track meet. The “event” column uses shortcodes to display the event won. The key for those codes is here.

The table below is searchable and sortable. Search by name, school, year, gender, classification or any combination.

GenderClassificationYearAthleteSchoolTime/MarkEvent
BoysOne class1935Dave HaysRiverton5.7B50Y
BoysOne class1934Sherrall DrumRock Springs6.0B50Y
BoysOne class1933Bill KobelinThermopolis5.6B50Y
BoysOne class1927Carl DirWorland5.7B50Y
BoysOne class1926Elmo CoverThermopolis5.8B50Y
BoysOne class1925Jim DriscollThermopolis5.7B50Y
BoysOne class1924Odie GorrellNatrona County5.4B50Y
BoysOne class1923Wedge ThompsonThermopolis5.2B50Y
BoysOne class1922Wedge ThompsonThermopolis5.2B50Y
Boys4A2021Robert DouglasNatrona County11.34B100M
Boys4A2019Wyatt MooreStar Valley11.09B100M
Boys4A2018Sam HagemanCheyenne East11.30B100M
Boys4A2017Lamont FrisbyKelly Walsh10.96B100M
Boys4A2016Lamont FrisbyKelly Walsh10.93B100M
Boys4A2015Chase AndersenNatrona County10.99B100M
Boys4A2014Carlos SalcidoRock Springs10.66B100M
Boys4A2013Dominique HillCheyenne East11.32B100M
Boys4A2012Terry JacksonKelly Walsh11.29B100M
Boys4A2011Kolby KesterGreen River10.93B100M
Boys4A2010Kody WilliamsSheridan10.96B100M
Boys4A2009Mario HarrisNatrona County10.86B100M
Boys4A2008Stephen MichelLaramie10.65B100M
Boys4A2007Brendan AmesCheyenne Central10.84B100M
Boys4A2006Brendan AmesCheyenne Central11.04B100M
Boys4A2005Andrew BeyelerCody11.33B100M
Boys4A2004Luis AlmodovarCheyenne East11.20B100M
Boys4A2003Ike UkaegbuLaramie11.48B100M
Boys4A2002Weston SteigerCampbell County11.39B100M
Boys4A2001Curt GoehringCampbell County11.01B100M
Boys4A2000Kiffin WigertCheyenne Central11.05B100M
Boys4A1999Kiffin WigertCheyenne Central11.04B100M
Boys4A1998Ray AbramsCampbell County10.82B100M
Boys4A1997Adrian PadillaGreen River11.00B100M
Boys4A1996Ben MartinLaramie11.09B100M
Boys4A1995George GrantCheyenne East11.17B100M
Boys4A1994Jonath JacksonCheyenne East10.86B100M
Boys4A1993Lee VaughnCheyenne East10.91B100M
Boys4A1992Ryan BergerEvanston11.10B100M
Boys4A1991Ryan BergerEvanston11.47B100M
Boys4A1990Lee VaughnCheyenne East11.26B100M
Boys4A1989Darian EliassenCampbell County11.02B100M
Boys4A1988Darian EliassenCampbell County11.71B100M
Boys4A1987Ben GoseRiverton11.30B100M
Boys4A1986Herman RobinsonLaramie11.10B100M
Boys4A1985Chris HoppeKelly Walsh11.21B100M
Boys4A1984James WinfreyKelly Walsh11.10B100M
BoysAA1983Grant ParhamCheyenne Central11.00B100M
BoysAA1982Rod MorrisLaramie11.16B100M
BoysAA1981Mike DevereauxKelly Walsh11.51B100M
BoysAA1980Tillie CooleyCheyenne Central11.41B100M
Boys3A2021C.J. LindsayLovell11.29B100M
Boys3A2019Cody MilmineBuffalo11.27B100M
Boys3A2018Brodie RodenRiverton10.98B100M
Boys3A2017Roman SmithWheatland10.98B100M
Boys3A2016Roman SmithWheatland11.15B100M
Boys3A2015Gage PittDouglas11.49B100M
Boys3A2014Sai RogiDouglas11.33B100M
Boys3A2013Andrew LinsenmannJackson11.23B100M
Boys3A2012Ty EtchemendyDouglas11.32B100M
Boys3A2011Justin MeltonDouglas10.76B100M
Boys3A2010Justin MeltonDouglas10.78B100M
Boys3A2009Drew NielsenGlenrock11.38B100M
Boys3A2008Carson HessenthalerLovell11.16B100M
Boys3A2007Justin CrossPowell11.11B100M
Boys3A2006Christopher ProsinskiBuffalo11.15B100M
Boys3A2005Keith BrauneisLander11.34B100M
Boys3A2004Jake MuthLander11.22B100M
Boys3A2003Jake MuthLander11.15B100M
Boys3A2002Andy JohnsonStar Valley11.76B100M
Boys3A2001Scott MuirRawlins11.30B100M
Boys3A2000Scott MuirRawlins11.23B100M
Boys3A1999Jeb JohnsonLyman11.55B100M
Boys3A1998Josh PhiferTorrington10.96B100M
Boys3A1997Trent VonburgTorrington11.32B100M
Boys3A1996Trent VonburgTorrington11.10B100M
Boys3A1995Richard DolezalMountain View11.47B100M
Boys3A1994Clayton LoganWorland11.07B100M
Boys3A1993Heath RobertsonJackson11.34B100M
Boys3A1992John HardeeDouglas11.32B100M
Boys3A1991Chris CaskeyDouglas11.68B100M
Boys3A1990Doug LarimerJackson11.03B100M
Boys3A1989Doug LarimerJackson10.94B100M
Boys3A1988Ty NelsonPowell11.36B100M
Boys3A1987Matt HansenStar Valley11.16B100M
Boys3A1986Mark HardeeDouglas11.02B100M
Boys3A1985Mark HardeeDouglas11.26B100M
Boys3A1984Scott MillerWorland11.10B100M
BoysA1983Shawn FranklinTorrington11.34B100M
BoysA1982Ron AllenJackson11.53B100M
BoysA1981Bryan TrebelcockBuffalo11.83B100M
BoysA1980Bryan TrebelcockBuffalo11.85B100M
BoysA1979Mark SimsTorrington11.201B100M
Boys2A2021Branson RobisonRocky Mountain11.65B100M
Boys2A2019Carson BatesBig Horn11.34B100M
Boys2A2018Will LillardLovell11.67B100M
Boys2A2017Hunter WoodardUpton11.34B100M
Boys2A2016Cody BjorhusThermopolis11.39B100M
Boys2A2015Jace MarxBig Piney11.12B100M
Boys2A2014Jace MarxBig Piney11.08B100M
Boys2A2013Jace MarxBig Piney11.52B100M
Boys2A2012Omar BridgesThermopolis11.79B100M
Boys2A2011Jerit DegeringLusk11.33B100M
Boys2A2010Jerit DegeringLusk11.22B100M
Boys2A2009Duell PetschBurns11.65B100M
Boys2A2008Clancy PhillipsBig Horn11.36B100M
Boys2A2007David CapozzoliSaratoga11.29B100M
Boys2A2006Darrell NeimanSundance11.21B100M
Boys2A2005Darrell NeimanSundance11.47B100M
Boys2A2004Dustin NelsonLusk11.45B100M
Boys2A2003Trent DavisLingle11.44B100M
Boys2A2002Nick BearWright11.76B100M
Boys2A2001Mike McGinnisBig Piney11.54B100M
Boys2A2000Michael MickelsonLovell11.30B100M
Boys2A1999Grant CurryLingle11.41B100M
Boys2A1998Brian ZowadaLusk10.92B100M
Boys2A1997Brian ZowadaLusk11.30B100M
Boys2A1996James FreudenbergWright11.33B100M
Boys2A1995Brandon HessenthalerLovell11.22B100M
Boys2A1994Brandon HessenthalerLovell11.03B100M
Boys2A1993JeNey JacksonGuernsey11.30B100M
Boys2A1992Chad JohnsonHanna11.31B100M
Boys2A1991Jim TemplinMountain View11.72B100M
Boys2A1990Jim TemplinMountain View11.37B100M
Boys2A1989Randy EllisUpton11.12B100M
Boys2A1988Becket HinckleyRiverside11.32B100M
Boys2A1987Jose WrightKemmerer11.04B100M
Boys2A1986Jose WrightKemmerer11.14B100M
Boys2A1985Benny CastroTongue River11.50B100M
Boys2A1984Kurt AsayRocky Mountain11.45B100M
BoysB1983Randy BomarTongue River11.21B100M
BoysB1982Marty TlustosHanna11.09B100M
BoysB1981Brian SmithPine Bluffs11.74B100M
BoysB1980Brian SmithPine Bluffs11.85B100M
BoysB1979Owen RatycheTongue River11.496B100M
Boys1A2021Kaden DowerWestern Heritage11.53B100M
Boys1A2019Kaden DowerWestern Heritage11.65B100M
Boys1A2018Kaden DowerWestern Heritage11.84B100M
Boys1A2017Jordan KlineWestern Heritage11.63B100M
Boys1A2016Slater KaislerSnake River11.37B100M
Boys1A2015Jace PetersenCokeville11.64B100M
Boys1A2014Seth BennettMeeteetse11.61B100M
Boys1A2013Ben MancusoBurlington11.20B100M
Boys1A2012Ben MancusoBurlington11.60B100M
Boys1A2011Bronson TeichertCokeville11.65B100M
Boys1A2010Eric McNivenBurlington11.25B100M
Boys1A2009Justin PreatorBurlington11.81B100M
Boys1A2008David CapozzoliSaratoga11.35B100M
Boys1A2007Justin KorkowHanna11.58B100M
Boys1A2006Justin KorkowHanna11.64B100M
Boys1A2005Cody DelayShoshoni11.58B100M
Boys1A2004Cale EllisonBurlington11.36B100M
Boys1A2003Cale EllisonBurlington11.76B100M
Boys1A2002Sean BelliveauArvada-Clearmont11.46B100M
Boys1A2001Jamie EklundAlbin11.81B100M
Boys1A2000Michael SparksCokeville11.46B100M
Boys1A1999Randy SmithTen Sleep11.42B100M
Boys1A1998Randy SmithTen Sleep10.97B100M
Boys1A1997Randy SmithTen Sleep11.23B100M
Boys1A1996Willy UnverzagtLingle11.43B100M
Boys1A1995Danny MaddockShoshoni11.79B100M
Boys1A1994Ryan JohnsonDubois11.53B100M
Boys1A1993Ryan CecilSoutheast11.55B100M
Boys1A1992Brent BurkartSoutheast11.71B100M
Boys1A1991Cory GilchriestLingle11.98B100M
Boys1A1990Sheldon PippinEncampment11.98B100M
Boys1A1989Gordie PettersonBig Horn11.50B100M
Boys1A1988Russ BowlinAlbin12.01B100M
Boys1A1987Pete PelissierBig Horn11.68B100M
Boys1A1986Erin KnightWright11.59B100M
Boys1A1985Jay PelissierBig Horn11.72B100M
Boys1A1984Steve VanNormanMidwest11.59B100M
BoysC1983Brent LeeSnake River11.51B100M
BoysC1982Schyler HinckleyCowley11.68B100M
BoysC1981Klay WagnerDeaver-Frannie12.47B100M
BoysC1980Bryan SavageByron12.49B100M
BoysAA1979Tillie CooleyCheyenne Central10.00B100Y
BoysAA1978John CooleyLaramie10.36B100Y
BoysAA1977Joe SmithCheyenne Central9.90B100Y
BoysAA1976Jesse JohnsonCheyenne East10.00B100Y
BoysAA1975Steve HopkinsKelly Walsh10.10B100Y
BoysAA1974Ty NelsonPowell10.00B100Y
BoysAA1973Pete RadakovichRock Springs9.9B100Y
BoysAA1972Mike WilliamsNatrona County10.3B100Y
BoysAA1971Wayne MusicLander9.9B100Y
BoysAA1970Roger KetchesonCheyenne East9.9B100Y
BoysAA1969Roger KetchesonCheyenne East10.1B100Y
BoysAA1968Jesse MappNatrona County9.9B100Y
BoysAA1967Jim WeedRock Springs10.2B100Y
BoysAA1966Percy JohnsonCheyenne Central10.1B100Y
BoysAA1965Neil WeidnerLaramie10.6B100Y
BoysAA1964Gary OlsonNatrona County10.0B100Y
BoysAA1963Carl NordstromRock Springs10.0B100Y
BoysAA1962Bob FintusCheyenne East10.1B100Y
BoysAA1961Louis PfrangleCody10.1B100Y
BoysAA1960Dave HudgelNatrona County10.0B100Y
BoysAA1959Dick KuzaraSheridan10.1B100Y
BoysAA1958Gary StoufferCheyenne Central10.1B100Y
BoysAA1957John MichieNatrona County10.4B100Y
BoysAA1956Hi GernertNatrona County10.3B100Y
BoysAA1955Butch KilpatrickSheridan10.1B100Y
BoysAA1954Ray MoraNatrona County10.2B100Y
BoysAA1953Pat BisiarNatrona County10.1B100Y
BoysAA1952Rudy MagagnaRock Springs10.3B100Y
BoysAA1951Rudy MagagnaRock Springs10.2B100Y
BoysOne class1950Chuck BakerCheyenne Central10.0B100Y
BoysOne class1949Chuck BakerCheyenne Central10.5B100Y
BoysOne class1948George DawsonWheatland10.3B100Y
BoysOne class1947Clarence WakeNewcastle10.1B100Y
BoysOne class1946Jack StoryCheyenne Central10.3B100Y
BoysOne class1945Zane MoonKemmerer9.7B100Y
BoysOne class1944Van McCartyChugwater10.2B100Y
BoysOne class1942J.B. FordDouglas11.0B100Y
BoysOne class1941Gene SmithLaramie9.9B100Y
BoysOne class1940Vic NiethammerNatrona County10.4B100Y
BoysOne class1939Walter CookNatrona County10.2B100Y
BoysOne class1938Ned MoerkeGreen River10.1B100Y
BoysOne class1937Charley ThurstonRiverton10.1B100Y
BoysOne class1936Ned MoerkeGreen River10.0B100Y
BoysOne class1935Dave HaysRiverton10.7B100Y
BoysOne class1934Bob Boyce//Daniel MelinkovichNatrona County//Rock Springs10.5B100Y
BoysOne class1933Bill KobelinThermopolis9.9B100Y
BoysOne class1932Bill KobelinThermopolis10.3B100Y
BoysOne class1931Joe StarmanRock Springs10.4B100Y
BoysOne class1930Raymond DoyleSheridan10.3B100Y
BoysOne class1929Wallace HobsonThermopolis10.1B100Y
BoysOne class1928Abbie ThompsonThermopolis10.2B100Y
BoysOne class1927Carl DirWorland???B100Y
BoysOne class1926Abbie ThompsonThermopolis10.6B100Y
BoysOne class1925Jim DriscollThermopolis10.2B100Y
BoysOne class1924Clyde HalesNatrona County10.4B100Y
BoysOne class1923Wedge ThompsonThermopolis10.0B100Y
BoysOne class1922Wedge ThompsonThermopolis10.4B100Y
BoysA1978Jim JoslinKemmerer10.20B100Y
BoysA1977Darryl CallStar Valley10.25B100Y
BoysA1976Wendell RichardsonThermopolis10.85B100Y
BoysA1975Stan NakamuraKemmerer10.46B100Y
BoysA1974Howard SchultzGreen River10.00B100Y
BoysA1973Jim MartinTorrington10.1B100Y
BoysA1972Mike WilliamsKemmerer10.1B100Y
BoysA1971Dave PendletonStar Valley10.3B100Y
BoysA1970Eric KufeldtTorrington10.3B100Y
BoysA1969Eric KufeldtTorrington10.3B100Y
BoysA1968Tom DebrotTorrington10.4B100Y
BoysA1967Dave YatesTorrington10.4B100Y
BoysA1966Jim WardBuffalo10.1B100Y
BoysA1965Mike SilbaughNewcastle11.0B100Y
BoysA1964Rick StrattonGreen River10.5B100Y
BoysA1963Wayne JohnsonLovell10.5B100Y
BoysA1962Jim TaylorThermopolis10.0B100Y
BoysA1961Gary KeilThermopolis10.2B100Y
BoysA1960Louis PfrangleCody9.9B100Y
BoysA1959Louis PfrangleCody10.2B100Y
BoysA1958Larry EckardThermopolis10.0B100Y
BoysA1957Joe RussellCody10.1B100Y
BoysA1956Dick DoverCody10.7B100Y
BoysA1955Larry McAllisterRawlins10.5B100Y
BoysA1954Jim BishopRiverton10.25B100Y
BoysA1953Dick HarkinsWorland10.7B100Y
BoysA1952Kent KinniburghRiverton10.3B100Y
BoysB1978Dave PattersonShoshoni10.40B100Y
BoysB1977Gerald CooneyPine Bluffs10.38B100Y
BoysB1976Rex BluemelMountain View10.70B100Y
BoysB1975Danny WunderLingle10.30B100Y
BoysB1974Leonard PadillaMedicine Bow10.00B100Y
BoysB1973Dick BirdsleyCowley10.4B100Y
BoysB1972Charles IsaacHanna11.0B100Y
BoysB1971Roy StromCowley10.2B100Y
BoysB1970Todd DaytonCokeville10.4B100Y
BoysB1969Jim MosleyUpton10.6B100Y
BoysB1968Jim IsaacHanna10.25B100Y
BoysB1967Lynn BorcherDeaver-Frannie10.2B100Y
BoysB1966Lynn BorcherDeaver-Frannie10.3B100Y
BoysB1965Tom RunnerSaratoga11.0B100Y
BoysB1964Brent CarterByron10.3B100Y
BoysB1963Bill CalvertMountain View10.4B100Y
BoysB1962Tom BinningPine Bluffs10.1B100Y
BoysB1961Tom BinningPine Bluffs10.3B100Y
BoysB1960Art PingreyDeaver-Frannie10.1B100Y
BoysB1959Orlando CordovaShoshoni10.4B100Y
BoysB1958Dale DechertShoshoni10.275B100Y
BoysB1957Virgil DavisonKemmerer10.3B100Y
BoysB1956Stanley MurdockPinedale10.8B100Y
BoysB1955Stanley MurdockPinedale10.55B100Y
BoysB1954Billy HuhnkeMeeteetse10.4B100Y
BoysB1953Damon FoltzUpton10.55B100Y
BoysB1952Damon FoltzUpton10.9B100Y
BoysB1951Phil GarrettPinedale10.6B100Y
BoysC1979Mark CronkChugwater10.40B100Y
BoysC1978Mark CronkChugwater10.67B100Y
BoysC1977Gran WilliamsByron10.30B100Y
BoysC1976Matt EllerGlendo10.56B100Y
BoysC1975Gary WelchCowley10.60B100Y
BoysC1974Lee FaussetTen Sleep10.50B100Y
BoysC1973Leonard PadillaMedicine Bow10.5B100Y
BoysC1972Leonard PadillaMedicine Bow11.5B100Y
BoysC1971Terry CahillBurlington10.5B100Y
BoysC1970Clark LymanTen Sleep10.7B100Y
BoysC1969Leslie DrakeArvada10.9B100Y
BoysC1968Pat CollinsArvada10.7B100Y
BoysC1967Bob PadillaMedicine Bow10.6B100Y
BoysC1966Curtis GrandstaffLaGrange10.5B100Y
BoysC1965Curtis GrandstaffLaGrange11.0B100Y
BoysC1964Dave ButlerCarpenter10.7B100Y
BoysC1963Dave ButlerCarpenter10.9B100Y
BoysC1962Ron EatonVeteran10.5B100Y
BoysC1961Gary NewtonVeteran10.5B100Y
BoysC1960Bob GreathouseLaGrange10.2B100Y
BoysC1959Tom DavisHawk Springs10.6B100Y
BoysC1958Frank EsquibelFort Laramie10.8B100Y
BoysC1957Gary HoweryHawk Springs10.9B100Y
Boys4A2021Darius WigginsKelly Walsh22.88B200M
Boys4A2019Wyatt MooreStar Valley22.32B200M
Boys4A2018Sam HagemanCheyenne East22.59B200M
Boys4A2017Lamont FrisbyKelly Walsh22.26B200M
Boys4A2016Lamont FrisbyKelly Walsh22.57B200M
Boys4A2015Chase AndersenNatrona County21.79B200M
Boys4A2014Carlos SalcidoRock Springs22.04B200M
Boys4A2013Robert CountsNatrona County21.76B200M
Boys4A2012Dominique HillCheyenne East22.39B200M
Boys4A2011Josh MorganLaramie22.24B200M
Boys4A2010Taylor VillegasNatrona County21.65B200M
Boys4A2009Justin WillSheridan22.30B200M
Boys4A2008Stephen MichelLaramie21.39B200M
Boys4A2007Brendan AmesCheyenne Central22.02B200M
Boys4A2006Brendan AmesCheyenne Central21.91B200M
Boys4A2005Luis AlmodovarCheyenne East22.31B200M
Boys4A2004Jake MorrisonNatrona County22.40B200M
Boys4A2003Luis AlmodovarCheyenne East23.15B200M
Boys4A2002Ben StrattonCheyenne East22.91B200M
Boys4A2001Curt GoehringCampbell County22.16B200M
Boys4A2000Curt GoehringCampbell County22.18B200M
Boys4A1999D.J. RehbeinCampbell County22.13B200M
Boys4A1998Matt ThelenSheridan21.96B200M
Boys4A1997Adrian PadillaGreen River21.67B200M
Boys4A1996Brandon BraistedLaramie22.03B200M
Boys4A1995Clint JessenCheyenne East22.92B200M
Boys4A1994Jonath JacksonCheyenne East21.83B200M
Boys4A1993Lee VaughnCheyenne East22.44B200M
Boys4A1992Lee VaughnCheyenne East22.26B200M
Boys4A1991Ryan BergerEvanston22.89B200M
Boys4A1990Eric MappNatrona County22.94B200M
Boys4A1989Darian EliassenCampbell County21.86B200M
Boys4A1988Darian EliassenCampbell County22.91B200M
Boys4A1987Ben GoseRiverton22.41B200M
Boys4A1986Herman RobinsonLaramie22.75B200M
Boys4A1985Chris HoppeKelly Walsh22.70B200M
Boys4A1984Chris HoppeKelly Walsh22.54B200M
BoysAA1983Scott MillerWorland22.54B200M
BoysAA1982Rod MorrisLaramie22.58B200M
BoysAA1981Mike DevereauxKelly Walsh22.56B200M
BoysAA1980Tillie CooleyCheyenne Central22.31B200M
Boys3A2021Ashton SchofieldMountain View23.52B200M
Boys3A2019Cody MilmineBuffalo22.35B200M
Boys3A2018Brodie RodenRiverton22.24B200M
Boys3A2017Roman SmithWheatland22.33B200M
Boys3A2016Roman SmithWheatland22.93B200M
Boys3A2015Gage PittDouglas22.99B200M
Boys3A2014Noah RiveraCody22.94B200M
Boys3A2013Reno AverillStar Valley22.21B200M
Boys3A2012Branden WelkerStar Valley22.55B200M
Boys3A2011Justin MeltonDouglas21.86B200M
Boys3A2010Justin MeltonDouglas21.78B200M
Boys3A2009Drew NielsenGlenrock22.62B200M
Boys3A2008Carson HessenthalerLovell22.15B200M
Boys3A2007Kenny SmithPowell23.03B200M
Boys3A2006Eric WalkerJackson22.96B200M
Boys3A2005Keith BrauneisLander22.01B200M
Boys3A2004Jordan MayPowell23.03B200M
Boys3A2003Jake MuthLander23.19B200M
Boys3A2002Andy JohnsonStar Valley23.85B200M
Boys3A2001Scott MuirRawlins22.18B200M
Boys3A2000Scott MuirRawlins22.83B200M
Boys3A1999Pat BensonLander23.19B200M
Boys3A1998Willie JonesTorrington22.27B200M
Boys3A1997Dave OmanLander22.28B200M
Boys3A1996Jeremy McDonaldStar Valley22.28B200M
Boys3A1995Clayton LoganWorland23.22B200M
Boys3A1994Clayton LoganWorland22.41B200M
Boys3A1993Curt SchmidtRawlins23.04B200M
Boys3A1992Jason MockoWorland22.93B200M
Boys3A1991Chris CaskeyDouglas22.79B200M
Boys3A1990Doug LarimerJackson22.62B200M
Boys3A1989Ty NelsonPowell21.76B200M
Boys3A1988Ty NelsonPowell22.39B200M
Boys3A1987Matt HansenStar Valley22.36B200M
Boys3A1986Matt HansenStar Valley22.42B200M
Boys3A1985Mark HardeeDouglas22.92B200M
Boys3A1984Scott MillerWorland22.77B200M
BoysA1983Allen LainhartStar Valley23.13B200M
BoysA1982Dave CookJackson23.16B200M
BoysA1981Bryan TrebelcockBuffalo23.25B200M
BoysA1980Bryan TrebelcockBuffalo23.00B200M
BoysA1979Bryan TrebelcockBuffalo23.142B200M
Boys2A2021Branson RobisonRocky Mountain23.79B200M
Boys2A2019Carson BatesBig Horn23.07B200M
Boys2A2018Tucker BoppGlenrock23.08B200M
Boys2A2017Hunter WoodardUpton22.98B200M
Boys2A2016Cody BjorhusThermopolis23.22B200M
Boys2A2015Jace MarxBig Piney22.61B200M
Boys2A2014Jace MarxBig Piney23.00B200M
Boys2A2013Jace MarxBig Piney22.43B200M
Boys2A2012Zach MillerSaratoga23.17B200M
Boys2A2011Jerit DegeringLusk22.89B200M
Boys2A2010Jerit DegeringLusk22.15B200M
Boys2A2009Wylie BrooksPine Bluffs23.27B200M
Boys2A2008Clancy PhillipsBig Horn22.72B200M
Boys2A2007Carson HessenthalerLovell22.84B200M
Boys2A2006Darrell NeimanSundance22.59B200M
Boys2A2005Fielding PhillipsBig Horn22.97B200M
Boys2A2004Dustin NelsonLusk23.01B200M
Boys2A2003Trent DavisLingle23.58B200M
Boys2A2002Kyle GerikBig Piney23.69B200M
Boys2A2001Travis StevensBig Piney22.57B200M
Boys2A2000Michael MickelsonLovell22.69B200M
Boys2A1999Grant CurryLingle23.00B200M
Boys2A1998Brian ZowadaLusk22.09B200M
Boys2A1997Raymond SibbettRocky Mountain22.26B200M
Boys2A1996Raymond SibbettRocky Mountain22.73B200M
Boys2A1995Brandon HessenthalerLovell23.04B200M
Boys2A1994Brandon HessenthalerLovell22.66B200M
Boys2A1993JeNey JacksonGuernsey23.14B200M
Boys2A1992Chad JohnsonHanna22.89B200M
Boys2A1991Chad JohnsonHanna23.46B200M
Boys2A1990Derek SilbaughUpton23.14B200M
Boys2A1989Randy EllisUpton22.08B200M
Boys2A1988Randy EllisUpton23.34B200M
Boys2A1987Jose WrightKemmerer22.70B200M
Boys2A1986Becket HinckleyBasin23.00B200M
Boys2A1985Heath HetrickBig Piney22.94B200M
Boys2A1984Benny CastroTongue River23.53B200M
BoysB1983Randy BomarTongue River22.75B200M
BoysB1982Marty TlustosHanna23.23B200M
BoysB1981Mike JohnsonSoutheast23.49B200M
BoysB1980Tom ButlerTongue River23.48B200M
BoysB1979David VinotTongue River23.003B200M
Boys1A2021Kaden DowerWestern Heritage23.33B200M
Boys1A2019Kaden DowerWestern Heritage23.68B200M
Boys1A2018Conor McGrawHanna23.33B200M
Boys1A2017Landen FullerLingle23.34B200M
Boys1A2016Taylor RouseKaycee23.26B200M
Boys1A2015Jace PetersenCokeville23.13B200M
Boys1A2014Jace PetersenCokeville23.41B200M
Boys1A2013Ben MancusoBurlington21.81B200M
Boys1A2012Ben MancusoBurlington23.14B200M
Boys1A2011Bronson TeichertCokeville23.53B200M
Boys1A2010Eric McNivenBurlington22.45B200M
Boys1A2009Justin PreatorBurlington23.35B200M
Boys1A2008David CapozzoliSaratoga22.68B200M
Boys1A2007Justin KorkowHanna23.50B200M
Boys1A2006Justin KorkowHanna23.30B200M
Boys1A2005Cody DelayShoshoni22.85B200M
Boys1A2004Cale EllisonBurlington23.17B200M
Boys1A2003Jesse PiperUpton23.74B200M
Boys1A2002Sean BelliveauArvada-Clearmont23.69B200M
Boys1A2001Ryan CauffmanBurlington23.53B200M
Boys1A2000Michael SparksCokeville23.41B200M
Boys1A1999Jerrod HardingAlbin22.83B200M
Boys1A1998Randy SmithTen Sleep22.33B200M
Boys1A1997Randy SmithTen Sleep22.36B200M
Boys1A1996Willy UnverzagtLingle22.83B200M
Boys1A1995Danny MaddockShoshoni23.93B200M
Boys1A1994Ryan JohnsonDubois23.45B200M
Boys1A1993Ryan JohnsonDubois23.64B200M
Boys1A1992Brent BurkartSoutheast23.66B200M
Boys1A1991Cory GilchriestLingle23.59B200M
Boys1A1990Shawn PorticeDubois23.91B200M
Boys1A1989Gordie PettersonBig Horn23.52B200M
Boys1A1988Dale GravesKaycee24.03B200M
Boys1A1987Bruce SchafferSoutheast23.77B200M
Boys1A1986Mike MaguireBig Horn23.31B200M
Boys1A1985Jay PelissierBig Horn23.59B200M
Boys1A1984Steve VanNormanMidwest23.52B200M
BoysC1983Michael SibbettCowley23.42B200M
BoysC1982Schyler HinckleyCowley23.99B200M
BoysC1981Klay WagnerDeaver-Frannie25.19B200M
BoysC1980Mike JohnsonGoshen Hole23.89B200M
BoysAA1979Tillie CooleyCheyenne Central22.50B220Y
BoysAA1978Russ StewartRock Springs22.86B220Y
BoysAA1977George JamesCheyenne Central22.10B220Y
BoysAA1976Jesse JohnsonCheyenne East22.28B220Y
BoysAA1975Jesse JohnsonCheyenne East22.10B220Y
BoysAA1974Ty NelsonPowell22.80B220Y
BoysAA1973Dick TullockRock Springs21.9B220Y
BoysAA1972Dick TullockRock Springs23.0B220Y
BoysAA1971Wayne MusicLander22.0B220Y
BoysAA1970Roger KetchesonCheyenne East21.9B220Y
BoysAA1969Al YorioSheridan22.4B220Y
BoysAA1968Jesse MappNatrona County22.1B220Y
BoysAA1967Jesse MappNatrona County22.5B220Y
BoysAA1966Lew RoneyLaramie22.9B220Y
BoysAA1965John MappNatrona County22.6B220Y
BoysAA1964John MappNatrona County22.7B220Y
BoysAA1963Ernie NelsonLaramie22.2B220Y
BoysAA1962Ernie NelsonLaramie22.5B220Y
BoysAA1961Louis PfrangleCody22.6B220Y
BoysAA1960Bob MiddletonCheyenne Central23.0B220Y
BoysAA1959Dick KuzaraSheridan23.2B220Y
BoysAA1958Gary StoufferCheyenne Central23.0B220Y
BoysAA1957Gary StoufferCheyenne Central24.0B220Y
BoysAA1956Hi GernertNatrona County22.2B220Y
BoysAA1955Dave HerdRock Springs22.8B220Y
BoysAA1954Jim HerdRock Springs22.3B220Y
BoysAA1953Pat BisiarNatrona County22.9B220Y
BoysAA1952Rudy MagagnaRock Springs23.8B220Y
BoysAA1951Rudy MagagnaRock Springs22.7B220Y
BoysOne class1950Chuck BakerCheyenne Central22.5B220Y
BoysOne class1949Carl WakeNewcastle23.8B220Y
BoysOne class1948George DawsonWheatland23.3B220Y
BoysOne class1947Ernie WessickRock Springs22.5B220Y
BoysOne class1946Jack StoryCheyenne Central23.7B220Y
BoysOne class1945Zane MoonKemmerer22.8B220Y
BoysOne class1944Van McCartyChugwater22.4B220Y
BoysOne class1942J.B. FordDouglas23.7B220Y
BoysOne class1941Gene SmithLaramie22.5B220Y
BoysOne class1940Vic NiethammerNatrona County23.5B220Y
BoysOne class1939Walter CookNatrona County24.9B220Y
BoysOne class1938Ned MoerkeGreen River23.0B220Y
BoysOne class1937Charley ThurstonRiverton21.9B220Y
BoysOne class1936Ned MoerkeGreen River23.4B220Y
BoysOne class1935Dave HaysRiverton23.7B220Y
BoysOne class1934Bob BoyceNatrona County23.4B220Y
BoysOne class1933Bill KobelinThermopolis22.4B220Y
BoysOne class1932Bill KobelinThermopolis22.4B220Y
BoysOne class1931Joe StarmanRock Springs23.2B220Y
BoysOne class1930Ray EdwardsSheridan23.4B220Y
BoysOne class1929Paul StarrCody21.76B220Y
BoysOne class1928Paul StarrCody23.0B220Y
BoysOne class1927Carl DirWorland22.3B220Y
BoysOne class1926Abbie ThompsonThermopolis23.2B220Y
BoysOne class1925Jim DriscollThermopolis23.3B220Y
BoysOne class1924Jim DriscollThermopolis23.2B220Y
BoysOne class1923Wedge ThompsonThermopolis22.2B220Y
BoysOne class1922Orba TenintyThermopolis22.6B220Y
BoysA1978Nathan ReithThermopolis23.48B220Y
BoysA1977Phil WolbrandtBuffalo23.12B220Y
BoysA1976Kenneth BoelensThermopolis24.10B220Y
BoysA1975Stan NakamuraKemmerer22.97B220Y
BoysA1974Howard SchultzGreen River22.90B220Y
BoysA1973Howard SchultzGreen River23.0B220Y
BoysA1972Dick ShanorJackson23.8B220Y
BoysA1971Monte FosherLusk22.2B220Y
BoysA1970Eric KufeldtTorrington23.0B220Y
BoysA1969Eric KufeldtTorrington22.9B220Y
BoysA1968Larry Capellen//Eric KufeldtKemmerer//Torrington23.0B220Y
BoysA1967Bob MaresDouglas23.2B220Y
BoysA1966Wayne SlaybaughBuffalo23.5B220Y
BoysA1965Bruce ArfmanNewcastle23.5B220Y
BoysA1964Mike SilbaughNewcastle23.5B220Y
BoysA1963Wayne JohnsonLovell22.5B220Y
BoysA1962Jim TaylorThermopolis22.5B220Y
BoysA1961Gary KeilThermopolis23.1B220Y
BoysA1960Gary KeilThermopolis23.5B220Y
BoysA1959Jack KempGreen River23.3B220Y
BoysA1958Larry EckardThermopolis23.1B220Y
BoysA1957Joe RussellCody23.0B220Y
BoysA1956Dick DoverCody23.4B220Y
BoysA1955Dick DoverCody22.8B220Y
BoysA1954Lynn TaylorCody24.1B220Y
BoysA1953Dick HarkinsWorland23.35B220Y
BoysA1952Kent KinniburghRiverton24.1B220Y
BoysB1978Greg BellGuernsey23.56B220Y
BoysB1977Bret HarveyMountain View23.87B220Y
BoysB1976Rex BluemelMountain View23.80B220Y
BoysB1975Wally WestlingWind River23.08B220Y
BoysB1974Leonard PadillaMedicine Bow23.10B220Y
BoysB1973Mike BeaudoinSundance22.9B220Y
BoysB1972Charles IsaacHanna24.0B220Y
BoysB1971Roy StromCowley22.3B220Y
BoysB1970Todd DaytonCokeville23.1B220Y
BoysB1969Jim MosleyUpton23.1B220Y
BoysB1968Jim IsaacHanna22.6B220Y
BoysB1967John BinningPine Bluffs23.2B220Y
BoysB1966Jack HockersmithPine Bluffs23.2B220Y
BoysB1965Tom RunnerSaratoga24.0B220Y
BoysB1964Carl HagemeisterSt. Stephens23.3B220Y
BoysB1963Bill CalvertMountain View22.5B220Y
BoysB1962Tom BinningPine Bluffs21.8B220Y
BoysB1961Tom BinningPine Bluffs22.9B220Y
BoysB1960Tom BinningPine Bluffs23.5B220Y
BoysB1959Orlando CordovaShoshoni23.8B220Y
BoysB1958Lavern JohnsonUpton23.05B220Y
BoysB1957Virgil DavisonKemmerer23.8B220Y
BoysB1956Stanley MurdockPinedale23.7B220Y
BoysB1955Stanley MurdockPinedale24.2B220Y
BoysB1954Billy HuhnkeMeeteetse23.75B220Y
BoysB1953Damon FoltzUpton24.0B220Y
BoysB1952Dick MarquisEgbert25.1B220Y
BoysB1951Duane BerrierLyman22.3B220Y
BoysC1979Mark CronkChugwater23.10B220Y
BoysC1978Mark CronkChugwater23.31B220Y
BoysC1977Gran WilliamsByron23.50B220Y
BoysC1976Kent HessenthalerByron23.80B220Y
BoysC1975Gary WelchCowley23.50B220Y
BoysC1974Lee FausettTen Sleep24.50B220Y
BoysC1973Leonard PadillaMedicine Bow23.5B220Y
BoysC1972Leonard PadillaMedicine Bow24.5B220Y
BoysC1971Leonard PadillaMedicine Bow23.8B220Y
BoysC1970Rick PalmerManderson23.8B220Y
BoysC1969Mike YatesLaGrange23.5B220Y
BoysC1968Chris SarlesRock River24.2B220Y
BoysC1967Bob PadillaMedicine Bow23.9B220Y
BoysC1966Curtis GrandstaffLaGrange23.7B220Y
BoysC1965Curtis GrandstaffLaGrange24.2B220Y
BoysC1964Dave ButlerCarpenter24.3B220Y
BoysC1963George BockhaunLaGrange23.6B220Y
BoysC1962Ron EatonVeteran22.5B220Y
BoysC1961Ron EatonVeteran23.7B220Y
BoysC1960Ron EatonVeteran23.6B220Y
BoysC1959Tom DavisHawk Springs24.1B220Y
BoysC1958Frank EsquibelFort Laramie24.3B220Y
BoysC1957Frank EsquibelFort Laramie24.9B220Y
Boys4A2021Darius WigginsKelly Walsh49.49B400M
Boys4A2019Dakota MerrittCheyenne East50.26B400M
Boys4A2018Tyler DahlLaramie50.19B400M
Boys4A2017Logan MyersCampbell County49.10B400M
Boys4A2016Vladimir AllredEvanston49.64B400M
Boys4A2015Carlos SalcidoRock Springs47.96B400M
Boys4A2014Carlos SalcidoRock Springs48.27B400M
Boys4A2013Clay CarlsonKelly Walsh48.40B400M
Boys4A2012Graham WallaceNatrona County50.17B400M
Boys4A2011Zachariah EspinozaCheyenne Central50.63B400M
Boys4A2010Taylor VillegasNatrona County49.11B400M
Boys4A2009Mario HarrisNatrona County47.63B400M
Boys4A2008Mario HarrisNatrona County48.85B400M
Boys4A2007Eric StrandCampbell County48.56B400M
Boys4A2006Bob Hewitt-GaffneyCampbell County48.55B400M
Boys4A2005Bob Hewitt-GaffneyCampbell County48.54B400M
Boys4A2004Jake MorrisonNatrona County50.01B400M
Boys4A2003Domonic BaysingerRock Springs49.39B400M
Boys4A2002Jeremiah JohnsonLaramie49.59B400M
Boys4A2001Curt GoehringCampbell County49.82B400M
Boys4A2000Matt ThelenSheridan48.93B400M
Boys4A1999Sam BurleyCheyenne Central47.88B400M
Boys4A1998Sam BurleyCheyenne Central49.15B400M
Boys4A1997Rowdy AndersonRiverton50.01B400M
Boys4A1996Brandon BraistedLaramie50.57B400M
Boys4A1995Clint JessenCheyenne East48.74B400M
Boys4A1994Clint JessenCheyenne East50.17B400M
Boys4A1993Quincy GadlinGreen River49.71B400M
Boys4A1992Thad BrownCheyenne East50.59B400M
Boys4A1991Jim McCreeryCampbell County49.06B400M
Boys4A1990Paul GustafsonNatrona County49.78B400M
Boys4A1989Darian EliassenCampbell County48.94B400M
Boys4A1988Darian EliassenCampbell County49.26B400M
Boys4A1987Ben GoseRiverton49.50B400M
Boys4A1986Todd LenznerCody51.14B400M
Boys4A1985Todd PetersonSheridan49.52B400M
Boys4A1984Jeff JacksonCheyenne Central50.04B400M
BoysAA1983Scott MillerWorland49.70B400M
BoysAA1982Allyn GriffinKelly Walsh50.38B400M
BoysAA1981Mike DevereauxKelly Walsh48.71B400M
BoysAA1980Tony TurnerCheyenne Central49.58B400M
Boys3A2021Cody HapeBurns51.30B400M
Boys3A2019Jay CoxPowell49.58B400M
Boys3A2018Brodie RodenRiverton48.78B400M
Boys3A2017Brady EricksonCody49.67B400M
Boys3A2016Brady EricksonCody51.17B400M
Boys3A2015Taylor HeppBuffalo49.54B400M
Boys3A2014Tristen HerrLander49.27B400M
Boys3A2013Ty EtchemendyDouglas50.36B400M
Boys3A2012Ty EtchemendyDouglas49.99B400M
Boys3A2011Justin MeltonDouglas50.72B400M
Boys3A2010Colin HeroldThermopolis51.58B400M
Boys3A2009Kyle NoisyhawkLander49.94B400M
Boys3A2008Kyle NoisyhawkLander49.58B400M
Boys3A2007Jason EasleyKemmerer50.41B400M
Boys3A2006Lee IrvineLander50.31B400M
Boys3A2005Ryan ForbesJackson50.71B400M
Boys3A2004Jordan MayPowell49.81B400M
Boys3A2003Daniel CronkBuffalo50.86B400M
Boys3A2002Jeff FrostKemmerer50.72B400M
Boys3A2001Mike JonesTorrington49.84B400M
Boys3A2000Mike JonesTorrington49.73B400M
Boys3A1999Zack ZawackiPowell50.50B400M
Boys3A1998Willie JonesTorrington49.45B400M
Boys3A1997Jac ChristianBuffalo49.68B400M
Boys3A1996Ryan FrenchPowell51.41B400M
Boys3A1995Gary MichaudLander50.05B400M
Boys3A1994Gary MichaudLander50.73B400M
Boys3A1993Ryan RiggWorland50.23B400M
Boys3A1992Ryan RiggWorland49.91B400M
Boys3A1991Chris CaskeyDouglas49.93B400M
Boys3A1990Chris CaskeyDouglas49.87B400M
Boys3A1989Ty NelsonPowell49.70B400M
Boys3A1988Ty NelsonPowell49.76B400M
Boys3A1987Matt HansenStar Valley49.81B400M
Boys3A1986Matt HansenStar Valley50.22B400M
Boys3A1985Lance RobinsonStar Valley49.65B400M
Boys3A1984Scott MillerWorland49.24B400M
BoysA1983Allen LainhartStar Valley51.49B400M
BoysA1982Allen LainhartStar Valley52.35B400M
BoysA1981Brant JungckNewcastle51.61B400M
BoysA1980Bob ScheerTorrington51.37B400M
BoysA1979Mark HoppTorrington50.396B400M
Boys2A2021Branson RobisonRocky Mountain50.79B400M
Boys2A2019Tucker BoppGlenrock49.71B400M
Boys2A2018Tucker BoppGlenrock49.74B400M
Boys2A2017Porter NicholsLovell50.49B400M
Boys2A2016Brennan KuttererTongue River50.84B400M
Boys2A2015Jace MarxBig Piney49.75B400M
Boys2A2014Triston ParrishShoshoni51.07B400M
Boys2A2013Josiah HuffTongue River50.36B400M
Boys2A2012Zach MillerSaratoga51.87B400M
Boys2A2011Jerit DegeringLusk51.42B400M
Boys2A2010Jerit DegeringLusk49.63B400M
Boys2A2009Eric InmanWind River50.90B400M
Boys2A2008Cody EmrickSundance50.11B400M
Boys2A2007Felix CornelSundance50.72B400M
Boys2A2006Jef WilsonRocky Mountain51.12B400M
Boys2A2005Fielding PhillipsBig Horn50.99B400M
Boys2A2004Fielding PhillipsBig Horn51.14B400M
Boys2A2003Ben FordahlBig Horn51.02B400M
Boys2A2002Kalen SunrhodesWyoming Indian50.80B400M
Boys2A2001Travis StevensBig Piney50.84B400M
Boys2A2000Mike MoultonPinedale51.23B400M
Boys2A1999Josh BomanPinedale50.60B400M
Boys2A1998Brian ZowadaLusk50.28B400M
Boys2A1997Raymond SibbettRocky Mountain50.29B400M
Boys2A1996Brian PittmanBig Piney50.35B400M
Boys2A1995Brian PittmanBig Piney50.86B400M
Boys2A1994Gerry CrumblissGuernsey52.61B400M
Boys2A1993Justin BremerLusk51.67B400M
Boys2A1992Donnie BlakemanMoorcroft51.57B400M
Boys2A1991John OstranderPine Bluffs52.91B400M
Boys2A1990Joel GiorgisMountain View50.61B400M
Boys2A1989Randy EllisUpton50.36B400M
Boys2A1988Becket HinckleyRiverside50.22B400M
Boys2A1987Becket HinckleyBasin50.38B400M
Boys2A1986Mark ShermanTongue River50.53B400M
Boys2A1985Michael SibbettByron50.29B400M
Boys2A1984Benny CastroTongue River51.04B400M
BoysB1983Steve WhiteWind River50.28B400M
BoysB1982Steve WhiteWind River51.72B400M
BoysB1981Tom CurtainGuernsey51.02B400M
BoysB1980Ron BurkettBurns51.92B400M
BoysB1979Todd HohnholtGuernsey50.918B400M
Boys1A2021Boe NicholsTen Sleep50.92B400M
Boys1A2019Shane McGrawHanna50.52B400M
Boys1A2018Shane McGrawHanna51.15B400M
Boys1A2017Shane McGrawHanna51.18B400M
Boys1A2016Seth FrederickGuernsey51.36B400M
Boys1A2015Jace PetersenCokeville51.26B400M
Boys1A2014Trevor RiceHanna51.35B400M
Boys1A2013Brigham TeichertCokeville51.84B400M
Boys1A2012Daniel WilleSnake River50.96B400M
Boys1A2011Bronson TeichertCokeville52.84B400M
Boys1A2010Eric McNivenBurlington50.47B400M
Boys1A2009Eric McNivenBurlington50.98B400M
Boys1A2008Chase MaddockCokeville51.48B400M
Boys1A2007Nigel BristowGuernsey50.25B400M
Boys1A2006Sam HansenLingle50.76B400M
Boys1A2005Cody DelayShoshoni51.13B400M
Boys1A2004Cody DelayShoshoni51.29B400M
Boys1A2003Nathan FiscusCokeville51.94B400M
Boys1A2002Ryan CauffmanBurlington51.08B400M
Boys1A2001Getty BabbittSoutheast51.84B400M
Boys1A2000Ryan CauffmanBurlington51.59B400M
Boys1A1999Jerrod HardingAlbin51.42B400M
Boys1A1998Graham StewartDubois50.88B400M
Boys1A1997Scott SterkelLingle51.57B400M
Boys1A1996Scott SterkelLingle53.18B400M
Boys1A1995Danny MaddockShoshoni52.82B400M
Boys1A1994Ryan JohnsonDubois53.79B400M
Boys1A1993Barry WilkinsonDubois52.46B400M
Boys1A1992Shane YockeyMeeteetse51.74B400M
Boys1A1991Toby WestbrookMeeteetse51.96B400M
Boys1A1990Travis BoppMeeteetse52.55B400M
Boys1A1989Kirk HawkinsEncampment52.65B400M
Boys1A1988Dale GravesKaycee50.92B400M
Boys1A1987Bruce SchafferSoutheast51.20B400M
Boys1A1986Bruce SchafferSoutheast52.37B400M
Boys1A1985Bruce SchafferSoutheast51.78B400M
Boys1A1984David PetschAlbin51.95B400M
BoysC1983David PetschAlbin51.51B400M
BoysC1982David PetschAlbin52.67B400M
BoysC1981Daryl BennionMeeteetse53.06B400M
BoysC1980Mike JohnsonGoshen Hole51.50B400M
BoysAA1979Tony TurnerCheyenne Central50.6B440Y
BoysAA1978Mitch LarsonRiverton50.16B440Y
BoysAA1977Joe KoritnikCheyenne East50.9B440Y
BoysAA1976Stewart TannerKelly Walsh48.84B440Y
BoysAA1975Pat KennahLander51.0B440Y
BoysAA1974Ron McCueRiverton51.8B440Y
BoysAA1973Rob VondraKelly Walsh50.6B440Y
BoysAA1972Darryl CarmonPowell50.1B440Y
BoysAA1971Darryl CarmonPowell51.3B440Y
BoysAA1970Roger KetchesonCheyenne East48.7B440Y
BoysAA1969Roger KetchesonCheyenne East50.6B440Y
BoysAA1968Doug ScheerLander50.3B440Y
BoysAA1967Arbia JonesCheyenne Central50.6B440Y
BoysAA1966Arbia JonesCheyenne Central49.8B440Y
BoysAA1965Lew RoneyLaramie50.0B440Y
BoysAA1964John MappNatrona County50.3B440Y
BoysAA1963Harold SeikCody51.1B440Y
BoysAA1962Harold SeikCody51.45B440Y
BoysAA1961Earl DorsettNatrona County51.3B440Y
BoysAA1960George SquiresLaramie51.4B440Y
BoysAA1959Sonny MaleLaramie52.6B440Y
BoysAA1958Paul BrookoverCheyenne Central52.4B440Y
BoysAA1957George CurtisLaramie55.0B440Y
BoysAA1956Hi GernertNatrona County49.5B440Y
BoysAA1955Hi GernertNatrona County50.6B440Y
BoysAA1954Jim GernertNatrona County51.0B440Y
BoysAA1953Pat BisiarNatrona County51.5B440Y
BoysAA1952Jim ChaseLaramie55.8B440Y
BoysAA1951Lanass NorthrupPowell51.85B440Y
BoysOne class1950Jim HammerSt. Mary's53.7B440Y
BoysOne class1949Harry StassinosRock Springs52.5B440Y
BoysOne class1948Harry StassinosRock Springs52.0B440Y
BoysOne class1947Dick ShanorSheridan54.3B440Y
BoysOne class1946Bill ColvinCheyenne Central54.2B440Y
BoysOne class1945Terry AndersonGreen River54.5B440Y
BoysOne class1944Charles MillerRawlins54.6B440Y
BoysOne class1942Russell JacoxPavillion56.4B440Y
BoysOne class1941Billy RaymonGreen River53.65B440Y
BoysOne class1940George OnoGreen River52.3B440Y
BoysOne class1939Jimmy DolanLaramie53.2B440Y
BoysOne class1938Ben BennionNatrona County53.6B440Y
BoysOne class1937Ben BennionNatrona County52.6B440Y
BoysOne class1936Gary LandmanCheyenne Central54.4B440Y
BoysOne class1935George KnepperBuffalo54.2B440Y
BoysOne class1934Paul SmithCheyenne Central53.8B440Y
BoysOne class1933Bill AlbrightNatrona County53.2B440Y
BoysOne class1932Charles MillerCheyenne Central54.5B440Y
BoysOne class1931Tom TeesdaleNatrona County55.9B440Y
BoysOne class1930Wesley GambleRiverton56.0B440Y
BoysOne class1929Junior SheltonSheridan50.9B440Y
BoysOne class1928Ned TurnerNatrona County53.9B440Y
BoysOne class1927Carl DirWorland53.8B440Y
BoysOne class1926Newton InghramThermopolis54.6B440Y
BoysOne class1925Creswell NorthrupPowell54.5B440Y
BoysOne class1924Jess EkdallCheyenne Central52.4B440Y
BoysOne class1923Lee ColemanLander55.4B440Y
BoysOne class1922Tom AnsonGlenrock56.2B440Y
BoysA1978Mark HoppTorrington49.9B440Y
BoysA1977Jim DedmonThermopolis52.89B440Y
BoysA1976Wendell RichardsonThermopolis53.7B440Y
BoysA1975Mike HamerTorrington51.3B440Y
BoysA1974Howard SchultzGreen River51.2B440Y
BoysA1973Mike HamerTorrington51.6B440Y
BoysA1972John RidenourThermopolis53.5B440Y
BoysA1971Monte FosherLusk50.5B440Y
BoysA1970Monte FosherLusk50.6B440Y
BoysA1969Jim KearnsEvanston51.9B440Y
BoysA1968Larry CapellenKemmerer51.2B440Y
BoysA1967Mike WilsonGreen River51.5B440Y
BoysA1966Wayne SlaybaughBuffalo51.3B440Y
BoysA1965Bruce ArfmanNewcastle51.0B440Y
BoysA1964Del EdelerGreybull51.1B440Y
BoysA1963Del EdelerGreybull51.9B440Y
BoysA1962Bruce ArfmanNewcastle52.0B440Y
BoysA1961Gary KeilThermopolis52.8B440Y
BoysA1960Doug HarveyTorrington52.4B440Y
BoysA1959Jim McAfeeThermopolis52.5B440Y
BoysA1958Bill RussellNewcastle53.2B440Y
BoysA1957Frank FarnhamCody51.5B440Y
BoysA1956Dick DoverCody51.9B440Y
BoysA1955Elvin MayerRawlins53.6B440Y
BoysA1954Don FowlerGreen River55.2B440Y
BoysA1953Dick HarkinsWorland53.1B440Y
BoysA1952Dick HarkinsWorland54.1B440Y
BoysB1978Greg BellGuernsey51.55B440Y
BoysB1977Russell EyreLyman51.58B440Y
BoysB1976Gerald CooneyPine Bluffs52.4B440Y
BoysB1975Mike MarshLingle51.91B440Y
BoysB1974Bob SheppersonUpton51.6B440Y
BoysB1973Greg WilhelmPine Bluffs52.7B440Y
BoysB1972Marvin SchmidtWind River52.2B440Y
BoysB1971Cliff AbbottUpton52.5B440Y
BoysB1970Cliff AbbottUpton51.42B440Y
BoysB1969Jim MosleyUpton51.1B440Y
BoysB1968Jim IsaacHanna50.4B440Y
BoysB1967Jim IsaacHanna51.9B440Y
BoysB1966Mike BrownAlbin50.9B440Y
BoysB1965Mike BrownAlbin53.2B440Y
BoysB1964Brent CarterByron51.1B440Y
BoysB1963Brent CarterByron52.8B440Y
BoysB1962Gary MartinezMountain View53.6B440Y
BoysB1961Mike StarkSt. Stephens52.8B440Y
BoysB1960Bobby HerreraLingle52.8B440Y
BoysB1959Carl PattonSt. Stephens53.1B440Y
BoysB1958Dale DechertShoshoni52.95B440Y
BoysB1957Dale DechertShoshoni53.1B440Y
BoysB1956Stanley MurdockPinedale52.1B440Y
BoysB1955Stanley MurdockPinedale52.1B440Y
BoysB1954Jerry ReesLyman54.7B440Y
BoysB1953McKay RollinsLyman53.9B440Y
BoysB1952McKay RollinsLyman55.9B440Y
BoysB1951Leonard GregoryHawk Springs52.2B440Y
BoysC1979Mike JohnsonGoshen Hole53.2B440Y
BoysC1978Buddy PatersonLaGrange53.14B440Y
BoysC1977Kent HessenthalerByron53.8B440Y
BoysC1976Tim SinnManderson53.53B440Y
BoysC1975Lloyd HehnkeTen Sleep56.7B440Y
BoysC1974Dick NevesBurlington53.7B440Y
BoysC1973Kent CozzensDeaver-Frannie54.4B440Y
BoysC1972Paul WambekeDeaver-Frannie55.2B440Y
BoysC1971Eugene BorcherDeaver-Frannie53.8B440Y
BoysC1970Clark LymanTen Sleep51.9B440Y
BoysC1969Mike YatesLaGrange53.9B440Y
BoysC1968Mike YatesLaGrange54.1B440Y
BoysC1967Jack McConnahaGoshen Hole54.0B440Y
BoysC1966John MeierLaGrange53.0B440Y
BoysC1965Ron RodemanLaGrange55.1B440Y
BoysC1964Dick Van DellTen Sleep54.1B440Y
BoysC1963Mike BrownAlbin54.6B440Y
BoysC1962Ron EatonVeteran53.4B440Y
BoysC1961Clyde CourseyLaGrange55.15B440Y
BoysC1960Ron RochlitzCarpenter55.2B440Y
BoysC1959Ed RabouAlbin53.5B440Y
BoysC1958Frank EsquibelFort Laramie54.1B440Y
BoysC1957Frank EsquibelFort Laramie55.4B440Y
Boys4A2021Peter VisserStar Valley1:56.34B800M
Boys4A2019Tyrell HalladayEvanston1:59.82B800M
Boys4A2018Albert SteinerLaramie1:54.65B800M
Boys4A2017Cory MyersCampbell County1:57.09B800M
Boys4A2016Elliott MillerCheyenne Central1:55.76B800M
Boys4A2015Hunter DavilaKelly Walsh1:53.95B800M
Boys4A2014Ricky FaureRock Springs1:48.14B800M
Boys4A2013Ricky FaureRock Springs1:52.72B800M
Boys4A2012Ricky FaureRock Springs1:51.66B800M
Boys4A2011Ricky FaureRock Springs1:59.35B800M
Boys4A2010Garrett ZansRock Springs1:58.50B800M
Boys4A2009Dominick RobinsonCampbell County1:56.57B800M
Boys4A2008Dominick RobinsonCampbell County1:57.09B800M
Boys4A2007Mike WalrathLaramie1:55.31B800M
Boys4A2006Bob Hewitt-GaffneyCampbell County1:51.92B800M
Boys4A2005Bob Hewitt-GaffneyCampbell County1:52.48B800M
Boys4A2004Bob Hewitt-GaffneyCampbell County1:59.13B800M
Boys4A2003Domonic BaysingerRock Springs1:57.61B800M
Boys4A2002Jeremiah JohnsonLaramie1:55.02B800M
Boys4A2001Tim WilliamsLaramie1:59.60B800M
Boys4A2000Bob JorgensonEvanston1:59.10B800M
Boys4A1999Sam BurleyCheyenne Central1:54.84B800M
Boys4A1998Sam BurleyCheyenne Central1:55.10B800M
Boys4A1997Rowdy AndersonRiverton1:55.39B800M
Boys4A1996Joe DunhamLaramie2:00.58B800M
Boys4A1995Jon GlasserRiverton1:56.27B800M
Boys4A1994Richard HiltyRock Springs1:58.54B800M
Boys4A1993Chad ReckardSheridan1:57.93B800M
Boys4A1992Keith StephensEvanston1:57.74B800M
Boys4A1991Jim McCreeryCampbell County1:52.12B800M
Boys4A1990Jim McCreeryCampbell County1:52.14B800M
Boys4A1989Jason DrakeCampbell County1:53.76B800M
Boys4A1988Ben GoseRiverton1:56.21B800M
Boys4A1987Ben GoseRiverton1:55.89B800M
Boys4A1986Ben GoseRiverton2:02.63B800M
Boys4A1985Ron PoeKelly Walsh1:56.34B800M
Boys4A1984Buddy HoblitNatrona County1:55.21B800M
BoysAA1983Bob O'BrienKelly Walsh1:58.79B800M
BoysAA1982Doug HopkinsGreen River1:54.80B800M
BoysAA1981Tim HansonCampbell County1:59.44B800M
BoysAA1980Jeff HolomanCheyenne Central1:58.97B800M
Boys3A2021Ezekiel NewmanLovell2:00.65B800M
Boys3A2019Jay CoxPowell1:59.68B800M
Boys3A2018Wyatt PeckStar Valley1:51.75B800M
Boys3A2017Wyatt PeckStar Valley1:55.33B800M
Boys3A2016Brody SmithCody1:53.84B800M
Boys3A2015Shane HendersonStar Valley1:55.96B800M
Boys3A2014Matt ScarlettBuffalo1:57.27B800M
Boys3A2013Kinsly SmithJackson1:57.52B800M
Boys3A2012Kinsly SmithJackson1:57.84B800M
Boys3A2011Oliver ScofieldJackson2:03.68B800M
Boys3A2010Andy PhillipsJackson2:00.39B800M
Boys3A2009Ethan SlightCody1:54.77B800M
Boys3A2008Ethan SlightCody1:57.13B800M
Boys3A2007Joseph CallStar Valley1:59.21B800M
Boys3A2006Lee IrvineLander1:56.79B800M
Boys3A2005Matt HellerLander2:00.27B800M
Boys3A2004Josh ConoverPowell2:00.75B800M
Boys3A2003Josh ConoverPowell2:01.85B800M
Boys3A2002Jeff FrostKemmerer1:58.38B800M
Boys3A2001Cam FeltonDouglas1:57.43B800M
Boys3A2000Shane ShattoDouglas2:01.28B800M
Boys3A1999John BeckTorrington1:59.28B800M
Boys3A1998Rob MarneyTorrington1:58.37B800M
Boys3A1997Rob MarneyTorrington1:58.33B800M
Boys3A1996Chris CoxPowell2:00.53B800M
Boys3A1995Mick ParsonsNewcastle1:59.05B800M
Boys3A1994Mick ParsonsNewcastle2:00.03B800M
Boys3A1993Dana VanEnkevortStar Valley1:59.79B800M
Boys3A1992Tawn GoppWorland1:57.06B800M
Boys3A1991Mike LemanDouglas1:59.59B800M
Boys3A1990Mike LemanDouglas1:58.25B800M
Boys3A1989Lance HuberWorland2:00.96B800M
Boys3A1988Todd GentzlerThermopolis1:59.94B800M
Boys3A1987Jack KirtleyGlenrock1:57.68B800M
Boys3A1986Jack KirtleyGlenrock1:59.98B800M
Boys3A1985Jack KirtleyGlenrock1:57.44B800M
Boys3A1984Wes PinneyPowell1:57.63B800M
BoysA1983Lance RobinsonStar Valley1:59.97B800M
BoysA1982Gary WenzelBuffalo2:02.20B800M
BoysA1981Kevin BantaDouglas2:00.51B800M
BoysA1980Doug VickermanGreybull1:58.02B800M
BoysA1979Bob ScheerTorrington2:01.905B800M
Boys2A2021Colby JenksWind River2:02.26B800M
Boys2A2019Skyler DrewesRocky Mountain2:03.73B800M
Boys2A2018Chase LovercheckSoutheast1:57.39B800M
Boys2A2017Chase LovercheckSoutheast1:57.93B800M
Boys2A2016Charles LallatinLyman2:01.20B800M
Boys2A2015Keegan Her Many HorsesWyoming Indian1:57.66B800M
Boys2A2014Keegan Her Many HorsesWyoming Indian2:00.15B800M
Boys2A2013Josiah HuffTongue River1:57.94B800M
Boys2A2012Collin McArthurLovell1:58.00B800M
Boys2A2011Taylor HeapsTongue River2:01.98B800M
Boys2A2010Caleb Her Many HorsesWyoming Indian1:58.34B800M
Boys2A2009Caleb Her Many HorsesWyoming Indian1:57.01B800M
Boys2A2008Cody EmrickSundance1:56.28B800M
Boys2A2007Cody EmrickSundance2:01.29B800M
Boys2A2006Cody EmrickSundance1:59.37B800M
Boys2A2005Deven BeckLovell2:01.88B800M
Boys2A2004Ryan HornTongue River1:59.66B800M
Boys2A2003Ryan HornTongue River2:01.87B800M
Boys2A2002Colin McFerranWright2:01.74B800M
Boys2A2001Nick SmithBig Piney2:01.03B800M
Boys2A2000Bubba SponselRocky Mountain2:01.70B800M
Boys2A1999Beaver C'BearingWyoming Indian2:01.74B800M
Boys2A1998Beaver C'BearingWyoming Indian2:00.95B800M
Boys2A1997Beaver C'BearingWyoming Indian2:00.69B800M
Boys2A1996Casey JonesSaratoga2:01.32B800M
Boys2A1995Mike KollerGreybull2:01.31B800M
Boys2A1994Joe WilsonSoutheast2:02.82B800M
Boys2A1993K.C. LehrBig Piney2:00.46B800M
Boys2A1992K.C. LehrBig Piney1:58.48B800M
Boys2A1991Howard BrownWyoming Indian2:01.92B800M
Boys2A1990Blaine StulcGreybull1:56.90B800M
Boys2A1989Blaine StulcGreybull2:00.86B800M
Boys2A1988Mark ShrumWright1:59.01B800M
Boys2A1987Blaine StulcGreybull1:59.61B800M
Boys2A1986Jeff NewtonGuernsey2:02.29B800M
Boys2A1985Jeff NewtonGuernsey2:00.64B800M
Boys2A1984Jim BurnettKemmerer2:00.49B800M
BoysB1983Steve WhiteWind River2:00.41B800M
BoysB1982Steve WhiteWind River2:03.15B800M
BoysB1981Mike JohnsonSoutheast1:56.92B800M
BoysB1980Jeff HohnholtGuernsey2:02.39B800M
BoysB1979Brian WattUpton2:03.820B800M
Boys1A2021Ethan BirdCokeville2:01.08B800M
Boys1A2019Shane McGrawHanna2:00.22B800M
Boys1A2018Danny RamirezKaycee1:54.98B800M
Boys1A2017Shane McGrawHanna2:01.73B800M
Boys1A2016Landen FullerLingle2:04.94B800M
Boys1A2015Kennan ThompsonCokeville2:03.93B800M
Boys1A2014Jonathan FiscusCokeville2:00.83B800M
Boys1A2013Jonathan FiscusCokeville2:02.77B800M
Boys1A2012Jonathan FiscusCokeville2:04.17B800M
Boys1A2011Scott ErdahlTen Sleep2:01.82B800M
Boys1A2010Eric McNivenBurlington2:02.09B800M
Boys1A2009Dallen FiscusCokeville2:02.63B800M
Boys1A2008Cody FosterSnake River2:03.83B800M
Boys1A2007Sam HansenLingle2:02.35B800M
Boys1A2006Darren FiscusCokeville2:02.04B800M
Boys1A2005Scott DaytonCokeville1:58.00B800M
Boys1A2004Nathan FiscusCokeville1:58.26B800M
Boys1A2003Nathan FiscusCokeville2:00.74B800M
Boys1A2002Nathan FiscusCokeville2:01.66B800M
Boys1A2001Nate BellDubois2:03.94B800M
Boys1A2000Dalin WintersBurlington2:00.71B800M
Boys1A1999Dalin WintersBurlington1:59.42B800M
Boys1A1998Graham StewartDubois2:00.43B800M
Boys1A1997Scott SterkelLingle1:59.78B800M
Boys1A1996Scott SterkelLingle2:05.43B800M
Boys1A1995Matt HoytBurlington2:04.95B800M
Boys1A1994Allen SpoonhunterSt. Stephens2:03.10B800M
Boys1A1993Leif HansonKaycee2:02.94B800M
Boys1A1992Leif HansonKaycee2:01.98B800M
Boys1A1991Ryan WilkinsonDubois2:03.24B800M
Boys1A1990Ryan WilkinsonDubois2:03.86B800M
Boys1A1989Ryan WilkinsonDubois2:07.96B800M
Boys1A1988Dale GravesKaycee2:00.78B800M
Boys1A1987Trev KaislerSnake River1:58.04B800M
Boys1A1986Trev KaislerSnake River2:02.96B800M
Boys1A1985Jukka NummilaBig Horn2:00.87B800M
Boys1A1984Bruce GarberBig Horn1:57.62B800M
BoysC1983David PetschAlbin2:04.45B800M
BoysC1982David PetschAlbin2:03.62B800M
BoysC1981Daryl BennionMeeteetse2:05.24B800M
BoysC1980Mike JohnsonGoshen Hole2:01.76B800M
BoysAA1979Tim DanielRiverton2:01.30B880Y
BoysAA1978Brian NessCheyenne Central2:00.31B880Y
BoysAA1977Mark CharkeyCheyenne Central1:56.80B880Y
BoysAA1976Mark CharkeyCheyenne Central1:57.69B880Y
BoysAA1975Richard BishopCheyenne East1:58.10B880Y
BoysAA1974Donny NicholsLaramie2:00.90B880Y
BoysAA1973Ken RiemanLander2:03.1B880Y
BoysAA1972Rob BlackyRiverton1:59.7B880Y
BoysAA1971Rob BlackyRiverton1:57.9B880Y
BoysAA1970Pat DolanLaramie2:01.1B880Y
BoysAA1969Jim WoodardCheyenne East1:56.8B880Y
BoysAA1968Dale ChristensenNatrona County2:00.1B880Y
BoysAA1967Frank WojtechKelly Walsh1:59.3B880Y
BoysAA1966Frank WojtechKelly Walsh2:01.1B880Y
BoysAA1965Larry WegmetPowell2:06.6B880Y
BoysAA1964Antonio ShakespeareLander2:04.5B880Y
BoysAA1963Gary GoodmanTorrington2:02.5B880Y
BoysAA1962Gary KopsaCheyenne East2:05.8B880Y
BoysAA1961Gary KopsaCheyenne East2:05.3B880Y
BoysAA1960John O'BrienNatrona County2:07.4B880Y
BoysAA1959Ed SummerfordNatrona County2:09.1B880Y
BoysAA1958Gene WrightSheridan2:04.2B880Y
BoysAA1957Chick HennLaramie2:12.4B880Y
BoysAA1956George SmithNatrona County2:03.7B880Y
BoysAA1955Joe SimsRock Springs2:11.0B880Y
BoysAA1954George SmithNatrona County2:03.6B880Y
BoysAA1953Don WhiteCheyenne Central2:04.75B880Y
BoysAA1952Gary EyreRawlins2:08.5B880Y
BoysAA1951Gary EyreRawlins1:59.7B880Y
BoysOne class1950Jerry CarrollPowell2:07.7B880Y
BoysOne class1949Dick HendersonNatrona County2:10.0B880Y
BoysOne class1948Richard JonsPine Bluffs2:11.3B880Y
BoysOne class1947Bob WallaceSt. Mary's2:09.4B880Y
BoysOne class1946Bill SullenbergerTorrington2:15.3B880Y
BoysOne class1945Ernie DavisNatrona County2:16.2B880Y
BoysOne class1944Jack HeronWorland2:09.7B880Y
BoysOne class1942Arthur AllenLaramie2:16.4B880Y
BoysOne class1941Dennis RogersDouglas2:10.0B880Y
BoysOne class1940Dick RowlesLaramie2:06.0B880Y
BoysOne class1939Warren GarstDouglas2:06.9B880Y
BoysOne class1938Warren GarstDouglas2:06.6B880Y
BoysOne class1937Edward KingRock Springs2:08.1B880Y
BoysOne class1936Edward KingRock Springs2:09.5B880Y
BoysOne class1935Edelle PirtleGreen River2:09.5B880Y
BoysOne class1934Tim CoxAlbin2:10.2B880Y
BoysOne class1933Tom TeesdaleNatrona County2:05.1B880Y
BoysOne class1932Tom TeesdaleNatrona County2:04.1B880Y
BoysOne class1931Emil RohlffDouglas2:10.3B880Y
BoysOne class1930Tony RulliSheridan2:16.0B880Y
BoysOne class1929Emil RohlffDouglas2:10.4B880Y
BoysOne class1928George ClarkNatrona County2:07.3B880Y
BoysOne class1927George ClarkNatrona County2:12.4B880Y
BoysOne class1926Harold ThatcherDouglas2:06.8B880Y
BoysOne class1925Creswell NorthrupPowell2:12.0B880Y
BoysOne class1924George GobelNatrona County2:09.4B880Y
BoysOne class1923Walter SmithGreybull2:13.0B880Y
BoysOne class1922Robert PorterParkerton2:19.4B880Y
BoysA1978Doug ManningThermopolis2:06.00B880Y
BoysA1977Mark HoppTorrington2:00.11B880Y
BoysA1976Tim RaineyStar Valley2:03.00B880Y
BoysA1975Lex MaddenLusk2:02.90B880Y
BoysA1974Lex MaddenLusk2:08.00B880Y
BoysA1973Paul NelsonTorrington2:07.4B880Y
BoysA1972Rick KinnisonBuffalo2:04.4B880Y
BoysA1971Kevin CroftStar Valley2:01.8B880Y
BoysA1970Kevin CroftStar Valley2:03.4B880Y
BoysA1969Randy ArpTorrington2:06.1B880Y
BoysA1968Mike HladkyCampbell County2:03.3B880Y
BoysA1967Mike HladkyCampbell County2:02.4B880Y
BoysA1966Bob ClarkWheatland2:03.2B880Y
BoysA1965Frank BoydSt. Stephens2:10.3B880Y
BoysA1964Pete SmithSt. Mary's2:04.0B880Y
BoysA1963Harry AshmeadDouglas2:05.2B880Y
BoysA1962Gary GoodmanTorrington2:07.6B880Y
BoysA1961Gary GoodmanTorrington2:10.6B880Y
BoysA1960Dean JohnsonTorrington2:01.0B880Y
BoysA1959Dean JohnsonTorrington2:04.2B880Y
BoysA1958Dean JohnsonTorrington2:06.8B880Y
BoysA1957Carl NelsonRawlins2:03.9B880Y
BoysA1956Carl NelsonRawlins2:04.0B880Y
BoysA1955Lowell BullockTorrington2:06.6B880Y
BoysA1954Lowell BullockTorrington2:00.815B880Y
BoysA1953Bill WallaceSt. Mary's2:08.6B880Y
BoysA1952Don TaylorGreen River2:12.2B880Y
BoysB1978Zane StraleyPinedale2:06.20B880Y
BoysB1977Dan WelchMoorcroft2:04.92B880Y
BoysB1976Zane StraleyPinedale2:07.80B880Y
BoysB1975Cubby FurlongWind River2:06.10B880Y
BoysB1974Barney BriskoMountain View2:08.10B880Y
BoysB1973Bob HillLingle2:06.7B880Y
BoysB1972Robin HibbardSundance2:03.8B880Y
BoysB1971Don ReynoldsUpton1:58.3B880Y
BoysB1970Don ReynoldsUpton1:59.1B880Y
BoysB1969Don ReynoldsUpton2:01.5B880Y
BoysB1968Mike NevilleByron2:03.3B880Y
BoysB1967Doug PembertonBig Piney2:03.3B880Y
BoysB1966Jim GormanGuernsey2:05.6B880Y
BoysB1965Steven AsayByron2:10.4B880Y
BoysB1964Leon JayHulett2:02.4B880Y
BoysB1963George SpoonhunterSt. Stephens2:03.6B880Y
BoysB1962Leon JayHulett2:09.4B880Y
BoysB1961George SpoonhunterSt. Stephens2:07.5B880Y
BoysB1960Dennis SmithBasin2:03.0B880Y
BoysB1959Daniel HartUpton2:05.4B880Y
BoysB1958Daniel HartUpton2:09.1B880Y
BoysB1957Jeff HaworthGlenrock2:08.1B880Y
BoysB1956Jeff HaworthGlenrock2:12.1B880Y
BoysB1955Jeff HaworthGlenrock2:09.7B880Y
BoysB1954Don WeglinHuntley2:14.7B880Y
BoysB1953Gene LangwellVeteran2:11.0B880Y
BoysB1952Ronald KoopUpton2:10.2B880Y
BoysB1951Ronald KoopUpton2:14.0B880Y
BoysC1979Dale HarrisKaycee2:07.00B880Y
BoysC1978Truit TrowbridgeEncampment2:04.49B880Y
BoysC1977Kyle HudsonMeeteetse2:08.00B880Y
BoysC1976Ferlin HarrisKaycee2:10.20B880Y
BoysC1975Lyle BurgessEncampment2:05.00B880Y
BoysC1974Tom PetersonTen Sleep2:13.80B880Y
BoysC1973Dale FabriciusBurlington2:13.0B880Y
BoysC1972Jim GomendiDeaver-Frannie2:05.7B880Y
BoysC1971Jim GomendiDeaver-Frannie2:04.6B880Y
BoysC1970Jim GomendiDeaver-Frannie2:03.9B880Y
BoysC1969Jim GomendiDeaver-Frannie2:09.5B880Y
BoysC1968Randy EmersonRock River2:09.3B880Y
BoysC1967Larry WalkerTen Sleep2:06.0B880Y
BoysC1966Bill DickLaGrange2:08.0B880Y
BoysC1965Don McKinneyVeteran2:16.6B880Y
BoysC1964Arlie FergusonHawk Springs2:11.2B880Y
BoysC1963Bill YeikYoder2:09.8B880Y
BoysC1962Bill YeikYoder2:11.3B880Y
BoysC1961Wayne ThalerLaGrange2:07.9B880Y
BoysC1960Wayne ThalerLaGrange2:11.5B880Y
BoysC1959Bruce HattanVeteran2:12.4B880Y
BoysC1958Gary WaldenCarpenter2:09.5B880Y
BoysC1957Jim HilbirdRock River2:15.9B880Y
Boys4A2021Peter VisserStar Valley4:28.02B1600M
Boys4A2019Mac StarykJackson4:22.51B1600M
Boys4A2018Albert SteinerLaramie4:23.41B1600M
Boys4A2017Albert SteinerLaramie4:21.46B1600M
Boys4A2016Elliott MillerCheyenne Central4:21.80B1600M
Boys4A2015Hunter DavilaKelly Walsh4:22.20B1600M
Boys4A2014Ricky FaureRock Springs4:14.20B1600M
Boys4A2013Hunter DavilaKelly Walsh4:20.36B1600M
Boys4A2012Ricky FaureRock Springs4:24.68B1600M
Boys4A2011Alex SorensenEvanston4:27.07B1600M
Boys4A2010Trevor PolsonCampbell County4:35.96B1600M
Boys4A2009Dominick RobinsonCampbell County4:15.84B1600M
Boys4A2008Dominick RobinsonCampbell County4:22.43B1600M
Boys4A2007Brian PierreLaramie4:20.46B1600M
Boys4A2006Paul BurkeCampbell County4:17.31B1600M
Boys4A2005William MillerRock Springs4:29.96B1600M
Boys4A2004William MillerRock Springs4:30.11B1600M
Boys4A2003Andrew JonesCampbell County4:28.93B1600M
Boys4A2002Tony BachmannCampbell County4:31.61B1600M
Boys4A2001Chris JeremiahCampbell County4:27.19B1600M
Boys4A2000Kevin SalversonCheyenne Central4:29.16B1600M
Boys4A1999Rhys HaugenCampbell County4:23.28B1600M
Boys4A1998Rhys HaugenCampbell County4:27.30B1600M
Boys4A1997Mike UptonCheyenne East4:29.17B1600M
Boys4A1996Joe DunhamLaramie4:29.00B1600M
Boys4A1995Joe DunhamLaramie4:25.47B1600M
Boys4A1994Richard HiltyRock Springs4:28.55B1600M
Boys4A1993Mike WilkeyGreen River4:23.79B1600M
Boys4A1992Mike WilkeyGreen River4:22.24B1600M
Boys4A1991Jim McCreeryCampbell County4:22.96B1600M
Boys4A1990Jim McCreeryCampbell County4:16.96B1600M
Boys4A1989Jason DrakeCampbell County4:22.78B1600M
Boys4A1988Jason DrakeCampbell County4:26.46B1600M
Boys4A1987Matt PetersonKelly Walsh4:27.31B1600M
Boys4A1986Hamza ImanLaramie4:31.63B1600M
Boys4A1985Ron PoeKelly Walsh4:32.11B1600M
Boys4A1984Buddy HoblitNatrona County4:34.27B1600M
BoysAA1983Buddy HoblitNatrona County4:26.02B1600M
BoysAA1982James HollersCody4:31.92B1600M
BoysAA1981Rob WeloNatrona County4:31.17B1600M
BoysAA1980Dean MahaffeyNatrona County4:27.90B1600M
Boys3A2021Blaine GoklishLander4:39.83B1600M
Boys3A2019Sam KistemannLander4:39.66B1600M
Boys3A2018Wesley KallgrenStar Valley4:29.92B1600M
Boys3A2017Asefa WetzelStar Valley4:22.12B1600M
Boys3A2016Brody SmithCody4:22.17B1600M
Boys3A2015Brody SmithCody4:18.58B1600M
Boys3A2014Matt ScarlettBuffalo4:25.80B1600M
Boys3A2013Devyn BrothertonCody4:32.61B1600M
Boys3A2012Oliver ScofieldJackson4:26.45B1600M
Boys3A2011Oliver ScofieldJackson4:37.70B1600M
Boys3A2010Andy PhillipsJackson4:43.71B1600M
Boys3A2009Ethan SlightCody4:29.00B1600M
Boys3A2008Ethan SlightCody4:31.62B1600M
Boys3A2007Trevor RicksStar Valley4:32.11B1600M
Boys3A2006Lee IrvineLander4:33.72B1600M
Boys3A2005Matt HellerLander4:32.77B1600M
Boys3A2004Matt HellerLander4:30.62B1600M
Boys3A2003Matt HellerLander4:33.26B1600M
Boys3A2002Jim SierzDouglas4:35.66B1600M
Boys3A2001Niels RasmussenGlenrock4:30.91B1600M
Boys3A2000Niels RasmussenGlenrock4:33.30B1600M
Boys3A1999John BeckTorrington4:28.11B1600M
Boys3A1998Rob MarneyTorrington4:32.70B1600M
Boys3A1997Rob MarneyTorrington4:29.73B1600M
Boys3A1996Joe HallBuffalo4:35.20B1600M
Boys3A1995Call HolbrookStar Valley4:28.29B1600M
Boys3A1994Ben SandyNewcastle4:32.15B1600M
Boys3A1993Dana VanEnkevortStar Valley4:27.42B1600M
Boys3A1992Tawn GoppWorland4:24.56B1600M
Boys3A1991Nathan RohlffDouglas4:32.39B1600M
Boys3A1990Mike LemanDouglas4:35.80B1600M
Boys3A1989Robert VincentGlenrock4:34.05B1600M
Boys3A1988Todd GentzlerThermopolis4:35.49B1600M
Boys3A1987Mike ThomasJackson4:28.23B1600M
Boys3A1986Jim WilliamsGlenrock4:28.67B1600M
Boys3A1985Jim WilliamsGlenrock4:29.73B1600M
Boys3A1984Jim WilliamsGlenrock4:27.74B1600M
BoysA1983Dave GreenGlenrock4:36.51B1600M
BoysA1982Tim WilliamsJackson4:40.71B1600M
BoysA1981Kevin BantaDouglas4:39.01B1600M
BoysA1980Doug VickermanGreybull4:29.40B1600M
BoysA1979Doug VickermanGreybull4:35.288B1600M
Boys2A2021Al SpottedTongue River4:42.09B1600M
Boys2A2019Cooper VollmerTongue River4:47.30B1600M
Boys2A2018Louis FailoniKemmerer4:43.85B1600M
Boys2A2017Louis FailoniKemmerer4:41.20B1600M
Boys2A2016Louis FailoniKemmerer4:38.92B1600M
Boys2A2015Keegan Her Many HorsesWyoming Indian4:39.32B1600M
Boys2A2014Jacob NewmanLovell4:43.72B1600M
Boys2A2013Alvin SpoonhunterWyoming Indian4:41.88B1600M
Boys2A2012Alvin SpoonhunterWyoming Indian4:36.71B1600M
Boys2A2011Alejandro GarciaPine Bluffs4:41.86B1600M
Boys2A2010Caleb Her Many HorsesWyoming Indian4:34.82B1600M
Boys2A2009Caleb Her Many HorsesWyoming Indian4:28.41B1600M
Boys2A2008Zane BellWind River4:30.80B1600M
Boys2A2007Cody EmrickSundance4:39.86B1600M
Boys2A2006Cody EmrickSundance4:39.72B1600M
Boys2A2005Brett SchulerWright4:42.74B1600M
Boys2A2004Ryan HornTongue River4:34.17B1600M
Boys2A2003Ryan HornTongue River4:41.88B1600M
Boys2A2002Colin McFerranWright4:40.39B1600M
Boys2A2001Mark PieperSundance4:35.75B1600M
Boys2A2000Jason WasserburgerLusk4:36.89B1600M
Boys2A1999Beaver C'BearingWyoming Indian4:43.22B1600M
Boys2A1998Beaver C'BearingWyoming Indian4:45.00B1600M
Boys2A1997Beaver C'BearingWyoming Indian4:37.63B1600M
Boys2A1996Casey JonesSaratoga4:35.18B1600M
Boys2A1995Casey JonesSaratoga4:34.50B1600M
Boys2A1994Joe WilsonSoutheast4:30.08B1600M
Boys2A1993K.C. LehrBig Piney4:41.49B1600M
Boys2A1992K.C. LehrBig Piney4:28.83B1600M
Boys2A1991K.C. LehrBig Piney4:37.25B1600M
Boys2A1990Blaine StulcGreybull4:21.10B1600M
Boys2A1989Blaine StulcGreybull4:28.26B1600M
Boys2A1988Blaine StulcGreybull4:36.14B1600M
Boys2A1987Blaine StulcGreybull4:31.37B1600M
Boys2A1986Dan SnyderHanna4:47.92B1600M
Boys2A1985Geoff VickreyKemmerer4:44.02B1600M
Boys2A1984Bob DaissLingle4:39.95B1600M
BoysB1983David DeweyBig Horn4:45.86B1600M
BoysB1982Steve ShahanLyman4:38.20B1600M
BoysB1981Steve SunRhodesWyoming Indian4:34.95B1600M
BoysB1980Steve SunRhodesWyoming Indian4:41.70B1600M
BoysB1979Steve SunRhodesWyoming Indian4:36.689B1600M
Boys1A2021Ethan BirdCokeville4:41.65B1600M
Boys1A2019Jarom DavidsonBurlington4:37.45B1600M
Boys1A2018Lain MitchelsonFarson4:35.46B1600M
Boys1A2017Lain MitchelsonFarson4:33.30B1600M
Boys1A2016Lain MitchelsonFarson4:45.07B1600M
Boys1A2015Kennan ThompsonCokeville4:45.84B1600M
Boys1A2014Wes SturdivantGuernsey4:47.20B1600M
Boys1A2013Jonathan FiscusCokeville4:45.73B1600M
Boys1A2012Quinn HarringtonEncampment4:50.34B1600M
Boys1A2011Scott ErdahlTen Sleep4:50.01B1600M
Boys1A2010Scott ErdahlTen Sleep4:57.00B1600M
Boys1A2009Hayden HohnholtSaratoga4:38.56B1600M
Boys1A2008Hayden HohnholtSaratoga4:39.21B1600M
Boys1A2007Nic PenningHulett4:41.40B1600M
Boys1A2006Trevor ThompsonCokeville4:42.85B1600M
Boys1A2005Scott DaytonCokeville4:41.83B1600M
Boys1A2004Nathan FiscusCokeville4:39.35B1600M
Boys1A2003Nathan FiscusCokeville4:43.75B1600M
Boys1A2002Nathan FiscusCokeville4:53.83B1600M
Boys1A2001Eric MeccaDubois4:45.51B1600M
Boys1A2000Dalin WintersBurlington4:36.33B1600M
Boys1A1999Dalin WintersBurlington4:35.43B1600M
Boys1A1998Jered HarnsFarson4:37.20B1600M
Boys1A1997Archie ChantSnake River4:34.77B1600M
Boys1A1996Jered HarnsFarson4:37.64B1600M
Boys1A1995Matt HoytBurlington4:34.86B1600M
Boys1A1994Allen SpoonhunterSt. Stephens4:42.25B1600M
Boys1A1993Joe WilsonSoutheast4:30.13B1600M
Boys1A1992Galen CookBurlington4:35.61B1600M
Boys1A1991David DavisonLingle4:47.01B1600M
Boys1A1990Nick HilerTen Sleep4:41.56B1600M
Boys1A1989Mike MakeshineSt. Stephens4:44.76B1600M
Boys1A1988Mike PotasMeeteetse4:55.93B1600M
Boys1A1987Trev KaislerSnake River4:41.56B1600M
Boys1A1986Shannon BraunagelWright4:43.06B1600M
Boys1A1985Jukka NummilaBig Horn4:39.33B1600M
Boys1A1984Bruce GarberBig Horn4:36.48B1600M
BoysC1983Brian LintonMeeteetse4:39.66B1600M
BoysC1982Terri DickSnake River4:45.16B1600M
BoysC1981Albert ThomasBurlington4:51.40B1600M
BoysC1980Carl GrangeChugwater4:48.40B1600M
BoysAA1979Dean MahaffeyNatrona County4:30.30BMile
BoysAA1978Bob WattKelly Walsh4:30.37BMile
BoysAA1977Mark CharkeyCheyenne Central4:25.60BMile
BoysAA1976Richard BishopCheyenne East4:27.25BMile
BoysAA1975Ed BundyCheyenne Central4:23.20BMile
BoysAA1974Steve AllenCheyenne Central4:29.80BMile
BoysAA1973Steve AllenCheyenne Central4:35.2BMile
BoysAA1972Steve AllenCheyenne Central4:34.5BMile
BoysAA1971Vince CapellLander4:36.8BMile
BoysAA1970David LindCheyenne Central4:35.5BMile
BoysAA1969Kit CarpenterCheyenne Central4:39.5BMile
BoysAA1968Randy BauerKelly Walsh4:35.7BMile
BoysAA1967Nelson MossLander4:26.6BMile
BoysAA1966Nelson MossLander4:32.2BMile
BoysAA1965Ron OrtizCheyenne Central4:51.0BMile
BoysAA1964John WilliamsLaramie4:36.6BMile
BoysAA1963Bob SavalaNatrona County4:39.2BMile
BoysAA1962Bob SavalaNatrona County4:46.9BMile
BoysAA1961Dennis RichmondCody4:56.3BMile
BoysAA1960Darl RobertsRock Springs5:02.3BMile
BoysAA1959Art WestikaSheridan4:51.9BMile
BoysAA1958Bob WinchellLaramie4:46.0BMile
BoysAA1957Russ DonleyNatrona County5:02.3BMile
BoysAA1956Russ DonleyNatrona County4:50.7BMile
BoysAA1955Dave DorranceRock Springs4:56.2BMile
BoysAA1954Ernie LujanCheyenne Central4:36.6BMile
BoysAA1953Johnny LujanCheyenne Central4:47.5BMile
BoysAA1952Gary EyreRawlins5:05.0BMile
BoysAA1951Gary EyreRawlins4:36.8BMile
BoysOne class1950Gary EyreRawlins4:51.7BMile
BoysOne class1949Ricke MerbackWheatland4:56.0BMile
BoysOne class1948Ricke MerbackWheatland4:53.0BMile
BoysOne class1947Robert SmithEvanston4:57.5BMile
BoysOne class1946Bob CollinsRock Springs4:55.7BMile
BoysOne class1945John BuchanRock Springs5:06.7BMile
BoysOne class1944John BuchanRock Springs4:52.1BMile
BoysOne class1942Bill DavidsonLaramie5:07.5BMile
BoysOne class1941Neil WoodRawlins4:55.8BMile
BoysOne class1940Bill ScriffinThermopolis4:52.2BMile
BoysOne class1939Kenny SailorsLaramie4:48.7BMile
BoysOne class1938Eugene HogueLaramie4:54.3BMile
BoysOne class1937John ChavarriaTorrington4:45.2BMile
BoysOne class1936Gary LandmanCheyenne Central4:48.7BMile
BoysOne class1935Bill RedfernWheatland4:52.4BMile
BoysOne class1934Stanley BottsRiverton5:07.3BMile
BoysOne class1933Tom TeesdaleNatrona County4:42.2BMile
BoysOne class1932Fred ThoelkeLusk4:49.0BMile
BoysOne class1931Charles BrownBuffalo4:51.0BMile
BoysOne class1930Duange GleghornNatrona County5:18.5BMile
BoysOne class1929Bob WestNatrona County5:01.9BMile
BoysOne class1928George ClarkNatrona County5:00.0BMile
BoysOne class1927Dean EsmayDouglas4:57.0BMile
BoysOne class1926Harold ThatcherDouglas4:40.7BMile
BoysOne class1925Wilbur BrownBuffalo4:55.3BMile
BoysOne class1924George GobelNatrona County4:51.2BMile
BoysOne class1923George GobelNatrona County5:09.3BMile
BoysOne class1922Loren PeggBasin5:01.4BMile
BoysA1978Doug VickermanGreybull4:42.90BMile
BoysA1977Donnie VelardeTorrington4:39.38BMile
BoysA1976Donnie VelardeTorrington4:42.50BMile
BoysA1975Ron DavisEvanston4:38.86BMile
BoysA1974Bill PriceBuffalo4:48.20BMile
BoysA1973Kevin HydeStar Valley4:23.7BMile
BoysA1972Kevin HydeStar Valley4:39.4BMile
BoysA1971Leslie ButtsNewcastle4:49.5BMile
BoysA1970Dan HunterCampbell County4:33.0BMile
BoysA1969Dan HunterCampbell County4:46.0BMile
BoysA1968Les ButtsNewcastle4:44.0BMile
BoysA1967Dee LancasterStar Valley4:37.2BMile
BoysA1966Toby JohnsonCampbell County4:47.7BMile
BoysA1965Jim MullensUniversity Prep4:53.4BMile
BoysA1964Toby JohnsonCampbell County4:50.7BMile
BoysA1963Bill BakerWheatland4:52.9BMile
BoysA1962Junior MedinaGreen River4:53.8BMile
BoysA1961Junior MedinaGreen River4:52.0BMile
BoysA1960Tom WaltersWorland4:54.9BMile
BoysA1959Gary PendleyPowell4:47.3BMile
BoysA1958John RichardsSt. Mary's4:56.5BMile
BoysA1957John RichardsSt. Mary's5:04.4BMile
BoysA1956Tom BrownRawlins4:47.5BMile
BoysA1955Tom BrownWheatland4:53.7BMile
BoysA1954Ray LaueRiverton4:49.5BMile
BoysA1953Art DanielsRawlins5:09.2BMile
BoysA1952Don TaylorGreen River4:59.3BMile
BoysB1978Kyle HudsonMeeteetse4:45.40BMile
BoysB1977Rex HohnholtGuernsey4:30.46BMile
BoysB1976Rex HohnholtGuernsey4:42.70BMile
BoysB1975Rex HohnholtGuernsey4:47.11BMile
BoysB1974John WatsonGuernsey4:52.60BMile
BoysB1973Gary StorieHulett4:44.5BMile
BoysB1972Lloyd SoulePine Bluffs4:47.5BMile
BoysB1971Arnold AlireLaGrange4:39.6BMile
BoysB1970Lloyd SoulePine Bluffs4:41.5BMile
BoysB1969Al CurtisGlenrock4:56.6BMile
BoysB1968Bill NeimanHulett4:45.5BMile
BoysB1967Scott MallerMeeteetse4:42.0BMile
BoysB1966Bob JespersonMoorcroft4:52.6BMile
BoysB1965Tony RamosLingle5:02.0BMile
BoysB1964Frank RamosLingle4:45.2BMile
BoysB1963Rollie BrownSt. Stephens4:50.3BMile
BoysB1962Joe OverstreetGlenrock5:01.5BMile
BoysB1961Ducky GogglesSt. Stephens4:45.9BMile
BoysB1960Steven KoopUpton4:44.5BMile
BoysB1959Mickey GambleSt. Stephens4:38.3BMile
BoysB1958Billy GianolaKemmerer4:45.2BMile
BoysB1957Billy GianolaKemmerer5:01.1BMile
BoysB1956Frank BairdCowley4:57.6BMile
BoysB1955Frank ParishCarpenter5:01.0BMile
BoysB1954Dale HowardShoshoni5:20.3BMile
BoysB1953Joe McAteeHanna5:42.0BMile
BoysB1952Ronald KoopUpton4:46.6BMile
BoysB1951Ronald KoopUpton4:53.0BMile
BoysC1979Sam FrenchArvada-Clearmont4:56.70BMile
BoysC1978Truit TrowbridgeEncampment4:50.06BMile
BoysC1977Billy RoseMeeteetse4:37.40BMile
BoysC1976Billy RoseMeeteetse4:42.85BMile
BoysC1975Billy RoseMeeteetse4:53.30BMile
BoysC1974Les CurtisSnake River4:54.70BMile
BoysC1973Jeff HarringtonEncampment4:47.1BMile
BoysC1972Craig SorensonDeaver-Frannie4:58.7BMile
BoysC1971Craig SorensonDeaver-Frannie5:01.0BMile
BoysC1970Bruce CarterTen Sleep4:49.0BMile
BoysC1969Bruce CarterTen Sleep4:58.0BMile
BoysC1968Ray SandovalRock River4:59.3BMile
BoysC1967Bob WoodTen Sleep4:29.9BMile
BoysC1966Bob WoodTen Sleep4:52.4BMile
BoysC1965Bob WoodTen Sleep5:21.0BMile
BoysC1964Bob WoodTen Sleep4:59.8BMile
BoysC1963Louis VieyraRock River4:51.9BMile
BoysC1962Louis VieyraRock River5:10.7BMile
BoysC1961Clifford WarnerLaGrange5:51.9BMile
BoysC1960Doug ChamberlainLaGrange4:56.0BMile
BoysC1959Jerry FosterCarpenter4:51.9BMile
BoysC1958Donald MartinFort Laramie4:59.2BMile
BoysC1957Stan StarksEncampment5:11.2BMile
Boys4A2021Peter VisserStar Valley9:18.79B3200M
Boys4A2019Peter VisserStar Valley9:30.08B3200M
Boys4A2018Albert SteinerLaramie9:37.14B3200M
Boys4A2017Albert SteinerLaramie9:41.78B3200M
Boys4A2016Chris HenryLaramie9:42.44B3200M
Boys4A2015Hunter DavilaKelly Walsh9:31.20B3200M
Boys4A2014Hunter DavilaKelly Walsh9:21.64B3200M
Boys4A2013Ricky FaureRock Springs9:24.80B3200M
Boys4A2012Ricky FaureRock Springs9:44.78B3200M
Boys4A2011Austin ReitsmaLaramie9:36.21B3200M
Boys4A2010Garrett ZansRock Springs9:25.70B3200M
Boys4A2009Dominick RobinsonCampbell County9:26.25B3200M
Boys4A2008Dominick RobinsonCampbell County9:31.59B3200M
Boys4A2007Brian PierreLaramie9:36.61B3200M
Boys4A2006Paul BurkeCampbell County9:32.28B3200M
Boys4A2005Graydon CurryCampbell County9:47.07B3200M
Boys4A2004Cole WeaverCampbell County9:57.43B3200M
Boys4A2003Andrew JonesCampbell County9:47.36B3200M
Boys4A2002Tony BachmannCampbell County9:50.06B3200M
Boys4A2001Tony BachmannCampbell County9:52.54B3200M
Boys4A2000Nathan LongRock Springs9:29.44B3200M
Boys4A1999Rhys HaugenCampbell County9:37.50B3200M
Boys4A1998Nathan LongRock Springs10:00.87B3200M
Boys4A1997Jerad DunnohewGreen River9:54.85B3200M
Boys4A1996Joe DunhamLaramie9:58.76B3200M
Boys4A1995Erik KeanCheyenne Central9:36.14B3200M
Boys4A1994Neal SmithCampbell County9:48.40B3200M
Boys4A1993Mike WilkeyGreen River9:32.36B3200M
Boys4A1992Mike WilkeyGreen River9:35.30B3200M
Boys4A1991Jim McCreeryCampbell County9:28.34B3200M
Boys4A1990Jim McCreeryCampbell County9:43.04B3200M
Boys4A1989Jason DrakeCampbell County9:46.92B3200M
Boys4A1988Mike RickardNatrona County9:36.07B3200M
Boys4A1987Mike RickardNatrona County9:46.26B3200M
Boys4A1986Hamza ImanLaramie9:52.20B3200M
Boys4A1985Ron PoeKelly Walsh9:49.92B3200M
Boys4A1984Jody FischerCampbell County9:45.28B3200M
BoysAA1983Buddy HoblitNatrona County9:30.80B3200M
BoysAA1982Dale FellowsCody9:47.80B3200M
BoysAA1981Rob WeloNatrona County9:45.23B3200M
BoysAA1980Dean MahaffeyNatrona County9:50.70B3200M
Boys3A2021Kaleb SimonsonLander10:00.19B3200M
Boys3A2019Kaleb SimonsonLander10:04.53B3200M
Boys3A2018Wesley KallgrenStar Valley9:47.74B3200M
Boys3A2017Asefa WetzelStar Valley9:45.03B3200M
Boys3A2016Brody SmithCody9:38.19B3200M
Boys3A2015Brody SmithCody9:21.29B3200M
Boys3A2014Nic DemlerStar Valley9:42.21B3200M
Boys3A2013Grant CameronJackson9:58.63B3200M
Boys3A2012Oliver ScofieldJackson9:51.08B3200M
Boys3A2011Oliver ScofieldJackson10:12.99B3200M
Boys3A2010Kinsly SmithJackson10:11.08B3200M
Boys3A2009Ethan SlightCody10:05.38B3200M
Boys3A2008Luke BromleyLander10:11.19B3200M
Boys3A2007Trevor RicksStar Valley10:13.15B3200M
Boys3A2006James ColeLander10:05.88B3200M
Boys3A2005Matt HellerLander10:12.39B3200M
Boys3A2004Matt HellerLander10:00.69B3200M
Boys3A2003Matt HellerLander10:06.33B3200M
Boys3A2002Joe HowdyshellLander9:49.48B3200M
Boys3A2001Niels RasmussenGlenrock10:00.15B3200M
Boys3A2000Arte HuhnJackson9:56.50B3200M
Boys3A1999John BeckTorrington10:10.74B3200M
Boys3A1998Rob MarneyTorrington10:11.37B3200M
Boys3A1997Rob MarneyTorrington9:54.37B3200M
Boys3A1996Rob MarneyTorrington10:12.10B3200M
Boys3A1995Call HolbrookStar Valley9:41.44B3200M
Boys3A1994Ben SandyNewcastle9:47.04B3200M
Boys3A1993Matt OlsonBuffalo9:58.45B3200M
Boys3A1992Tawn GoppWorland9:53.50B3200M
Boys3A1991Nathan RohlffDouglas10:00.20B3200M
Boys3A1990Nathan RohlffDouglas10:09.36B3200M
Boys3A1989Shane BestGlenrock10:12.52B3200M
Boys3A1988Robert VincentGlenrock10:05.56B3200M
Boys3A1987Mike ThomasJackson9:57.12B3200M
Boys3A1986Jim WilliamsGlenrock9:50.99B3200M
Boys3A1985Jim WilliamsGlenrock9:53.39B3200M
Boys3A1984Jim WilliamsGlenrock9:43.36B3200M
BoysA1983Dave GreenGlenrock10:01.87B3200M
BoysA1982Tim WilliamsJackson10:11.20B3200M
BoysA1981Tony KlementsDouglas10:27.90B3200M
BoysA1980Jim EnglishWheatland10:15.70B3200M
BoysA1979Doug VickermanGreybull9:56.237B3200M
Boys2A2021Gaven McCollochGreybull10:19.29B3200M
Boys2A2019Zach SimmonsRocky Mountain10:45.36B3200M
Boys2A2018Louis FailoniKemmerer10:43.23B3200M
Boys2A2017Louis FailoniKemmerer10:37.04B3200M
Boys2A2016Jorge GarciaPine Bluffs10:29.19B3200M
Boys2A2015Tyler MorganBurns10:22.46B3200M
Boys2A2014Tyler MorganBurns10:29.48B3200M
Boys2A2013Alvin SpoonhunterWyoming Indian10:32.59B3200M
Boys2A2012Alejandro GarciaPine Bluffs9:58.60B3200M
Boys2A2011Alejandro GarciaPine Bluffs10:22.90B3200M
Boys2A2010Caleb Her Many HorsesWyoming Indian9:38.85B3200M
Boys2A2009Caleb Her Many HorsesWyoming Indian9:40.63B3200M
Boys2A2008Zane BellWind River9:55.74B3200M
Boys2A2007Caleb Her Many HorsesWyoming Indian10:24.67B3200M
Boys2A2006Tyler StromRocky Mountain10:09.32B3200M
Boys2A2005Brett SchulerWright10:21.11B3200M
Boys2A2004Ryan HornTongue River10:06.06B3200M
Boys2A2003Ryan HornTongue River10:14.96B3200M
Boys2A2002Colin McFerranWright10:10.04B3200M
Boys2A2001Mark PieperSundance10:11.16B3200M
Boys2A2000Jason WasserburgerLusk10:00.17B3200M
Boys2A1999Beaver C'BearingWyoming Indian10:23.28B3200M
Boys2A1998Luke BrownWyoming Indian10:18.65B3200M
Boys2A1997Beaver C'BearingWyoming Indian10:12.92B3200M
Boys2A1996Brian OliverUpton10:23.83B3200M
Boys2A1995Brian OliverUpton10:11.03B3200M
Boys2A1994Joe WilsonSoutheast9:42.48B3200M
Boys2A1993Brian OliverUpton10:24.78B3200M
Boys2A1992Sterling HowellWyoming Indian9:58.70B3200M
Boys2A1991K.C. LehrBig Piney10:16.77B3200M
Boys2A1990Blaine StulcGreybull9:44.80B3200M
Boys2A1989Blaine StulcGreybull10:11.59B3200M
Boys2A1988Blaine StulcGreybull10:09.10B3200M
Boys2A1987Blaine StulcGreybull9:55.89B3200M
Boys2A1986Jeff ThomsonLusk10:35.93B3200M
Boys2A1985Geoff VickreyKemmerer10:08.66B3200M
Boys2A1984Bob DaissLingle10:20.89B3200M
BoysB1983Rance MyersPinedale10:27.81B3200M
BoysB1982Steve ShahanLyman10:07.60B3200M
BoysB1981Steve SunRhodesWyoming Indian9:39.06B3200M
BoysB1980Steve SunRhodesWyoming Indian10:19.80B3200M
BoysB1979Steve SunRhodesWyoming Indian9:52.051B3200M
Boys1A2021Grant BartlettSaratoga10:34.08B3200M
Boys1A2019Jarom DavidsonBurlington10:26.90B3200M
Boys1A2018Lain MitchelsonFarson10:14.10B3200M
Boys1A2017Reid SchroederEncampment10:36.95B3200M
Boys1A2016Lain MitchelsonFarson10:40.29B3200M
Boys1A2015Cole JackmanCokeville10:27.93B3200M
Boys1A2014Wes SturdivantGuernsey10:28.26B3200M
Boys1A2013Tyrel ToomerCokeville10:44.43B3200M
Boys1A2012Tyrel ToomerCokeville10:31.62B3200M
Boys1A2011Scott ErdahlTen Sleep10:20.92B3200M
Boys1A2010Scott ErdahlTen Sleep10:18.46B3200M
Boys1A2009Hayden HohnholtSaratoga10:12.52B3200M
Boys1A2008Hayden HohnholtSaratoga10:08.46B3200M
Boys1A2007Dallen FiscusCokeville10:33.59B3200M
Boys1A2006Darren FiscusCokeville10:39.01B3200M
Boys1A2005Scott DaytonCokeville10:46.22B3200M
Boys1A2004Nathan FiscusCokeville10:19.34B3200M
Boys1A2003Nathan FiscusCokeville10:08.79B3200M
Boys1A2002Jason WilleSnake River10:35.73B3200M
Boys1A2001Eric MeccaDubois10:29.31B3200M
Boys1A2000Dalin WintersBurlington10:15.65B3200M
Boys1A1999Carl GerkenFarson10:11.95B3200M
Boys1A1998Jered HarnsFarson10:01.64B3200M
Boys1A1997Norman VigilSnake River9:52.81B3200M
Boys1A1996Norman VigilSnake River10:25.01B3200M
Boys1A1995Matt HoytBurlington10:04.06B3200M
Boys1A1994Allen SpoonhunterSt. Stephens10:32.41B3200M
Boys1A1993Joe WilsonSoutheast10:01.69B3200M
Boys1A1992Joe WilsonSoutheast10:08.40B3200M
Boys1A1991David DavisonLingle10:22.27B3200M
Boys1A1990Nick HilerTen Sleep10:25.35B3200M
Boys1A1989Mike MakeshineSt. Stephens10:25.41B3200M
Boys1A1988Butch DillonBig Horn10:46.89B3200M
Boys1A1987Trev KaislerSnake River10:16.76B3200M
Boys1A1986Trev KaislerSnake River10:30.03B3200M
Boys1A1985Jukka NummilaBig Horn10:19.39B3200M
Boys1A1984Bruce GarberBig Horn10:23.90B3200M
BoysC1983Brian LintonMeeteetse10:01.32B3200M
BoysC1982Terri DickSnake River10:16.25B3200M
BoysC1981Albert ThomasBurlington10:24.14B3200M
BoysC1980Carl GrangeChugwater10:38.70B3200M
BoysAA1979Kurt DavisCheyenne East9:59.40B2Mile
BoysAA1978Kurt DavisCheyenne East10:04.21B2Mile
BoysAA1977Shane MillerCheyenne Central9:58.00B2Mile
BoysAA1976Richard BishopCheyenne East10:01.40B2Mile
BoysAA1975Ed BundyCheyenne Central9:24.90B2Mile
BoysAA1974Steve AllenCheyenne Central9:43.70B2Mile
BoysAA1973Steve AllenCheyenne Central10:11.7B2Mile
BoysAA1972Tom TakachSheridan9:55.4B2Mile
BoysAA1971Tom TakachSheridan10:14.8B2Mile
BoysAA1970Tom TakachSheridan10:17.3B2Mile
BoysAA1969Tom CarmagoCheyenne Central10:33.4B2Mile
BoysAA1968Kit CarpenterCheyenne Central10:03.8B2Mile
BoysAA1967Gerry BrownLander10:09.5B2Mile
BoysA1978Mike GeslinKemmerer10:37.40B2Mile
BoysA1977Todd DeanEvanston10:12.74B2Mile
BoysA1976Ron DavisEvanston10:08.70B2Mile
BoysA1975Ron DavisEvanston10:44.30B2Mile
BoysA1974Ron DavisEvanston10:31.50B2Mile
BoysA1973Kevin HydeStar Valley9:55.2B2Mile
BoysA1972Mike HaderlieStar Valley10:40.6B2Mile
BoysA1971Kevin HydeStar Valley10:24.6B2Mile
BoysA1970Robert HydeStar Valley10:44.4B2Mile
BoysA1969Robert HydeStar Valley10:42.5B2Mile
BoysA1968Mike MastersonGreen River10:57.0B2Mile
BoysB1978Kyle HudsonMeeteetse10:28.70B2Mile
BoysB1977Rex HohnholtGuernsey10:10.87B2Mile
BoysB1976Zane StraleyPinedale10:13.70B2Mile
BoysB1975Rex HohnholtGuernsey10:40.90B2Mile
BoysB1974Dick MirandaHanna10:35.70B2Mile
BoysB1973Gary StorieHulett10:44.4B2Mile
BoysB1972Rich BlackBurns10:38.6B2Mile
BoysB1971Rich BlackBurns10:48.4B2Mile
BoysB1970Cary HactchUpton11:05.2B2Mile
BoysC1979Sam FrenchArvada-Clearmont10:55.80B2Mile
BoysC1978Wayne PetersenCokeville11:01.48B2Mile
BoysC1977Billy RoseMeeteetse10:19.604B2Mile
BoysC1976Billy RoseMeeteetse10:53.60B2Mile
BoysC1975Billy RoseMeeteetse10:54.30B2Mile
BoysC1974Les CurtisSnake River10:47.10B2Mile
BoysC1973Jerry SmithEncampment11:23.5B2Mile
BoysC1972Dan ThomasBurlington10:07.0B2Mile
BoysC1971Dan ThomasBurlington10:25.4B2Mile
BoysC1970Dan ThomasArvada11:12.6B2Mile
BoysC1969Alex AllaryLaGrange11:17.8B2Mile
BoysC1968Tom OlivasRock River12:02.0B2Mile
Boys4A2021Robert DouglasNatrona County14.93B110MH
Boys4A2019Alec RiegertSheridan15.18B110MH
Boys4A2018Caige McCombKelly Walsh14.49B110MH
Boys4A2017McCade JohnsonLaramie14.57B110MH
Boys4A2016Dawson CooleyCheyenne Central14.77B110MH
Boys4A2015Walker NewellCampbell County14.61B110MH
Boys4A2014Joey CzelleczKelly Walsh14.59B110MH
Boys4A2013Joey CzelleczKelly Walsh14.85B110MH
Boys4A2012Zach HuberGreen River15.43B110MH
Boys4A2011Kolby KesterGreen River14.67B110MH
Boys4A2010Taylor VillegasNatrona County14.20B110MH
Boys4A2009Taylor VillegasNatrona County14.38B110MH
Boys4A2008Brandon DouglassKelly Walsh14.65B110MH
Boys4A2007Brendan AmesCheyenne Central13.73B110MH
Boys4A2006Brendan AmesCheyenne Central14.16B110MH
Boys4A2005Ben SoukupSheridan15.05B110MH
Boys4A2004Andrew StockdillGreen River15.07B110MH
Boys4A2003Jake MorrisonNatrona County15.16B110MH
Boys4A2002Aaron ArnoldNatrona County15.08B110MH
Boys4A2001Aaron ArnoldNatrona County15.29B110MH
Boys4A2000Kiffin WigertCheyenne Central14.32B110MH
Boys4A1999Kiffin WigertCheyenne Central14.53B110MH
Boys4A1998Kiffin WigertCheyenne Central14.95B110MH
Boys4A1997Tom DawsonCheyenne Central14.37B110MH
Boys4A1996Shane ShipmanRock Springs15.06B110MH
Boys4A1995Alma KillpackGreen River15.07B110MH
Boys4A1994Wes DavisEvanston14.31B110MH
Boys4A1993Chad WhitworthCheyenne Central14.69B110MH
Boys4A1992Joe EdwardsCampbell County14.54B110MH
Boys4A1991Joe EdwardsCampbell County15.19B110MH
Boys4A1990Bruce HinkleyRiverton15.08B110MH
Boys4A1989Ken ChewCheyenne Central14.95B110MH
Boys4A1988Mark WilliamsCheyenne East15.30B110MH
Boys4A1987Mark WilliamsCheyenne East15.09B110MH
Boys4A1986Jeff MooreCheyenne East14.82B110MH
Boys4A1985Kevin LaneCheyenne East14.81B110MH
Boys4A1984Sean GarrettCheyenne Central15.14B110MH
BoysAA1983Shane AlmCheyenne East14.91B110MH
BoysAA1982Jim QuaneyCheyenne Central14.69B110MH
BoysAA1981Rick HilemanKelly Walsh15.37B110MH
BoysAA1980Vim GadlinCheyenne Central15.55B110MH
Boys3A2021Sam PorterMountain View16.07B110MH
Boys3A2019Briggin BluemelMountain View15.32B110MH
Boys3A2018Bryan LemmonTorrington15.58B110MH
Boys3A2017Tyrel LemanDouglas15.01B110MH
Boys3A2016Tyrel LemanDouglas15.17B110MH
Boys3A2015Jackson BowerCody15.03B110MH
Boys3A2014Justin LemanDouglas15.10B110MH
Boys3A2013Kalei SmithPowell15.47B110MH
Boys3A2012Tanner SimpsonLander14.85B110MH
Boys3A2011Kyle SullivanPowell14.35B110MH
Boys3A2010Colin HeroldThermopolis14.41B110MH
Boys3A2009Brady GuldeCody15.61B110MH
Boys3A2008Kegan LassiterCody14.99B110MH
Boys3A2007Justin CrossPowell14.41B110MH
Boys3A2006Christopher ProsinskiBuffalo14.65B110MH
Boys3A2005Justin CrossPowell15.29B110MH
Boys3A2004Andy McKenStar Valley15.51B110MH
Boys3A2003Jeston KarnGlenrock14.89B110MH
Boys3A2002Jeston KarnGlenrock15.17B110MH
Boys3A2001Zach DonaldsonLander15.31B110MH
Boys3A2000Ryan TaylorStar Valley15.99B110MH
Boys3A1999Josiah SmithTorrington15.09B110MH
Boys3A1998Josiah SmithTorrington15.08B110MH
Boys3A1997Mike WoodberryGlenrock14.59B110MH
Boys3A1996Casey CochranDouglas14.74B110MH
Boys3A1995Casey CochranDouglas15.44B110MH
Boys3A1994Casey CochranDouglas15.30B110MH
Boys3A1993Cody SinclairThermopolis15.64B110MH
Boys3A1992Nolan TosoJackson14.59B110MH
Boys3A1991John HardeeDouglas15.69B110MH
Boys3A1990Mike RodgersPowell15.47B110MH
Boys3A1989Troy RienTorrington14.95B110MH
Boys3A1988Troy RienTorrington15.60B110MH
Boys3A1987Jeff ShivelyJackson15.00B110MH
Boys3A1986Cory ShinkleJackson15.17B110MH
Boys3A1985Cory ShinkleJackson15.14B110MH
Boys3A1984Mark FarmerPowell15.56B110MH
BoysA1983Dave DraneyStar Valley15.35B110MH
BoysA1982Tom BayseJackson15.55B110MH
BoysA1981Thomas HardingKemmerer15.44B110MH
BoysA1980Kyle DoppNewcastle15.13B110MH
BoysA1979Kyle DoppNewcastle15.184B110MH
Boys2A2021Zane HorrocksRocky Mountain16.46B110MH
Boys2A2019Kyler OstlerBig Horn15.36B110MH
Boys2A2018Tristan JewellRocky Mountain15.84B110MH
Boys2A2017Tristan JewellRocky Mountain16.02B110MH
Boys2A2016Gehrig SweatRocky Mountain16.01B110MH
Boys2A2015Micaiah HuffTongue River15.65B110MH
Boys2A2014Dylan LookingbillWind River15.67B110MH
Boys2A2013Jesse HawkWind River15.42B110MH
Boys2A2012Colton WrightBurns16.28B110MH
Boys2A2011Trent JohnsonLusk15.34B110MH
Boys2A2010Doug JordanWind River14.99B110MH
Boys2A2009Colin HeroldThermopolis15.57B110MH
Boys2A2008Ryan DunnTongue River15.60B110MH
Boys2A2007Dallen AndersonLyman15.00B110MH
Boys2A2006Andrew PriddisBig Piney15.38B110MH
Boys2A2005Shane LongSoutheast15.48B110MH
Boys2A2004Casey GodfreyUpton15.23B110MH
Boys2A2003Terrell BrownBig Piney14.76B110MH
Boys2A2002Kyle GerikBig Piney15.71B110MH
Boys2A2001Branden InmanWind River15.21B110MH
Boys2A2000Branden InmanWind River15.29B110MH
Boys2A1999Branden InmanWind River15.76B110MH
Boys2A1998Tucker TonkelUpton14.55B110MH
Boys2A1997Ryan DooleyGreybull15.02B110MH
Boys2A1996Aaron MartinezGuernsey14.86B110MH
Boys2A1995Aaron MartinezGuernsey15.27B110MH
Boys2A1994Chad DavisPinedale15.38B110MH
Boys2A1993JeNey JacksonGuernsey15.45B110MH
Boys2A1992JeNey JacksonGuernsey15.15B110MH
Boys2A1991Jeff HunterBig Piney16.15B110MH
Boys2A1990Joel GiorgisMountain View15.16B110MH
Boys2A1989Randy EllisUpton14.85B110MH
Boys2A1988Bob WrightGreybull15.49B110MH
Boys2A1987Bob WrightGreybull15.78B110MH
Boys2A1986Derrick EgglestonPine Bluffs15.44B110MH
Boys2A1985Heath HetrickBig Piney14.70B110MH
Boys2A1984Heath HetrickBig Piney15.85B110MH
BoysB1983Blaine GillilandWind River15.79B110MH
BoysB1982Rock MirichMoorcroft16.32B110MH
BoysB1981Kerry ReherPine Bluffs15.35B110MH
BoysB1980Kerry ReherPine Bluffs16.25B110MH
BoysB1979Ron AndersonGuernsey15.855B110MH
Boys1A2021Nate BarnesCokeville15.56B110MH
Boys1A2019Conor McGrawHanna15.32B110MH
Boys1A2018Kaleb SmithMidwest15.63B110MH
Boys1A2017Ty MuellerLingle15.92B110MH
Boys1A2016Kaleb SmithMidwest16.16B110MH
Boys1A2015Rowan HawkDubois15.86B110MH
Boys1A2014Sterling BakerDubois15.27B110MH
Boys1A2013Sterling BakerDubois16.10B110MH
Boys1A2012Rex StanleySnake River15.14B110MH
Boys1A2011Rex StanleySnake River15.60B110MH
Boys1A2010Jordan SparksCokeville15.01B110MH
Boys1A2009Jordan SparksCokeville16.40B110MH
Boys1A2008Ryan LarscheidSaratoga14.93B110MH
Boys1A2007Austin MontgomeryGuernsey16.22B110MH
Boys1A2006Logan GeorgeBurlington15.97B110MH
Boys1A2005Cody DavisCokeville16.25B110MH
Boys1A2004Cody DavisCokeville16.93B110MH
Boys1A2003Jesse PiperUpton15.31B110MH
Boys1A2002Jesse PiperUpton15.85B110MH
Boys1A2001Andrew WamboltSoutheast16.41B110MH
Boys1A2000Adam FreeburgSoutheast15.63B110MH
Boys1A1999Adam FreeburgSoutheast16.02B110MH
Boys1A1998Adam FreeburgSoutheast15.62B110MH
Boys1A1997Tracy WondercheckLingle16.23B110MH
Boys1A1996Jayson PickensSoutheast15.96B110MH
Boys1A1995Jeff BarrDubois16.61B110MH
Boys1A1994Cody BrownDubois15.70B110MH
Boys1A1993Tim WilliamsSoutheast15.76B110MH
Boys1A1992Brian MeinikeBig Horn16.00B110MH
Boys1A1991Ken GibsonSoutheast16.24B110MH
Boys1A1990Ken GibsonSoutheast15.90B110MH
Boys1A1989Todd WernerSoutheast16.02B110MH
Boys1A1988Tom SchutteMidwest16.46B110MH
Boys1A1987Randy EustlerMidwest15.78B110MH
Boys1A1986Mike MaguireBig Horn15.37B110MH
Boys1A1985Mike MaguireBig Horn15.15B110MH
Boys1A1984Kacey BoothSoutheast15.27B110MH
BoysC1983Mark WilesBurlington16.32B110MH
BoysC1982Brent WesselEncampment16.11B110MH
BoysC1981George CloudyMeeteetse16.46B110MH
BoysC1980Doug PottsGoshen Hole16.17B110MH
BoysAA1979Joel DorrCampbell County14.70B120YH
BoysAA1978Kenneth RiedlCheyenne Central14.42B120YH
BoysAA1977Kenneth RiedlCheyenne Central14.40B120YH
BoysAA1976Tom ShanorCheyenne East14.70B120YH
BoysAA1975Tom JonesCheyenne Central14.70B120YH
BoysAA1974Alan HerbisonCheyenne Central14.50B120YH
BoysAA1973Alan HerbisonCheyenne Central15.1B120YH
BoysAA1972Joe StanburyRiverton15.7B120YH
BoysAA1971Tom CrumpLander14.8B120YH
BoysAA1970Rex PaulsonCheyenne East15.2B120YH
BoysAA1969Bob CreagerCheyenne East15.0B120YH
BoysAA1968Cory NevillePowell14.7B120YH
BoysAA1967Bart TrautweinCheyenne Central15.2B120YH
BoysAA1966Lew RoneyLaramie14.3B120YH
BoysAA1965Percy JohnsonCheyenne Central15.5B120YH
BoysAA1964Lew RoneyLaramie14.8B120YH
BoysAA1963Bob FintusCheyenne East14.6B120YH
BoysAA1962Don IllingworthCheyenne East14.65B120YH
BoysAA1961Bill FeeleyCody14.7B120YH
BoysAA1960John TaborCheyenne Central15.3B120YH
BoysAA1959Bob KechelyNatrona County14.9B120YH
BoysAA1958Dick SpikaCheyenne Central15.3B120YH
BoysAA1957Joe DowlerCheyenne Central16.0B120YH
BoysAA1956Sam MillerLaramie16.4B120YH
BoysAA1955Boyd DowlerCheyenne Central14.8B120YH
BoysAA1954Don CarlsonRock Springs15.85B120YH
BoysAA1953Walt ParksNatrona County15.5B120YH
BoysAA1952Jack AllenNatrona County15.7B120YH
BoysAA1951Bob MooreCody15.6B120YH
BoysOne class1950Bob MooreCody15.3B120YH
BoysOne class1949John EspachLaramie15.9B120YH
BoysOne class1948Andy BuntenCheyenne Central15.3B120YH
BoysOne class1947Ed RauchfussPowell15.4B120YH
BoysOne class1946Junior CroftTorrington16.0B120YH
BoysOne class1945Keith BloomPowell15.3B120YH
BoysOne class1944George TopeNatrona County15.7B120YH
BoysOne class1942Frank StineGreen River16.7B120YH
BoysOne class1941Pax WilsonNatrona County15.5B120YH
BoysOne class1940Jim FullerNatrona County15.0B120YH
BoysOne class1939Jim FullerNatrona County14.9B120YH
BoysOne class1938Gene LaVelleNatrona County15.6B120YH
BoysOne class1937Dominick FeeleyCody15.9B120YH
BoysOne class1936Don AllisonNatrona County16.0B120YH
BoysOne class1935Tom ChapinRiverton16.9B120YH
BoysOne class1934Kenneth AbbottNatrona County16.6B120YH
BoysOne class1933Bill GentleDouglas16.2B120YH
BoysOne class1932Bill GentleDouglas16.8B120YH
BoysOne class1931Verna HudleyRawlins17.0B120YH
BoysOne class1930Francis MontagueLusk17.2B120YH
BoysOne class1929Taft HarrisNatrona County16.6B120YH
BoysOne class1928Harold LeeThermopolis16.7B120YH
BoysOne class1927Taft HarrisNatrona County17.4B120YH
BoysOne class1926Blake FanningLaramie17.3B120YH
BoysOne class1925Ray ThompsonThermopolis17.5B120YH
BoysOne class1924Ray ThompsonThermopolis17.6B120YH
BoysOne class1923Ray ThompsonThermopolis17.2B120YH
BoysOne class1922Orba TenintyThermopolis18.2B120YH
BoysA1978Ted SeeleyThermopolis15.13B120YH
BoysA1977Bob BodineTorrington14.70B120YH
BoysA1976Pat AdamsTorrington15.66B120YH
BoysA1975Gary MeredithDouglas15.50B120YH
BoysA1974Cary ClinkbeardJackson15.80B120YH
BoysA1973Dale CrouchGreen River15.2B120YH
BoysA1972Tim TillardDouglas17.3B120YH
BoysA1971Monte FosherLusk14.7B120YH
BoysA1970John FitchCampbell County15.5B120YH
BoysA1969Allen KempGreen River15.9B120YH
BoysA1968Louis RussTorrington15.35B120YH
BoysA1967Bob MaresDouglas15.3B120YH
BoysA1966Bill McCormickThermopolis15.3B120YH
BoysA1965Bill McCormickThermopolis15.7B120YH
BoysA1964Harry AshmeadDouglas15.4B120YH
BoysA1963Don AndersonGreybull15.2B120YH
BoysA1962Mark HigdonLander15.1B120YH
BoysA1961Mark HigdonLander16.0B120YH
BoysA1960Greg ByersLander15.0B120YH
BoysA1959Jim HarrisSt. Mary's15.7B120YH
BoysA1958Van HolscherPowell15.1B120YH
BoysA1957Jim HanlinDouglas15.8B120YH
BoysA1956Elvin MayerRawlins15.9B120YH
BoysA1955Leroy AbbottWorland15.9B120YH
BoysA1954Jack HornbeckRawlins15.7B120YH
BoysA1953Spike HladkyCampbell County16.2B120YH
BoysA1952Karl KincadeCody16.5B120YH
BoysB1978Mike RoopHanna15.30B120YH
BoysB1977Russell EyreLyman15.17B120YH
BoysB1976Ken GrasmickShoshoni16.08B120YH
BoysB1975Dan RunnerWind River15.17B120YH
BoysB1974Leonard PadillaMedicine Bow15.50B120YH
BoysB1973Dennis AndersonAlbin15.6B120YH
BoysB1972Mike ThorsbyBig Piney15.5B120YH
BoysB1971Mike ThorsbyBig Piney15.4B120YH
BoysB1970Craig FullmerLingle15.5B120YH
BoysB1969Dan WilliamsonByron15.7B120YH
BoysB1968Rick TannerByron16.1B120YH
BoysB1967Lynn BorcherDeaver-Frannie14.9B120YH
BoysB1966Lynn BorcherDeaver-Frannie15.2B120YH
BoysB1965Robbie SieversPinedale16.7B120YH
BoysB1964Carl HagemeisterSt. Stephens15.6B120YH
BoysB1963Sam ChippsGlenrock15.8B120YH
BoysB1962Raymond GuthridgeShoshoni16.15B120YH
BoysB1961Jay RobinsonPine Bluffs16.4B120YH
BoysB1960Art PingreyDeaver-Frannie15.45B120YH
BoysB1959Dee ReesLyman15.8B120YH
BoysB1958Denny BrownDeaver-Frannie16.0B120YH
BoysB1957Jerry HillLingle16.1B120YH
BoysB1956Bob FieroLyman16.9B120YH
BoysB1955Milton MillerCarpenter16.5B120YH
BoysB1954Joe JacksonHanna15.5B120YH
BoysB1953Joe JacksonHanna16.0B120YH
BoysB1952Joe JacksonHanna16.6B120YH
BoysB1951Leonard GregoryHawk Springs17.0B120YH
BoysC1979Doug PottsGoshen Hole16.00B120YH
BoysC1978Mark NeumanCokeville15.53B120YH
BoysC1977Tom BassettByron15.60B120YH
BoysC1976Tom BassettByron15.30B120YH
BoysC1975Tom BassettByron16.20B120YH
BoysC1974Bubb GoppTen Sleep16.50B120YH
BoysC1973Leonard PadillaMedicine Bow16.2B120YH
BoysC1972Jim GomendiDeaver-Frannie16.3B120YH
BoysC1971Dennis IrionDeaver-Frannie15.8B120YH
BoysC1970Ken BorcherDeaver-Frannie14.8B120YH
BoysC1969Mike YatesLaGrange16.0B120YH
BoysC1968Mike YatesLaGrange16.1B120YH
BoysC1967Larry PadillaMedicine Bow16.2B120YH
BoysC1966Glenn SmithBurns15.4B120YH
BoysC1965Glenn SmithBurns16.8B120YH
BoysC1964Stan SmithVeteran15.7B120YH
BoysC1963Al BockhaunLaGrange16.6B120YH
BoysC1962Dave RudloffGlendo16.3B120YH
BoysC1961Jack AinsworthYoder16.7B120YH
BoysC1960Bob GreathouseLaGrange17.0B120YH
BoysC1959Douglas BoothVeteran16.8B120YH
BoysC1958Andrew MartinezYoder16.85B120YH
BoysC1957Bob HuckfeldtVeteran17.4B120YH
BoysAA1976Mark BushRiverton19.80B180YH
BoysAA1975Tom JonesCheyenne Central19.90B180YH
BoysAA1974Alan HerbisonCheyenne Central19.30B180YH
BoysAA1973Alan HerbisonCheyenne Central19.3B180YH
BoysAA1972Dick TullockRock Springs20.4B180YH
BoysAA1971Tom CrumpLander19.5B180YH
BoysAA1970Don WestbrookCheyenne Central20.3B180YH
BoysAA1969Scott FreemanLaramie20.5B180YH
BoysAA1968Jerry GadlinCheyenne Central20.2B180YH
BoysAA1967Jerry Gadlin//Bart TrautweinCheyenne Central//Cheyenne Central20.1B180YH
BoysAA1966Percy JohnsonCheyenne Central19.9B180YH
BoysAA1965Percy JohnsonCheyenne Central20.4B180YH
BoysAA1964Claude MulhollandCody20.0B180YH
BoysAA1963Bob FintusCheyenne East19.3B180YH
BoysAA1962Bob FintusCheyenne East19.9B180YH
BoysAA1961Bill FeeleyCody20.7B180YH
BoysAA1960Jay AndersonCheyenne Central21.0B180YH
BoysAA1959Dennis DiehlRawlins21.8B180YH
BoysAA1958Ben SengerCheyenne Central20.9B180YH
BoysAA1957John MichieNatrona County22.2B180YH
BoysAA1956Ray MoraNatrona County20.2B180YH
BoysAA1955Ray MoraNatrona County21.2B180YH
BoysAA1954Ray MoraNatrona County21.0B180YH
BoysAA1953Willie JacksonRock Springs21.5B180YH
BoysAA1952Alfred JerebRock Springs23.0B180YH
BoysAA1951Walt BenzelCheyenne Central21.4B180YH
BoysOne class1950Bill FlowersRock Springs20.2B180YH
BoysA1976Pat AdamsTorrington21.50B180YH
BoysA1975Scott TrabingThermopolis20.74B180YH
BoysA1974Mitch EspondaBuffalo20.10B180YH
BoysA1973Joe FullerTorrington20.3B180YH
BoysA1972John KormyloThermopolis22.3B180YH
BoysA1971Tom TillardDouglas20.4B180YH
BoysA1970John FitchCampbell County20.4B180YH
BoysA1969John FitchCampbell County21.8B180YH
BoysA1968Dave MoreyTorrington21.0B180YH
BoysA1967Bob MaresDouglas20.4B180YH
BoysA1966Bill McCormickThermopolis21.5B180YH
BoysA1965Carl HagemeisterSt. Stephens21.3B180YH
BoysA1964Harry AshmeadDouglas20.4B180YH
BoysA1963Don AndersonGreybull20.5B180YH
BoysA1962Mark HigdonLander19.8B180YH
BoysA1961Mark HigdonLander20.9B180YH
BoysA1960Joe BignerTorrington21.5B180YH
BoysA1959Jim HarrisSt. Mary's21.1B180YH
BoysA1958Bud SpicerDouglas20.35B180YH
BoysA1957Larry McAllisterRawlins21.65B180YH
BoysA1956Elvin MayerRawlins21.5B180YH
BoysA1955Corky BlevinsPowell21.3B180YH
BoysA1954Ron NoelGreen River21.0B180YH
BoysA1953Russ PoirotDouglas21.4B180YH
BoysA1952Ken KelleyPowell21.4B180YH
BoysB1976Doyle EggliPine Bluffs22.00B180YH
BoysB1975Dan RunnerWind River20.80B180YH
BoysB1974Steve HamptonUpton20.10B180YH
BoysB1973Mark GormanGuernsey20.8B180YH
BoysB1972Mike ThorsbyBig Piney22.4B180YH
BoysB1971Roy StromCowley19.9B180YH
BoysB1970John EklundAlbin21.0B180YH
BoysB1969Rick TannerByron20.9B180YH
BoysB1968John BinningPine Bluffs19.9B180YH
BoysB1967Lynn BorcherDeaver-Frannie19.8B180YH
BoysB1966Charles HessenthalerByron21.7B180YH
BoysB1965Bill FullmerLingle21.6B180YH
BoysB1964Carl HagemeisterSt. Stephens20.9B180YH
BoysB1963Sam ChippsGlenrock21.3B180YH
BoysB1962Tom BinningPine Bluffs19.6B180YH
BoysB1961Tom BinningPine Bluffs21.6B180YH
BoysB1960Art PingreyDeaver-Frannie21.8B180YH
BoysB1959Orlando CordovaShoshoni20.7B180YH
BoysB1958Dee ReesLyman20.95B180YH
BoysB1957Virgil DavisonKemmerer23.8B180YH
BoysB1956Bill DavisonPinedale22.0B180YH
BoysB1955Bill DavisonPinedale22.0B180YH
BoysB1954Allen EllisonBasin25.5B180YH
BoysB1953Allen EllisonBasin21.85B180YH
BoysB1952Henry SchimmelPine Bluffs22.2B180YH
BoysB1951Duane BerrierLyman22.3B180YH
BoysC1976Tom BassettByron20.82B180YH
BoysC1975Tom BassettByron22.00B180YH
BoysC1974Bubb GoppTen Sleep22.00B180YH
BoysC1973Bruce HyattManderson21.2B180YH
BoysC1972Bruce HyattManderson22.2B180YH
BoysC1971Dennis IrionDeaver-Frannie20.7B180YH
BoysC1970Ken BorcherDeaver-Frannie21.0B180YH
BoysC1969Mark KaufmanLaGrange21.9B180YH
BoysC1968Pat CollinsArvada22.3B180YH
BoysC1967Bill HaasGoshen Hole22.7B180YH
BoysC1966Glenn SmithBurns21.6B180YH
BoysC1965Glenn SmithBurns21.9B180YH
BoysC1964Stan SmithVeteran21.0B180YH
BoysC1963Stan SmithVeteran22.2B180YH
BoysC1962Stan SmithVeteran21.8B180YH
BoysC1961Loren MillerAlbin22.25B180YH
BoysC1960Bob GreathouseLaGrange21.9B180YH
BoysC1959Jerry HattanVeteran22.9B180YH
BoysC1958Andy MartinezYoder22.5B180YH
BoysC1957Andy MartinezYoder22.4B180YH
BoysOne class1949Jack RifeTorrington24.6B200YH
BoysOne class1948Andy BuntenCheyenne Central23.9B200YH
BoysOne class1947Ed RauchfussPowell23.4B200YH
BoysOne class1946Junior CroftTorrington24.6B200YH
BoysOne class1945Leroy PearceNatrona County23.4B200YH
BoysOne class1944Leroy PearceNatrona County24.1B200YH
BoysOne class1942Frank StineGreen River24.8B200YH
BoysOne class1941Alfred SimsRock Springs23.2B200YH
BoysOne class1940Jim FullerNatrona County24.0B200YH
BoysOne class1939Jim FullerNatrona County24.1B200YH
BoysOne class1938Charles BinningPine Bluffs24.0B200YH
BoysOne class1937Joe BertaRock Springs22.9B200YH
BoysOne class1936George NiethammerNatrona County25.8B200YH
BoysOne class1935Fred JonesNatrona County24.6B200YH
BoysOne class1934Owen McGillWheatland27.4B220YH
BoysOne class1933Bill GentleDouglas26.2B220YH
BoysOne class1932Ed HetlandMidwest27.4B220YH
BoysOne class1931Hale BrundageCody27.2B220YH
BoysOne class1930Francis MontagueLusk27.09B220YH
BoysOne class1929Taft HarrisNatrona County26.9B220YH
BoysOne class1928Walt DowlerNatrona County27.0B220YH
BoysOne class1927Taft HarrisNatrona County26.7B220YH
BoysOne class1926Blake FanningLaramie27.5B220YH
BoysOne class1925Ray Thompson//Eldon PenfieldThermopolis//Thermopolis27.1B220YH
BoysOne class1924Ray ThompsonThermopolis26.8B220YH
BoysOne class1923Ray ThompsonThermopolis27.2B220YH
BoysOne class1922Orba TenintyThermopolis27.2B220YH
Boys4A2021Robert DouglasNatrona County38.49B300MH
Boys4A2019Alec RiegertSheridan39.90B300MH
Boys4A2018Caige McCombKelly Walsh38.45B300MH
Boys4A2017McCade JohnsonLaramie37.68B300MH
Boys4A2016McCade JohnsonLaramie39.06B300MH
Boys4A2015Walker NewellCampbell County38.69B300MH
Boys4A2014Joey CzelleczKelly Walsh37.04B300MH
Boys4A2013Joey CzelleczKelly Walsh38.94B300MH
Boys4A2012Joey CzelleczKelly Walsh39.92B300MH
Boys4A2011Kolby KesterGreen River39.69B300MH
Boys4A2010Taylor VillegasNatrona County37.59B300MH
Boys4A2009Taylor VillegasNatrona County37.25B300MH
Boys4A2008Taylor VillegasNatrona County39.20B300MH
Boys4A2007Brandt PickettCheyenne Central39.79B300MH
Boys4A2006Ben SoukupSheridan39.28B300MH
Boys4A2005Cody LambGreen River39.80B300MH
Boys4A2004Jake MorrisonNatrona County38.82B300MH
Boys4A2003Jake MorrisonNatrona County39.21B300MH
Boys4A2002Ben StrattonCheyenne East38.15B300MH
Boys4A2001Aaron ArnoldNatrona County38.51B300MH
Boys4A2000Kiffin WigertCheyenne Central38.22B300MH
Boys4A1999Kiffin WigertCheyenne Central37.87B300MH
Boys4A1998Sundance WicksCampbell County39.13B300MH
Boys4A1997Shane ShipmanRock Springs38.36B300MH
Boys4A1996Matt MasonRiverton39.23B300MH
Boys4A1995Alma KillpackGreen River39.03B300MH
Boys4A1994Wes DavisEvanston39.54B300MH
Boys4A1993Chad WhitworthCheyenne Central38.25B300MH
Boys4A1992Chad HeddermanCody38.50B300MH
Boys4A1991Joe EdwardsCampbell County41.33B300MH
Boys4A1990Eric MappNatrona County38.96B300MH
Boys4A1989Eric MappNatrona County39.12B300MH
Boys4A1988Rob LankfordCheyenne East39.87B300MH
Boys4A1987Rob LankfordCheyenne East40.40B300MH
Boys4A1986Perry DonnafieldCody38.87B300MH
Boys4A1985Jesse StewartKelly Walsh39.38B300MH
Boys4A1984Blaine GillilandRiverton39.54B300MH
BoysAA1983Geoff RistauNatrona County40.14B300MH
BoysAA1982Toby PettyLaramie39.34B300MH
BoysAA1981Bart BezansonCheyenne Central38.89B300MH
BoysAA1980Bart BezansonCheyenne Central38.67B300MH
Boys3A2021Keltan EwingDouglas40.88B300MH
Boys3A2019Briggin BluemelMountain View40.79B300MH
Boys3A2018Conrad SwensonLander40.52B300MH
Boys3A2017Tyrel LemanDouglas39.28B300MH
Boys3A2016Tristan HeppBuffalo38.74B300MH
Boys3A2015Justin LemanDouglas39.70B300MH
Boys3A2014Jackson BowerCody39.14B300MH
Boys3A2013Ty EtchemendyDouglas39.04B300MH
Boys3A2012Ty EtchemendyDouglas38.38B300MH
Boys3A2011Kyle SullivanPowell39.30B300MH
Boys3A2010Colin HeroldThermopolis38.36B300MH
Boys3A2009Rustin MyrickPowell40.96B300MH
Boys3A2008Lincoln ProudPinedale38.70B300MH
Boys3A2007Justin CrossPowell37.96B300MH
Boys3A2006Andy McKenStar Valley38.42B300MH
Boys3A2005Justin CrossPowell38.98B300MH
Boys3A2004Andy McKenStar Valley40.60B300MH
Boys3A2003Jeston KarnGlenrock39.86B300MH
Boys3A2002Logan StropkoThermopolis40.87B300MH
Boys3A2001Matt HartfordPowell39.52B300MH
Boys3A2000Mike CrosslandKemmerer40.07B300MH
Boys3A1999Matt ElwoodPowell38.90B300MH
Boys3A1998Matt ElwoodPowell40.69B300MH
Boys3A1997Mike WoodberryGlenrock39.54B300MH
Boys3A1996Tim EarlWorland40.01B300MH
Boys3A1995Corky FraughtonMountain View40.21B300MH
Boys3A1994Charlie BrownDouglas41.16B300MH
Boys3A1993Brandon DavisMountain View40.89B300MH
Boys3A1992John HardeeDouglas40.31B300MH
Boys3A1991John HardeeDouglas40.41B300MH
Boys3A1990Mike RodgersPowell38.70B300MH
Boys3A1989Mike RodgersPowell39.61B300MH
Boys3A1988Wes GambleDouglas40.39B300MH
Boys3A1987Kurt HaunGlenrock40.45B300MH
Boys3A1986Cory ShinkleJackson40.03B300MH
Boys3A1985Cory ShinkleJackson40.01B300MH
Boys3A1984Eric ThompsonBuffalo40.32B300MH
BoysA1983Curtis FalesTorrington39.83B300MH
BoysA1982Tom BayseJackson40.26B300MH
BoysA1981Thomas HardingKemmerer40.16B300MH
BoysA1980Kyle DoppNewcastle39.90B300MH
BoysA1979Rick QuestBuffalo39.401B300MH
Boys2A2021Zane HorrocksRocky Mountain42.03B300MH
Boys2A2019Kyler OstlerBig Horn40.35B300MH
Boys2A2018Tristan JewellRocky Mountain40.18B300MH
Boys2A2017Zac PickinpaughShoshoni40.13B300MH
Boys2A2016Zane MeisnerBig Piney41.48B300MH
Boys2A2015Paden WilsonBurns39.70B300MH
Boys2A2014Kaden HaunThermopolis40.92B300MH
Boys2A2013Matthew WigglesworthBig Horn40.26B300MH
Boys2A2012Matthew WigglesworthBig Horn41.79B300MH
Boys2A2011Trent JohnsonLusk41.65B300MH
Boys2A2010Doug JordanWind River40.23B300MH
Boys2A2009Doug JordanWind River40.30B300MH
Boys2A2008Corey SutherlandBurns39.80B300MH
Boys2A2007Ryan LarscheidSaratoga40.51B300MH
Boys2A2006Andrew PriddisBig Piney40.67B300MH
Boys2A2005Shane LongSoutheast39.92B300MH
Boys2A2004Jesse PiperUpton40.04B300MH
Boys2A2003Terrell BrownBig Piney39.35B300MH
Boys2A2002Kyle GerikBig Piney40.54B300MH
Boys2A2001Branden InmanWind River39.34B300MH
Boys2A2000Branden InmanWind River39.39B300MH
Boys2A1999Travis StevensBig Piney40.37B300MH
Boys2A1998Justin WalkerPinedale41.05B300MH
Boys2A1997Andres WaringPine Bluffs39.99B300MH
Boys2A1996Ryan DooleyGreybull39.62B300MH
Boys2A1995Aaron MartinezGuernsey39.63B300MH
Boys2A1994Tim WilliamsSoutheast40.66B300MH
Boys2A1993Randy MoonHanna40.99B300MH
Boys2A1992Jeff HunterBig Piney40.99B300MH
Boys2A1991Brian CostelloBig Piney40.93B300MH
Boys2A1990Joel GiorgisMountain View39.71B300MH
Boys2A1989Wes GambleWright39.13B300MH
Boys2A1988Bob WrightGreybull40.07B300MH
Boys2A1987Mike PuglseyLingle41.22B300MH
Boys2A1986Derrick EgglestonPine Bluffs39.96B300MH
Boys2A1985Heath HetrickBig Piney38.81B300MH
Boys2A1984Heath HetrickBig Piney40.96B300MH
BoysB1983John StewartPine Bluffs39.40B300MH
BoysB1982Bill HughesUpton40.49B300MH
BoysB1981Kerry ReherPine Bluffs39.97B300MH
BoysB1980Bill LeiningerBurns41.00B300MH
BoysB1979Ron AndersonGuernsey41.177B300MH
Boys1A2021Nate BarnesCokeville41.82B300MH
Boys1A2019Conor McGrawHanna41.65B300MH
Boys1A2018Kaleb SmithMidwest41.07B300MH
Boys1A2017Ty MuellerLingle41.40B300MH
Boys1A2016Zak RoseDubois42.64B300MH
Boys1A2015James TeichertCokeville39.62B300MH
Boys1A2014James TeichertCokeville40.68B300MH
Boys1A2013Colter LinfordCokeville41.35B300MH
Boys1A2012Rex StanleySnake River38.92B300MH
Boys1A2011Tony VillarealTen Sleep42.29B300MH
Boys1A2010Jordan SparksCokeville39.71B300MH
Boys1A2009Eric McNivenBurlington41.18B300MH
Boys1A2008Ryan LarscheidSaratoga39.61B300MH
Boys1A2007Nigel BristowGuernsey39.41B300MH
Boys1A2006Danny HelwigUpton41.03B300MH
Boys1A2005Geoffrey BeaulieuHanna40.74B300MH
Boys1A2004Geoffrey BeaulieuHanna42.17B300MH
Boys1A2003Casey GodfreyUpton42.31B300MH
Boys1A2002Jesse PiperUpton41.52B300MH
Boys1A2001Cody GustafsonDubois41.98B300MH
Boys1A2000Michael SparksCokeville39.78B300MH
Boys1A1999Michael SparksCokeville41.06B300MH
Boys1A1998Crede HortonChugwater40.20B300MH
Boys1A1997Scott SterkelLingle41.34B300MH
Boys1A1996Scott SterkelLingle41.97B300MH
Boys1A1995Jeff BarrDubois42.74B300MH
Boys1A1994Cody BrownDubois41.40B300MH
Boys1A1993Tim WilliamsSoutheast42.10B300MH
Boys1A1992Tim WilliamsLaGrange41.60B300MH
Boys1A1991David SaulLingle40.79B300MH
Boys1A1990Ben TietjenArvada-Clearmont41.52B300MH
Boys1A1989Matt LoveMedicine Bow41.17B300MH
Boys1A1988Matt LoveMedicine Bow41.90B300MH
Boys1A1987Rich GarberBig Horn42.34B300MH
Boys1A1986Scott WileyManderson40.67B300MH
Boys1A1985Mike MaguireBig Horn41.61B300MH
Boys1A1984Kacey BoothSoutheast40.17B300MH
BoysC1983Daryl BennionMeeteetse41.31B300MH
BoysC1982David SorensonDeaver-Frannie45.04B300MH
BoysC1981George CloudyMeeteetse42.59B300MH
BoysC1980Casey BabbitGoshen Hole42.89B300MH
BoysAA1979Joel DorrCampbell County39.20B330YH
BoysAA1978Robby StewartKelly Walsh40.25B330YH
BoysAA1977Mark BushRiverton38.10B330YH
BoysA1978Rick QuestBuffalo40.60B330YH
BoysA1977Tim RaineyStar Valley39.82B330YH
BoysB1978Mike RoopHanna41.26B330YH
BoysB1977Russell EyreLyman40.91B330YH
BoysC1979Lonnie MusicJeffrey City42.40B330YH
BoysC1978Mark NeumanCokeville42.49B330YH
BoysC1977Clair BennionMeeteetse41.30B330YH
Boys4A2021`-Kelly Walsh43.19B4x100M
Boys4A2019`-Kelly Walsh42.82B4x100M
Boys4A2018`-Cheyenne East42.65B4x100M
Boys4A2017`-Kelly Walsh43.38B4x100M
Boys4A2016`-Cheyenne East42.90B4x100M
Boys4A2015`-Natrona County43.23B4x100M
Boys4A2014`-Natrona County41.94B4x100M
Boys4A2013`-Natrona County43.00B4x100M
Boys4A2012`-Cheyenne East43.70B4x100M
Boys4A2011`-Cheyenne Central43.80B4x100M
Boys4A2010`-Cheyenne Central44.08B4x100M
Boys4A2009`-Sheridan43.29B4x100M
Boys4A2008`-Natrona County42.51B4x100M
Boys4A2007`-Campbell County44.05B4x100M
Boys4A2006`-Cheyenne East43.21B4x100M
Boys4A2005`-Cheyenne East43.33B4x100M
Boys4A2004`-Laramie43.37B4x100M
Boys4A2003`-Riverton43.70B4x100M
Boys4A2002`-Campbell County44.00B4x100M
Boys4A2001`-Natrona County43.73B4x100M
Boys4A2000`-Sheridan43.09B4x100M
Boys4A1999`-Campbell County42.68B4x100M
Boys4A1998`-Rock Springs43.06B4x100M
Boys4A1997`-Cheyenne Central42.49B4x100M
Boys4A1996`-Laramie44.06B4x100M
Boys4A1995`-Cheyenne East43.34B4x100M
Boys4A1994`-Evanston43.55B4x100M
Boys4A1993`-Cheyenne East42.24B4x100M
Boys4A1992`-Kelly Walsh42.85B4x100M
Boys4A1991`-Cheyenne East43.79B4x100M
Boys4A1990`-Natrona County43.32B4x100M
Boys4A1989`-Kelly Walsh43.91B4x100M
Boys4A1988`-Campbell County43.75B4x100M
Boys4A1987`-Cheyenne Central43.64B4x100M
Boys4A1986`-Cody43.89B4x100M
Boys4A1985`-Natrona County42.91B4x100M
Boys4A1984`-Kelly Walsh42.90B4x100M
BoysAA1983`-Laramie43.41B4x100M
Boys3A2021`-Mountain View44.68B4x100M
Boys3A2019`-Mountain View44.55B4x100M
Boys3A2018`-Buffalo44.20B4x100M
Boys3A2017`-Star Valley43.78B4x100M
Boys3A2016`-Buffalo43.50B4x100M
Boys3A2015`-Jackson45.15B4x100M
Boys3A2014`-Douglas43.87B4x100M
Boys3A2013`-Lyman45.17B4x100M
Boys3A2012`-Cody43.86B4x100M
Boys3A2011`-Powell44.67B4x100M
Boys3A2010`-Douglas44.19B4x100M
Boys3A2009`-Douglas44.54B4x100M
Boys3A2008`-Cody43.35B4x100M
Boys3A2007`-Jackson44.64B4x100M
Boys3A2006`-Powell44.18B4x100M
Boys3A2005`-Lander44.01B4x100M
Boys3A2004`-Lander43.38B4x100M
Boys3A2003`-Buffalo44.45B4x100M
Boys3A2002`-Star Valley45.01B4x100M
Boys3A2001`-Newcastle44.93B4x100M
Boys3A2000`-Rawlins45.05B4x100M
Boys3A1999`-Lyman44.57B4x100M
Boys3A1998`-Torrington44.03B4x100M
Boys3A1997`-Star Valley44.19B4x100M
Boys3A1996`-Star Valley43.95B4x100M
Boys3A1995`-Worland44.53B4x100M
Boys3A1994`-Worland43.75B4x100M
Boys3A1993`-Star Valley44.20B4x100M
Boys3A1992`-Worland44.09B4x100M
Boys3A1991`-Douglas44.09B4x100M
Boys3A1990`-Jackson44.12B4x100M
Boys3A1989`-Powell43.82B4x100M
Boys3A1988`-Powell43.69B4x100M
Boys3A1987`-Glenrock44.51B4x100M
Boys3A1986`-Jackson45.19B4x100M
Boys3A1985`-Star Valley44.71B4x100M
Boys3A1984`-Douglas44.32B4x100M
BoysA1983`-Torrington44.91B4x100M
Boys2A2021`-Rocky Mountain45.86B4x100M
Boys2A2019`-Glenrock44.59B4x100M
Boys2A2018`-Pine Bluffs44.16B4x100M
Boys2A2017`-Upton44.63B4x100M
Boys2A2016`-Thermopolis43.99B4x100M
Boys2A2015`-Thermopolis45.41B4x100M
Boys2A2014`-Thermopolis44.86B4x100M
Boys2A2013`-Big Piney44.87B4x100M
Boys2A2012`-Big Piney45.01B4x100M
Boys2A2011`-Pine Bluffs45.66B4x100M
Boys2A2010`-Kemmerer45.05B4x100M
Boys2A2009`-Burns44.44B4x100M
Boys2A2008`-Burns45.35B4x100M
Boys2A2007`-Big Horn45.35B4x100M
Boys2A2006`-Big Piney44.39B4x100M
Boys2A2005`-Big Horn45.05B4x100M
Boys2A2004`-Big Horn44.83B4x100M
Boys2A2003`-Pinedale44.76B4x100M
Boys2A2002`-Big Horn45.20B4x100M
Boys2A2001`-Big Piney44.23B4x100M
Boys2A2000`-Big Piney44.94B4x100M
Boys2A1999`-Big Piney44.41B4x100M
Boys2A1998`-Big Piney44.72B4x100M
Boys2A1997`-Upton44.71B4x100M
Boys2A1996`-Big Piney45.53B4x100M
Boys2A1995`-Lovell44.62B4x100M
Boys2A1994`-Southeast45.63B4x100M
Boys2A1993`-Guernsey45.30B4x100M
Boys2A1992`-Hanna45.07B4x100M
Boys2A1991`-Mountain View44.93B4x100M
Boys2A1990`-Mountain View44.55B4x100M
Boys2A1989`-Wright44.71B4x100M
Boys2A1988`-Lovell44.91B4x100M
Boys2A1987`-Kemmerer44.70B4x100M
Boys2A1986`-Kemmerer45.01B4x100M
Boys2A1985`-Tongue River45.27B4x100M
Boys2A1984`-Rocky Mountain45.03B4x100M
BoysB1983`-Moorcroft45.88B4x100M
Boys1A2021`-Meeteetse46.56B4x100M
Boys1A2019`-Upton47.28B4x100M
Boys1A2018`-Midwest46.08B4x100M
Boys1A2017`-Midwest46.96B4x100M
Boys1A2016`-Upton44.21B4x100M
Boys1A2015`-Upton45.20B4x100M
Boys1A2014`-Upton46.39B4x100M
Boys1A2013`-Cokeville46.87B4x100M
Boys1A2012`-Midwest45.62B4x100M
Boys1A2011`-Dubois46.10B4x100M
Boys1A2010`-Dubois46.41B4x100M
Boys1A2009`-Normative Services45.89B4x100M
Boys1A2008`-Southeast45.68B4x100M
Boys1A2007`-Dubois45.68B4x100M
Boys1A2006`-Lingle45.65B4x100M
Boys1A2005`-Burlington46.92B4x100M
Boys1A2004`-Hanna46.62B4x100M
Boys1A2003`-Upton46.71B4x100M
Boys1A2002`-Upton46.39B4x100M
Boys1A2001`-Southeast45.82B4x100M
Boys1A2000`-Southeast45.87B4x100M
Boys1A1999`-Burlington45.02B4x100M
Boys1A1998`-Chugwater45.23B4x100M
Boys1A1997`-Shoshoni45.55B4x100M
Boys1A1996`-Lingle46.74B4x100M
Boys1A1995`-Cokeville47.05B4x100M
Boys1A1994`-Dubois46.02B4x100M
Boys1A1993`-Dubois45.40B4x100M
Boys1A1992`-Southeast45.64B4x100M
Boys1A1991`-Lingle46.64B4x100M
Boys1A1990`-Dubois45.59B4x100M
Boys1A1989`-Southeast46.85B4x100M
Boys1A1988`-Albin46.94B4x100M
Boys1A1987`-Big Horn46.32B4x100M
Boys1A1986`-Wright46.11B4x100M
Boys1A1985`-Big Horn45.25B4x100M
Boys1A1984`-Midwest45.61B4x100M
BoysC1983`-Snake River46.99B4x100M
BoysAA1955`-Rock Springs45.4B4x110Y
BoysAA1954`-Natrona County45.0B4x110Y
BoysAA1953`-Rock Springs45.2B4x110Y
BoysA1955`-Cody45.9B4x110Y
BoysA1954`-Riverton46.35B4x110Y
BoysA1953`-Green River46.8B4x110Y
BoysB1955`-Pinedale47.0B4x110Y
BoysB1954`-Egbert47.6B4x110Y
BoysB1953`-Pinedale48.2B4x110Y
BoysAA1982`-Laramie1:31.48B4x200M
BoysAA1981`-Kelly Walsh1:29.20B4x200M
BoysAA1980`-Cheyenne Central1:29.71B4x200M
BoysA1982`-Jackson1:32.59B4x200M
BoysA1981`-Buffalo1:32.72B4x200M
BoysA1980`-Buffalo1:33.00B4x200M
BoysA1979`-Lovell1:33.024B4x200M
BoysB1982`-Hanna1:35.40B4x200M
BoysB1981`-Pine Bluffs1:36.54B4x200M
BoysB1980`-Pine Bluffs1:33.81B4x200M
BoysB1979`-Lingle1:36.005B4x200M
BoysC1982`-Encampment1:37.64B4x200M
BoysC1981`-Encampment1:38.40B4x200M
BoysC1980`-Goshen Hole1:38.75B4x200M
BoysAA1979`-Campbell County1:31.0B4x220Y
BoysAA1978`-Laramie1:32.18B4x220Y
BoysAA1977`-Cheyenne Central1:30.70B4x220Y
BoysAA1976`-Cheyenne East1:30.54B4x220Y
BoysAA1975`-Cheyenne Central1:30.30B4x220Y
BoysAA1974`-Cheyenne Central1:32.50B4x220Y
BoysAA1973`-Rock Springs1:32.3B4x220Y
BoysAA1972`-Rock Springs1:32.4B4x220Y
BoysAA1971`-Lander1:31.1B4x220Y
BoysAA1970`-Cheyenne East1:31.7B4x220Y
BoysAA1969`-Cheyenne East1:30.3B4x220Y
BoysAA1968`-Cheyenne Central1:30.4B4x220Y
BoysAA1967`-Natrona County1:31.1B4x220Y
BoysAA1966`-Cheyenne Central1:30.7B4x220Y
BoysAA1965`-Cheyenne Central1:33.0B4x220Y
BoysAA1964`-Natrona County1:31.0B4x220Y
BoysAA1963`-Rock Springs1:32.9B4x220Y
BoysAA1962`-Cheyenne East1:32.0B4x220Y
BoysAA1961`-Cody1:32.8B4x220Y
BoysAA1960`-Rawlins1:35.4B4x220Y
BoysAA1959`-Natrona County1:36.2B4x220Y
BoysAA1958`-Cheyenne Central1:33.9B4x220Y
BoysAA1957`-Cheyenne Central1:38.9B4x220Y
BoysAA1956`-Cheyenne Central1:35.7B4x220Y
BoysAA1955`-Cheyenne Central1:35.8B4x220Y
BoysAA1954`-Sheridan1:36.1B4x220Y
BoysAA1953`-Rock Springs1:36.5B4x220Y
BoysAA1952`-Sheridan1:39.0B4x220Y
BoysAA1951`-Rock Springs1:35.2B4x220Y
BoysOne class1950`-Cheyenne Central1:36.0B4x220Y
BoysOne class1949`-Rock Springs1:37.0B4x220Y
BoysOne class1948`-Rock Springs1:36.0B4x220Y
BoysOne class1947`-Rock Springs1:36.3B4x220Y
BoysOne class1946`-Sheridan1:38.0B4x220Y
BoysOne class1945`-Kemmerer1:36.7B4x220Y
BoysOne class1944`-Natrona County1:39.3B4x220Y
BoysOne class1942`-Natrona County1:42.3B4x220Y
BoysOne class1941`-Green River1:35.1B4x220Y
BoysOne class1940`-Natrona County1:34.7B4x220Y
BoysOne class1939`-Natrona County1:35.0B4x220Y
BoysOne class1938`-Natrona County1:33.0B4x220Y
BoysOne class1937`-Natrona County1:34.5B4x220Y
BoysOne class1936`-Natrona County???B4x220Y
BoysOne class1935`-Natrona County1:38.3B4x220Y
BoysOne class1934`-Natrona County1:35.6B4x220Y
BoysOne class1933`-Thermopolis1:35.3B4x220Y
BoysOne class1932`-Thermopolis1:36.0B4x220Y
BoysOne class1931`-Sheridan1:37.4B4x220Y
BoysOne class1930`-Natrona County1:39.3B4x220Y
BoysOne class1929`-Thermopolis1:35.6B4x220Y
BoysOne class1928`-Thermopolis1:38.5B4x220Y
BoysOne class1926`-Thermopolis1:37.6B4x220Y
BoysOne class1925`-Thermopolis1:39.8B4x220Y
BoysOne class1924`-Thermopolis1:37.4B4x220Y
BoysOne class1923`-Thermopolis1:39.6B4x220Y
BoysA1978`-Lovell1:33.20B4x220Y
BoysA1977`-Lovell1:35.30B4x220Y
BoysA1976`-Thermopolis1:38.00B4x220Y
BoysA1975`-Torrington1:33.30B4x220Y
BoysA1974`-Torrington1:36.00B4x220Y
BoysA1973`-Torrington1:33.5B4x220Y
BoysA1972`-Torrington1:36.6B4x220Y
BoysA1971`-Star Valley1:34.6B4x220Y
BoysA1970`-Torrington1:31.6B4x220Y
BoysA1969`-Torrington1:32.4B4x220Y
BoysA1968`-Torrington1:31.5B4x220Y
BoysA1967`-Green River1:34.5B4x220Y
BoysA1966`-Buffalo1:33.4B4x220Y
BoysA1965`-Newcastle1:34.0B4x220Y
BoysA1964`-Newcastle1:34.8B4x220Y
BoysA1963`-Thermopolis1:34.8B4x220Y
BoysA1962`-Thermopolis1:35.0B4x220Y
BoysA1961`-Thermopolis1:34.4B4x220Y
BoysA1960`-Cody1:34.4B4x220Y
BoysA1959`-Thermopolis1:34.9B4x220Y
BoysA1958`-Torrington1:34.8B4x220Y
BoysA1957`-Cody1:34.8B4x220Y
BoysA1956`-Worland1:34.7B4x220Y
BoysA1955`-Rawlins1:34.5B4x220Y
BoysA1954`-Torrington1:37.5B4x220Y
BoysA1953`-Worland1:36.5B4x220Y
BoysA1952`-Worland1:39.7B4x220Y
BoysB1978`-Tongue River1:34.50B4x220Y
BoysB1977`-Pine Bluffs1:35.54B4x220Y
BoysB1976`-Pine Bluffs1:38.30B4x220Y
BoysB1975`-Hanna1:35.77B4x220Y
BoysB1974`-Hanna1:37.30B4x220Y
BoysB1973`-Lingle1:35.6B4x220Y
BoysB1972`-Glendo1:36.5B4x220Y
BoysB1971`-Cowley1:35.4B4x220Y
BoysB1970`-Cokeville1:34.7B4x220Y
BoysB1969`-Cowley1:35.0B4x220Y
BoysB1968`-Big Piney1:34.7B4x220Y
BoysB1967`-Pine Bluffs1:34.2B4x220Y
BoysB1966`-Pine Bluffs1:35.5B4x220Y
BoysB1965`-Pine Bluffs1:37.8B4x220Y
BoysB1964`-Byron1:34.9B4x220Y
BoysB1963`-St. Stephens1:37.3B4x220Y
BoysB1962`-Pine Bluffs1:35.7B4x220Y
BoysB1961`-Pine Bluffs1:37.2B4x220Y
BoysB1960`-Pavillion1:36.2B4x220Y
BoysB1959`-Glenrock1:37.2B4x220Y
BoysB1958`-Shoshoni1:38.5B4x220Y
BoysB1957`-Huntley1:39.5B4x220Y
BoysB1956`-Byron1:41.7B4x220Y
BoysB1955`-Hanna1:38.5B4x220Y
BoysB1954`-Dayton1:41.2B4x220Y
BoysB1953`-Upton1:39.2B4x220Y
BoysB1952`-Pine Bluffs1:43.2B4x220Y
BoysB1951`-Lyman???B4x220Y
BoysC1979`-Jeffrey City1:38.20B4x220Y
BoysC1978`-Jeffrey City1:38.45B4x220Y
BoysC1977`-Byron1:36.00B4x220Y
BoysC1976`-Byron1:38.44B4x220Y
BoysC1975`-Byron1:36.90B4x220Y
BoysC1974`-Ten Sleep1:39.20B4x220Y
BoysC1973`-Manderson1:41.7B4x220Y
BoysC1972`-Medicine Bow1:39.9B4x220Y
BoysC1971`-Medicine Bow1:37.9B4x220Y
BoysC1970`-Deaver-Frannie1:38.0B4x220Y
BoysC1969`-LaGrange1:30.0B4x220Y
BoysC1968`-LaGrange1:36.8B4x220Y
BoysC1967`-LaGrange1:38.3B4x220Y
BoysC1966`-LaGrange1:36.2B4x220Y
BoysC1965`-Burns1:38.7B4x220Y
BoysC1964`-Albin1:37.5B4x220Y
BoysC1963`-LaGrange1:38.5B4x220Y
BoysC1962`-Veteran1:40.8B4x220Y
BoysC1961`-Albin1:46.5B4x220Y
BoysC1960`-Hawk Springs1:41.5B4x220Y
BoysC1959`-Albin1:40.1B4x220Y
BoysC1958`-Albin1:49.0B4x220Y
BoysC1957`-Egbert1:42.5B4x220Y
BoysOne class1928`-Natrona County1:34.2B880YMed
Boys4A2021`-Sheridan3:28.18B4x400M
Boys4A2019`-Evanston3:26.07B4x400M
Boys4A2018`-Sheridan3:22.74B4x400M
Boys4A2017`-Laramie3:20.29B4x400M
Boys4A2016`-Campbell County3:23.95B4x400M
Boys4A2015`-Cheyenne Central3:23.36B4x400M
Boys4A2014`-Natrona County3:20.07B4x400M
Boys4A2013`-Natrona County3:20.90B4x400M
Boys4A2012`-Campbell County3:26.52B4x400M
Boys4A2011`-Cheyenne Central3:29.59B4x400M
Boys4A2010`-Cheyenne Central3:28.44B4x400M
Boys4A2009`-Campbell County3:24.84B4x400M
Boys4A2008`-Natrona County3:23.89B4x400M
Boys4A2007`-Laramie3:25.33B4x400M
Boys4A2006`-Campbell County3:24.50B4x400M
Boys4A2005`-Campbell County3:23.51B4x400M
Boys4A2004`-Natrona County3:23.57B4x400M
Boys4A2003`-Green River3:26.18B4x400M
Boys4A2002`-Evanston3:28.24B4x400M
Boys4A2001`-Campbell County3:20.98B4x400M
Boys4A2000`-Campbell County3:24.75B4x400M
Boys4A1999`-Campbell County3:23.56B4x400M
Boys4A1998`-Cheyenne Central3:24.44B4x400M
Boys4A1997`-Cheyenne Central3:25.01B4x400M
Boys4A1996`-Sheridan3:28.53B4x400M
Boys4A1995`-Cheyenne East3:24.52B4x400M
Boys4A1994`-Cody3:24.09B4x400M
Boys4A1993`-Cody3:23.00B4x400M
Boys4A1992`-Cody3:25.15B4x400M
Boys4A1991`-Campbell County3:27.30B4x400M
Boys4A1990`-Green River3:21.69B4x400M
Boys4A1989`-Campbell County3:26.41B4x400M
Boys4A1988`-Natrona County3:24.34B4x400M
Boys4A1987`-Kelly Walsh3:26.56B4x400M
Boys4A1986`-Cody3:25.81B4x400M
Boys4A1985`-Natrona County3:26.50B4x400M
Boys4A1984`-Natrona County3:25.65B4x400M
BoysAA1983`-Worland3:28.94B4x400M
BoysAA1982`-Kelly Walsh3:23.63B4x400M
BoysAA1981`-Cheyenne East3:27.10B4x400M
BoysAA1980`-Cheyenne Central3:22.37B4x400M
Boys3A2021`-Rawlins3:34.02B4x400M
Boys3A2019`-Powell3:31.09B4x400M
Boys3A2018`-Star Valley3:27.65B4x400M
Boys3A2017`-Douglas3:30.32B4x400M
Boys3A2016`-Douglas3:27.25B4x400M
Boys3A2015`-Douglas3:23.49B4x400M
Boys3A2014`-Douglas3:26.30B4x400M
Boys3A2013`-Lander3:29.22B4x400M
Boys3A2012`-Powell3:27.57B4x400M
Boys3A2011`-Powell3:30.62B4x400M
Boys3A2010`-Powell3:32.67B4x400M
Boys3A2009`-Powell3:28.57B4x400M
Boys3A2008`-Cody3:25.11B4x400M
Boys3A2007`-Powell3:27.06B4x400M
Boys3A2006`-Powell3:28.92B4x400M
Boys3A2005`-Lander3:24.79B4x400M
Boys3A2004`-Lander3:31.01B4x400M
Boys3A2003`-Powell3:30.09B4x400M
Boys3A2002`-Douglas3:31.17B4x400M
Boys3A2001`-Powell3:27.50B4x400M
Boys3A2000`-Powell3:29.03B4x400M
Boys3A1999`-Powell3:28.27B4x400M
Boys3A1998`-Torrington3:27.20B4x400M
Boys3A1997`-Star Valley3:26.03B4x400M
Boys3A1996`-Torrington3:28.08B4x400M
Boys3A1995`-Torrington3:26.15B4x400M
Boys3A1994`-Torrington3:28.48B4x400M
Boys3A1993`-Lander3:26.35B4x400M
Boys3A1992`-Worland3:24.30B4x400M
Boys3A1991`-Star Valley3:29.47B4x400M
Boys3A1990`-Douglas3:26.16B4x400M
Boys3A1989`-Powell3:27.35B4x400M
Boys3A1988`-Douglas3:29.22B4x400M
Boys3A1987`-Douglas3:28.83B4x400M
Boys3A1986`-Glenrock3:26.06B4x400M
Boys3A1985`-Worland3:32.04B4x400M
Boys3A1984`-Worland3:26.84B4x400M
BoysA1983`-Evanston3:35.19B4x400M
BoysA1982`-Buffalo3:33.28B4x400M
BoysA1981`-Douglas3:32.00B4x400M
BoysA1980`-Torrington3:30.70B4x400M
BoysA1979`-Buffalo3:32.956B4x400M
Boys2A2021`-Big Horn3:42.93B4x400M
Boys2A2019`-Big Horn3:33.64B4x400M
Boys2A2018`-Lovell3:31.11B4x400M
Boys2A2017`-Southeast3:30.75B4x400M
Boys2A2016`-Big Horn3:32.96B4x400M
Boys2A2015`-Thermopolis3:29.99B4x400M
Boys2A2014`-Saratoga3:32.09B4x400M
Boys2A2013`-Saratoga3:33.68B4x400M
Boys2A2012`-Saratoga3:32.25B4x400M
Boys2A2011`-Big Piney3:38.03B4x400M
Boys2A2010`-Wind River3:35.47B4x400M
Boys2A2009`-Pine Bluffs3:30.98B4x400M
Boys2A2008`-Guernsey3:30.69B4x400M
Boys2A2007`-Southeast3:34.66B4x400M
Boys2A2006`-Lyman3:32.77B4x400M
Boys2A2005`-Lingle3:36.59B4x400M
Boys2A2004`-Pine Bluffs3:35.10B4x400M
Boys2A2003`-Pinedale3:32.06B4x400M
Boys2A2002`-Big Horn3:33.89B4x400M
Boys2A2001`-Lusk3:30.46B4x400M
Boys2A2000`-Big Piney3:29.62B4x400M
Boys2A1999`-Pinedale3:32.68B4x400M
Boys2A1998`-Pinedale3:34.88B4x400M
Boys2A1997`-Lovell3:33.24B4x400M
Boys2A1996`-Pinedale3:34.31B4x400M
Boys2A1995`-Big Piney3:29.33B4x400M
Boys2A1994`-Greybull3:31.61B4x400M
Boys2A1993`-Lusk3:35.00B4x400M
Boys2A1992`-Moorcroft3:30.80B4x400M
Boys2A1991`-Big Piney3:31.73B4x400M
Boys2A1990`-Wright3:26.81B4x400M
Boys2A1989`-Wright3:31.86B4x400M
Boys2A1988`-Greybull3:34.97B4x400M
Boys2A1987`-Basin3:31.74B4x400M
Boys2A1986`-Big Piney3:35.84B4x400M
Boys2A1985`-Hanna3:35.52B4x400M
Boys2A1984`-Hanna3:31.93B4x400M
BoysB1983`-Wind River3:29.56B4x400M
BoysB1982`-Wind River3:30.97B4x400M
BoysB1981`-Southeast3:32.59B4x400M
BoysB1980`-Guernsey3:34.32B4x400M
BoysB1979`-Guernsey3:38.732B4x400M
Boys1A2021`-Cokeville3:35.82B4x400M
Boys1A2019`-Cokeville3:40.28B4x400M
Boys1A2018`-Kaycee3:36.40B4x400M
Boys1A2017`-Lingle3:36.53B4x400M
Boys1A2016`-Upton3:37.80B4x400M
Boys1A2015`-Cokeville3:37.90B4x400M
Boys1A2014`-Guernsey3:36.11B4x400M
Boys1A2013`-Cokeville3:33.30B4x400M
Boys1A2012`-Snake River3:32.96B4x400M
Boys1A2011`-Snake River3:42.88B4x400M
Boys1A2010`-Snake River3:42.76B4x400M
Boys1A2009`-Cokeville3:36.37B4x400M
Boys1A2008`-Cokeville3:38.15B4x400M
Boys1A2007`-Lingle3:35.32B4x400M
Boys1A2006`-Lingle3:31.04B4x400M
Boys1A2005`-Cokeville3:38.65B4x400M
Boys1A2004`-Cokeville3:40.63B4x400M
Boys1A2003`-Guernsey3:41.89B4x400M
Boys1A2002`-Burlington3:36.57B4x400M
Boys1A2001`-Dubois3:38.97B4x400M
Boys1A2000`-Southeast3:36.52B4x400M
Boys1A1999`-Albin3:35.07B4x400M
Boys1A1998`-Dubois3:40.05B4x400M
Boys1A1997`-Lingle3:35.19B4x400M
Boys1A1996`-Lingle3:43.03B4x400M
Boys1A1995`-Dubois3:44.20B4x400M
Boys1A1994`-Dubois3:39.85B4x400M
Boys1A1993`-Southeast3:41.70B4x400M
Boys1A1992`-Dubois3:36.32B4x400M
Boys1A1991`-Meeteetse3:36.72B4x400M
Boys1A1990`-Dubois3:36.18B4x400M
Boys1A1989`-Dubois3:38.95B4x400M
Boys1A1988`-Encampment3:37.28B4x400M
Boys1A1987`-Big Horn3:35.31B4x400M
Boys1A1986`-Wright3:36.18B4x400M
Boys1A1985`-Wright3:39.52B4x400M
Boys1A1984`-Big Horn3:37.12B4x400M
BoysC1983`-Meeteetse3:41.13B4x400M
BoysC1982`-Ten Sleep3:41.76B4x400M
BoysC1981`-Albin3:45.09B4x400M
BoysC1980`-Goshen Hole3:34.50B4x400M
BoysAA1979`-Cheyenne Central3:28.60B4x440Y
BoysAA1978`-Rock Springs3:27.89B4x440Y
BoysAA1977`-Worland3:24.90B4x440Y
BoysAA1976`-Kelly Walsh3:25.53B4x440Y
BoysAA1975`-Laramie3:29.50B4x440Y
BoysAA1974`-Riverton3:32.10B4x440Y
BoysAA1973`-Riverton3:30.5B4x440Y
BoysAA1972`-Powell3:26.0B4x440Y
BoysAA1971`-Powell3:26.3B4x440Y
BoysAA1970`-Laramie3:28.3B4x440Y
BoysAA1969`-Sheridan3:23.3B4x440Y
BoysAA1968`-Natrona County3:27.7B4x440Y
BoysAA1967`-Laramie3:26.6B4x440Y
BoysAA1966`-Cheyenne Central3:24.2B4x440Y
BoysAA1965`-Cheyenne Central3:31.1B4x440Y
BoysAA1964`-Riverton3:29.6B4x440Y
BoysAA1963`-Riverton3:30.1B4x440Y
BoysAA1962`-Natrona County3:33.5B4x440Y
BoysAA1961`-Cody3:35.8B4x440Y
BoysAA1960`-Natrona County3:30.6B4x440Y
BoysAA1959`-Laramie3:36.9B4x440Y
BoysAA1958`-Cheyenne Central3:36.0B4x440Y
BoysAA1957`-Laramie3:47.1B4x440Y
BoysA1978`-Torrington3:33.81B4x440Y
BoysA1977`-Torrington3:33.64B4x440Y
BoysA1976`-Torrington3:38.30B4x440Y
BoysA1975`-Torrington3:34.50B4x440Y
BoysA1974`-Torrington3:38.20B4x440Y
BoysA1973`-Torrington3:37.1B4x440Y
BoysA1972`-Jackson3:43B4x440Y
BoysA1971`-Star Valley3:32.4B4x440Y
BoysA1970`-Torrington3:31.9B4x440Y
BoysA1969`-Campbell County3:34.0B4x440Y
BoysA1968`-Campbell County3:31.7B4x440Y
BoysA1967`-Green River3:34.8B4x440Y
BoysB1978`-Guernsey3:36.10B4x440Y
BoysB1977`-Guernsey3:33.64B4x440Y
BoysB1976`-Upton3:40.80B4x440Y
BoysB1975`-Upton3:38.30B4x440Y
BoysB1974`-Upton3:38.60B4x440Y
BoysB1973`-Wind River3:40.1B4x440Y
BoysB1972`-Pine Bluffs3:35.1B4x440Y
BoysB1971`-Upton3:34.5B4x440Y
BoysB1970`-Upton3:32.8B4x440Y
BoysB1969`-Byron3:34.4B4x440Y
BoysB1968`-Upton3:32.9B4x440Y
BoysB1967`-Hanna3:36.8B4x440Y
BoysC1979`-Goshen Hole3:37.60B4x440Y
BoysC1978`-Cokeville3:40.15B4x440Y
BoysC1977`-Meeteetse3:42.10B4x440Y
BoysC1976`-Meeteetse3:45.10B4x440Y
BoysC1975`-Encampment3:45.30B4x440Y
BoysC1974`-Burlington3:50.00B4x440Y
BoysC1973`-Encampment3:49.2B4x440Y
BoysC1972`-Deaver-Frannie3:48.5B4x440Y
BoysC1971`-Deaver-Frannie3:46.7B4x440Y
BoysC1970`-Deaver-Frannie3:40.8B4x440Y
BoysC1969`-Deaver-Frannie3:43.2B4x440Y
BoysC1968`-Rock River3:47.6B4x440Y
BoysC1967`-Ten Sleep3:41.6B4x440Y
Boys4A2021`-Sheridan3:37.53B1600MMed
Boys4A2019`-Evanston3:35.13B1600MMed
Boys4A2018`-Rock Springs3:37.60B1600MMed
Boys3A2021`-Lovell3:38.42B1600MMed
Boys3A2019`-Lovell3:37.39B1600MMed
Boys3A2018`-Star Valley3:31.42B1600MMed
Boys2A2021`-Wind River3:43.96B1600MMed
Boys2A2019`-Big Horn3:46.61B1600MMed
Boys2A2018`-Lovell3:38.82B1600MMed
Boys1A2021`-Upton3:57.78B1600MMed
Boys1A2019`-Upton3:50.66B1600MMed
Boys1A2018`-Farson3:45.89B1600MMed
BoysAA1956`-Natrona County3:46.7BMileMed
BoysOne class1930`-Natrona County4:09.5BMileMed
BoysOne class1929`-Natrona County3:43.5BMileMed
BoysOne class1928`-Natrona County3:48.0BMileMed
BoysOne class1927`-Thermopolis???BMileMed
BoysA1966`-Wheatland3:47.2BMileMed
BoysA1965`-Campbell County3:52.2BMileMed
BoysA1964`-St. Mary's3:55.1BMileMed
BoysA1963`-Douglas3:52.7BMileMed
BoysA1962`-Torrington3:53.0BMileMed
BoysA1961`-Torrington3:57.6BMileMed
BoysA1960`-Torrington3:44.5BMileMed
BoysA1959`-Torrington3:45.6BMileMed
BoysA1958`-Powell3:53.25BMileMed
BoysA1957`-Rawlins3:48.8BMileMed
BoysA1956`-Powell3:53.4BMileMed
BoysB1966`-Hanna3:54.2BMileMed
BoysB1965`-Deaver-Frannie4:00.4BMileMed
BoysB1964`-St. Stephens3:53.7BMileMed
BoysB1963`-Hulett3:56.5BMileMed
BoysB1962`-Glenrock3:54.6BMileMed
BoysB1961`-St. Stephens3:51.7BMileMed
BoysB1960`-St. Stephens3:50.8BMileMed
BoysB1959`-Upton3:48.8BMileMed
BoysB1958`-Pavillion4:03.9BMileMed
BoysB1957`-Upton3:57.7BMileMed
BoysB1956`-Glenrock3:55.8BMileMed
BoysC1966`-Ten Sleep3:51.3BMileMed
BoysC1965`-Ten Sleep4:01.5BMileMed
BoysC1964`-Veteran3:59.6BMileMed
BoysC1963`-Veteran4:02.9BMileMed
BoysC1962`-Glendo4:01.2BMileMed
BoysC1961`-LaGrange4:01.7BMileMed
BoysC1960`-LaGrange4:01.7BMileMed
BoysC1959`-LaGrange4:02.9BMileMed
BoysC1958`-Carpenter4:00.0BMileMed
BoysC1957`-Fort Laramie4:12.5BMileMed
Boys4A2021`-Jackson8:13.46B4x800M
Boys4A2019`-Jackson8:11.68B4x800M
Boys4A2018`-Laramie8:01.57B4x800M
Boys4A2017`-Kelly Walsh8:12.64B4x800M
Boys4A2016`-Sheridan8:02.82B4x800M
Boys4A2015`-Cheyenne Central8:00.16B4x800M
Boys4A2014`-Rock Springs7:57.14B4x800M
Boys4A2013`-Kelly Walsh7:59.52B4x800M
Boys4A2012`-Rock Springs8:10.03B4x800M
Boys4A2011`-Laramie8:07.85B4x800M
Boys4A2010`-Green River8:05.55B4x800M
Boys4A2009`-Campbell County8:11.43B4x800M
Boys4A2008`-Campbell County8:10.15B4x800M
Boys4A2007`-Cheyenne Central8:03.30B4x800M
Boys4A2006`-Campbell County8:01.43B4x800M
Boys4A2005`-Rock Springs8:09.53B4x800M
Boys4A2004`-Rock Springs8:09.92B4x800M
Boys4A2003`-Cody8:08.36B4x800M
Boys4A2002`-Laramie8:08.42B4x800M
Boys4A2001`-Laramie8:02.22B4x800M
Boys4A2000`-Cheyenne Central8:02.85B4x800M
Boys4A1999`-Cheyenne Central8:01.92B4x800M
Boys4A1998`-Cheyenne Central7:58.86B4x800M
Boys4A1997`-Cheyenne Central8:02.12B4x800M
Boys4A1996`-Laramie8:03.52B4x800M
Boys4A1995`-Laramie8:01.92B4x800M
Boys4A1994`-Rock Springs7:56.17B4x800M
Boys4A1993`-Sheridan7:59.99B4x800M
Boys4A1992`-Sheridan8:14.76B4x800M
Boys4A1991`-Campbell County7:57.16B4x800M
Boys4A1990`-Campbell County7:58.70B4x800M
Boys4A1989`-Campbell County8:10.62B4x800M
Boys4A1988`-Natrona County8:02.88B4x800M
Boys4A1987`-Campbell County8:11.36B4x800M
Boys4A1986`-Cheyenne Central8:09.25B4x800M
Boys4A1985`-Natrona County8:16.29B4x800M
Boys4A1984`-Cheyenne Central8:15.80B4x800M
BoysAA1983`-Natrona County8:02.69B4x800M
BoysAA1982`-Kelly Walsh8:07.40B4x800M
BoysAA1981`-Cheyenne Central8:01.04B4x800M
Boys3A2021`-Lander8:09.56B4x800M
Boys3A2019`-Powell8:25.83B4x800M
Boys3A2018`-Star Valley8:16.77B4x800M
Boys3A2017`-Star Valley8:09.11B4x800M
Boys3A2016`-Star Valley8:12.27B4x800M
Boys3A2015`-Star Valley8:18.38B4x800M
Boys3A2014`-Star Valley8:20.05B4x800M
Boys3A2013`-Jackson8:20.83B4x800M
Boys3A2012`-Star Valley8:16.79B4x800M
Boys3A2011`-Jackson8:35.23B4x800M
Boys3A2010`-Jackson8:23.34B4x800M
Boys3A2009`-Lander8:24.51B4x800M
Boys3A2008`-Lander8:15.80B4x800M
Boys3A2007`-Powell8:17.61B4x800M
Boys3A2006`-Powell8:18.13B4x800M
Boys3A2005`-Lander8:25.05B4x800M
Boys3A2004`-Lander8:20.85B4x800M
Boys3A2003`-Douglas8:28.10B4x800M
Boys3A2002`-Lander8:30.34B4x800M
Boys3A2001`-Douglas8:22.13B4x800M
Boys3A2000`-Douglas8:16.19B4x800M
Boys3A1999`-Lander8:27.71B4x800M
Boys3A1998`-Torrington8:21.87B4x800M
Boys3A1997`-Torrington8:18.48B4x800M
Boys3A1996`-Torrington8:10.70B4x800M
Boys3A1995`-Worland8:07.59B4x800M
Boys3A1994`-Torrington8:03.48B4x800M
Boys3A1993`-Star Valley8:05.69B4x800M
Boys3A1992`-Star Valley8:21.85B4x800M
Boys3A1991`-Worland8:21.00B4x800M
Boys3A1990`-Douglas8:12.64B4x800M
Boys3A1989`-Worland8:17.42B4x800M
Boys3A1988`-Douglas8:16.46B4x800M
Boys3A1987`-Glenrock8:16.75B4x800M
Boys3A1986`-Glenrock8:18.76B4x800M
Boys3A1985`-Glenrock8:26.39B4x800M
Boys3A1984`-Worland8:17.84B4x800M
BoysA1983`-Jackson8:21.10B4x800M
BoysA1982`-Jackson8:30.80B4x800M
Boys2A2021`-Tongue River9:05.78B4x800M
Boys2A2019`-Shoshoni8:49.64B4x800M
Boys2A2018`-Wyoming Indian8:32.84B4x800M
Boys2A2017`-Lovell8:49.19B4x800M
Boys2A2016`-Wyoming Indian8:34.40B4x800M
Boys2A2015`-Burns8:31.15B4x800M
Boys2A2014`-Burns8:38.96B4x800M
Boys2A2013`-Saratoga8:31.21B4x800M
Boys2A2012`-Wyoming Indian8:25.82B4x800M
Boys2A2011`-Wyoming Indian8:31.64B4x800M
Boys2A2010`-Wyoming Indian8:22.48B4x800M
Boys2A2009`-Lingle8:29.44B4x800M
Boys2A2008`-Lingle8:31.71B4x800M
Boys2A2007`-Wyoming Indian8:37.35B4x800M
Boys2A2006`-Sundance8:34.32B4x800M
Boys2A2005`-Upton8:47.12B4x800M
Boys2A2004`-Upton8:40.48B4x800M
Boys2A2003`-Wright8:32.54B4x800M
Boys2A2002`-Wright8:35.33B4x800M
Boys2A2001`-Big Piney8:30.00B4x800M
Boys2A2000`-Big Piney8:19.09B4x800M
Boys2A1999`-Big Piney8:32.92B4x800M
Boys2A1998`-Wyoming Indian8:30.46B4x800M
Boys2A1997`-Pinedale8:33.93B4x800M
Boys2A1996`-Greybull8:22.93B4x800M
Boys2A1995`-Greybull8:22.18B4x800M
Boys2A1994`-Wyoming Indian8:23.16B4x800M
Boys2A1993`-Burns8:10.20B4x800M
Boys2A1992`-Burns8:19.14B4x800M
Boys2A1991`-Wyoming Indian8:27.06B4x800M
Boys2A1990`-Greybull8:25.59B4x800M
Boys2A1989`-Wright8:27.94B4x800M
Boys2A1988`-Wright8:25.59B4x800M
Boys2A1987`-Basin8:29.90B4x800M
Boys2A1986`-Guernsey8:36.08B4x800M
Boys2A1985`-Guernsey8:30.77B4x800M
Boys2A1984`-Kemmerer8:35.75B4x800M
BoysB1983`-Tongue River8:34.40B4x800M
BoysB1982`-Basin8:48.40B4x800M
Boys1A2021`-Cokeville8:55.13B4x800M
Boys1A2019`-Cokeville8:49.86B4x800M
Boys1A2018`-Farson8:41.80B4x800M
Boys1A2017`-Cokeville8:59.02B4x800M
Boys1A2016`-Hanna8:57.48B4x800M
Boys1A2015`-Guernsey8:56.25B4x800M
Boys1A2014`-Snake River9:04.31B4x800M
Boys1A2013`-Lingle8:41.92B4x800M
Boys1A2012`-Lingle8:53.54B4x800M
Boys1A2011`-Snake River8:51.28B4x800M
Boys1A2010`-Hanna9:06.61B4x800M
Boys1A2009`-Snake River8:29.24B4x800M
Boys1A2008`-Snake River8:44.74B4x800M
Boys1A2007`-Hulett8:37.06B4x800M
Boys1A2006`-Guernsey8:46.10B4x800M
Boys1A2005`-Guernsey8:47.05B4x800M
Boys1A2004`-Guernsey8:45.54B4x800M
Boys1A2003`-Cokeville8:46.12B4x800M
Boys1A2002`-Snake River8:54.69B4x800M
Boys1A2001`-Southeast8:31.50B4x800M
Boys1A2000`-Southeast8:33.08B4x800M
Boys1A1999`-Burlington8:54.70B4x800M
Boys1A1998`-Farson8:24.82B4x800M
Boys1A1997`-Farson8:35.16B4x800M
Boys1A1996`-Farson8:50.94B4x800M
Boys1A1995`-Burlington8:53.56B4x800M
Boys1A1994`-Dubois8:57.95B4x800M
Boys1A1993`-Dubois8:43.12B4x800M
Boys1A1992`-Hulett8:39.46B4x800M
Boys1A1991`-Dubois8:30.51B4x800M
Boys1A1990`-Burlington8:39.01B4x800M
Boys1A1989`-St. Stephens8:41.46B4x800M
Boys1A1988`-Big Horn8:47.49B4x800M
Boys1A1987`-Big Horn8:42.29B4x800M
Boys1A1986`-Southeast8:33.74B4x800M
Boys1A1985`-Southeast8:32.88B4x800M
Boys1A1984`-Ten Sleep8:36.43B4x800M
BoysC1983`-Meeteetse8:41.30B4x800M
BoysC1982`-Ten Sleep8:58.10B4x800M
BoysAA1979`-Natrona County8:16.80B4x880Y
BoysAA1978`-Cheyenne Central8:12.99B4x880Y
BoysAA1976`-Cheyenne Central8:01.40B4x880Y
BoysAA1975`-Cheyenne Central8:02.10B4x880Y
BoysAA1972`-Cheyenne East8:19.1B4x880Y
BoysAA1970`-Riverton8:16.7B4x880Y
Boys4A2021Gaige VielhauerSheridan160-2BDISC
Boys4A2019Ryan KienzleThunder Basin169-0BDISC
Boys4A2018Ryan KienzleThunder Basin159-1BDISC
Boys4A2017Cody AllenCheyenne South162-1BDISC
Boys4A2016Cody AllenCheyenne South161-1BDISC
Boys4A2015Dylan RustGreen River159-8BDISC
Boys4A2014Grayson FlemingCheyenne Central172-7BDISC
Boys4A2013Taven BryanNatrona County155-0BDISC
Boys4A2012Austin WrightKelly Walsh167-2BDISC
Boys4A2011Lucas RowleyNatrona County174-4BDISC
Boys4A2010Lucas RowleyNatrona County170-5BDISC
Boys4A2009Mike O'FarrellRock Springs156-11BDISC
Boys4A2008Carson RowleyNatrona County176-4BDISC
Boys4A2007Adam WaddellCody169-6BDISC
Boys4A2006Shawn TeasleyCheyenne Central173-7BDISC
Boys4A2005Jake ChickCampbell County170-2BDISC
Boys4A2004Alex ObrechtCheyenne Central172-10BDISC
Boys4A2003Alex ObrechtCheyenne Central158-8BDISC
Boys4A2002Clint OldenburgCampbell County172-10BDISC
Boys4A2001John ChickCampbell County171-7BDISC
Boys4A2000Kelly PoppingaEvanston157-10BDISC
Boys4A1999Craig SuterRock Springs158-5BDISC
Boys4A1998Zack EvenGreen River174-4BDISC
Boys4A1997Dan WilliamsLaramie165-0BDISC
Boys4A1996Garth HamblinRock Springs151-6BDISC
Boys4A1995Andy AndersonNatrona County164-4BDISC
Boys4A1994Kevin HomerNatrona County151-10BDISC
Boys4A1993Rick BrownCheyenne Central158-3BDISC
Boys4A1992Dan TonerKelly Walsh157-8BDISC
Boys4A1991Marc ManseauSheridan165-10BDISC
Boys4A1990John GodinaCheyenne Central210-4BDISC
Boys4A1989John GodinaCheyenne Central194-9BDISC
Boys4A1988John GodinaCheyenne Central168-4BDISC
Boys4A1987Mike MoyerRawlins158-3BDISC
Boys4A1986Craig WojciezsakRiverton169-8BDISC
Boys4A1985Rod TysonLaramie162-0BDISC
Boys4A1984Dave EdeenCheyenne Central160-0BDISC
BoysAA1983Joe DedicKelly Walsh172-4BDISC
BoysAA1982John StellernLaramie168-10BDISC
BoysAA1981John StellernLaramie168-8BDISC
BoysAA1980Steve SeamanKelly Walsh153-7BDISC
BoysAA1979Jock BrodieLander161-0BDISC
BoysAA1978Lance DealNatrona County160-11BDISC
BoysAA1977Dan BoomhowerCheyenne East151-4BDISC
BoysAA1976Mark HensmanWorland160-2BDISC
BoysAA1975Bird SvilarLander147-9.5BDISC
BoysAA1974Jerry GallegosCheyenne East144-3.5BDISC
BoysAA1973Bob NegleyKelly Walsh154-3BDISC
BoysAA1972Mike CareyLander154-9BDISC
BoysAA1971Wayne SwanCampbell County154-9.5BDISC
BoysAA1970Dave KuceraRiverton172-3.5BDISC
BoysAA1969Dave KuceraRiverton151-8BDISC
BoysAA1968Wayne WilsonCheyenne East149-9BDISC
BoysAA1967Martin McGuffeyCody170-2BDISC
BoysAA1966Martin McGuffeyCody144-9BDISC
BoysAA1965Russ MillerPowell147-7BDISC
BoysAA1964Dick PhillipsNatrona County143-10BDISC
BoysAA1963Charles QuinlivanCheyenne East142-6BDISC
BoysAA1962Bob AksamitRawlins146-2.75BDISC
BoysAA1961Greg KuiperCody148-1.5BDISC
BoysAA1960Frank IzzarelliNatrona County155-7BDISC
BoysAA1959Frank IzzarelliNatrona County138-11.5BDISC
BoysAA1958Charles HartwigSheridan136-6 5/8BDISC
BoysAA1957Chuck WilliamsSheridan151-9BDISC
BoysAA1956George AdamsCheyenne Central136-0BDISC
BoysAA1955George DuboisCheyenne Central152-6.75BDISC
BoysAA1954George DuboisCheyenne Central139-2.5BDISC
BoysAA1953Jack McKeeverCheyenne Central130-9BDISC
BoysAA1952Wallis CrammondCheyenne Central134-3BDISC
BoysAA1951Doug McLeanSheridan141-10BDISC
BoysOne class1950Doug McLeanSheridan134-2BDISC
BoysOne class1949Don BenderPowell146-9 5/8BDISC
BoysOne class1948Clark StroudNatrona County134-3BDISC
BoysOne class1947Urban MrakRock Springs129-4BDISC
BoysOne class1946Kenneth NeilsonEvanston121-2.5BDISC
BoysOne class1945Joe KienlenGreen River132-8.5BDISC
BoysOne class1944Jack HeronWorland123-3BDISC
BoysOne class1942Bill BushThermopolis130-9.75BDISC
BoysOne class1941Nimo TaylorCheyenne Central134-7BDISC
BoysOne class1940Darrell StitelerRock Springs141-0BDISC
BoysOne class1939Walter CookNatrona County130-3.5BDISC
BoysOne class1938Bob KenworthyCheyenne Central138-6BDISC
BoysOne class1937Charley ThurstonRiverton119-5.5BDISC
BoysOne class1936Pete StemacSuperior120-5BDISC
BoysOne class1935JurichReliance119-10.5BDISC
BoysOne class1934Morgan DavidsonCheyenne Central118-1.5BDISC
BoysOne class1933Robert FitzmorrisCheyenne Central125-11BDISC
BoysOne class1932Robert FitzmorrisCheyenne Central111-3BDISC
BoysOne class1931Robert MilekThermopolis103-10BDISC
BoysOne class1930Burke McDonaldThermopolis109-0BDISC
BoysOne class1929Carl WorkmanThermopolis106-0BDISC
BoysOne class1928Kenny JonesThermopolis116-11.5BDISC
BoysOne class1927Kenny JonesThermopolis111-9BDISC
BoysOne class1926Elmo CoverThermopolis120-2BDISC
BoysOne class1925Elmo CoverThermopolis105-11.5BDISC
BoysOne class1924Tim MoynihanWheatland104-8BDISC
BoysOne class1923Robert RhoneCheyenne Central95-2BDISC
BoysOne class1922Lester PeytonDouglas99-6BDISC
Boys3A2021Joseph TurnerLyman175-10BDISC
Boys3A2019Joseph TurnerLyman164-8BDISC
Boys3A2018Alex TurnerLyman161-3BDISC
Boys3A2017Logan HarrisTorrington155-9BDISC
Boys3A2016Hoyt NicholasWorland152-3BDISC
Boys3A2015Cade CovingtonMountain View145-8BDISC
Boys3A2014Garrett LynchPowell173-11BDISC
Boys3A2013Garrett LynchPowell174-7BDISC
Boys3A2012Garrett LynchPowell168-0BDISC
Boys3A2011James BushnellCody147-8BDISC
Boys3A2010Stephen PetrasCody143-4BDISC
Boys3A2009Tyler AndersonLovell158-7BDISC
Boys3A2008Tyler AndersonLovell151-2BDISC
Boys3A2007Caleb MooreTorrington156-8BDISC
Boys3A2006Caleb MooreTorrington158-8BDISC
Boys3A2005Zeb WhippLander158-11BDISC
Boys3A2004Casey LassWorland163-3BDISC
Boys3A2003Wade BetschartTorrington164-3BDISC
Boys3A2002Michael AimoneKemmerer157-10BDISC
Boys3A2001Corey BramletWheatland174-0BDISC
Boys3A2000Mike JenningsNewcastle163-7BDISC
Boys3A1999Mike JenningsNewcastle144-4BDISC
Boys3A1998Nate WoodruffTorrington140-0BDISC
Boys3A1997Nate WoodruffTorrington157-4BDISC
Boys3A1996Zack CoombsPowell150-6BDISC
Boys3A1995Jerome MorrisTorrington157-0BDISC
Boys3A1994Brett ClarkKemmerer155-0BDISC
Boys3A1993Steve JohnstonPowell155-3BDISC
Boys3A1992Dusty HarveyPowell157-6BDISC
Boys3A1991Todd WelchDouglas153-10BDISC
Boys3A1990Chris MitchellTorrington151-3BDISC
Boys3A1989Chris MitchellTorrington149-0BDISC
Boys3A1988Stan LundbergDouglas151-5BDISC
Boys3A1987Rusty TaitWorland157-5BDISC
Boys3A1986Steve RoeGlenrock164-0BDISC
Boys3A1985Rusty TaitWorland149-0BDISC
Boys3A1984David PetersonEvanston151-5BDISC
BoysA1983Bradley MowryKemmerer163-8BDISC
BoysA1982Darby RoeGlenrock154-10BDISC
BoysA1981Kevin ErbeJackson160-5BDISC
BoysA1980Kevin ErbeJackson153-10BDISC
BoysA1979Steve GrapesTorrington146-2BDISC
BoysA1978Kurt SittnerTorrington156-0BDISC
BoysA1977Kurt SittnerTorrington148-0.5BDISC
BoysA1976Gary SchukeiTorrington154-3BDISC
BoysA1975Gary SchukeiTorrington154-6.5BDISC
BoysA1974Roxy HainesTorrington152-10.5BDISC
BoysA1973Kelly SittnerTorrington147-11BDISC
BoysA1972Dave KozaTorrington151-5BDISC
BoysA1971Cleve WhitakerTorrington189-7BDISC
BoysA1970Cleve WhitakerTorrington166-6.5BDISC
BoysA1969Charles GulleyTorrington146-5BDISC
BoysA1968Bill Bonomo//Fred CookGreen River//Newcastle142-0BDISC
BoysA1967Bill BonomoGreen River140-1.5BDISC
BoysA1966Tim MerchantGreen River132-11.25BDISC
BoysA1965Gary PeltzNewcastle138-5.5BDISC
BoysA1964Larry SaulDouglas133-11BDISC
BoysA1963Fred DiltsDouglas134-4.5BDISC
BoysA1962Larry DockeryGreybull136-6BDISC
BoysA1961Dick BorinoKemmerer151-6BDISC
BoysA1960Jim AndersonDouglas147-4 7/8BDISC
BoysA1959Mike SchutteGreybull144-2BDISC
BoysA1958Bud SpicerDouglas146-11BDISC
BoysA1957Clyde EatonRawlins150-9.25BDISC
BoysA1956Bud SpicerDouglas135-7.5BDISC
BoysA1955Bob SturdivantLusk147-1BDISC
BoysA1954Don RicksRiverton132-8BDISC
BoysA1953Ken MooreCody148-10.75BDISC
BoysA1952Jim ShellGreen River139-11BDISC
Boys2A2021Jasper CalderaLusk157-4BDISC
Boys2A2019Tucker NormanPine Bluffs152-1BDISC
Boys2A2018Tucker NormanPine Bluffs148-6BDISC
Boys2A2017Yuli ViergetsSundance141-10BDISC
Boys2A2016Zac ZierRocky Mountain149-3BDISC
Boys2A2015Martin FitzwaterLusk163-1BDISC
Boys2A2014Martin FitzwaterLusk158-3BDISC
Boys2A2013Tanner RohrerLovell151-6BDISC
Boys2A2012Brynnt WoodRiverside159-6BDISC
Boys2A2011AJ MontanezLovell161-8BDISC
Boys2A2010Tyler AndersonLovell169-6BDISC
Boys2A2009Chris MaldonadoMountain View145-3BDISC
Boys2A2008Toby WoodRiverside147-8BDISC
Boys2A2007William WellsWind River156-1BDISC
Boys2A2006Wade CrawfordSundance159-6BDISC
Boys2A2005Wade CrawfordSundance158-4BDISC
Boys2A2004Jake EdmundsSoutheast171-8BDISC
Boys2A2003Dustin ThompsonPine Bluffs161-4BDISC
Boys2A2002Dustin ThompsonPine Bluffs156-5BDISC
Boys2A2001Josh CanfieldSundance156-3BDISC
Boys2A2000Cody McRadyBurns154-3BDISC
Boys2A1999Jeremy AndersonLingle154-9BDISC
Boys2A1998Cory FosherLusk157-2BDISC
Boys2A1997Brett KeiselGreybull141-9BDISC
Boys2A1996Justin RobbWright154-10BDISC
Boys2A1995Justin RobbWright161-4BDISC
Boys2A1994Eric RobbWright159-3BDISC
Boys2A1993Eric RobbWright166-10BDISC
Boys2A1992Doug LytleLusk149-4BDISC
Boys2A1991Doug LytleLusk145-10BDISC
Boys2A1990Brandon HetrickBig Piney153-4BDISC
Boys2A1989Chad LindsayLovell165-7BDISC
Boys2A1988Chad LindsayLovell167-7BDISC
Boys2A1987David WisecupBurns141-11BDISC
Boys2A1986Pete GosarPinedale136-10BDISC
Boys2A1985Jon CogdillKemmerer163-8BDISC
Boys2A1984Jon CogdillKemmerer149-9BDISC
BoysB1983Greg GrossPine Bluffs172-9BDISC
BoysB1982Greg GrossPine Bluffs160-3BDISC
BoysB1981John AtterburyGuernsey145-6BDISC
BoysB1980John AtterburyGuernsey140-9BDISC
BoysB1979Steve BaileyTongue River140-0.5BDISC
BoysB1978Kevin RyanSaratoga143-10BDISC
BoysB1977Les HunterTongue River132-4.75BDISC
BoysB1976Mike WernerBasin127-6BDISC
BoysB1975Halby GarrisonMountain View129-4BDISC
BoysB1974Dan DevereauxGlenrock143-3.5BDISC
BoysB1973John PhippsGlenrock142-9.5BDISC
BoysB1972Charles GoldenPinedale138-3BDISC
BoysB1971Tom HeydtPinedale138-5BDISC
BoysB1970Terry WhamUpton155-7BDISC
BoysB1969Terry WhamUpton154-0BDISC
BoysB1968Rick TannerByron134-3BDISC
BoysB1967Lynn BorcherDeaver-Frannie148-1BDISC
BoysB1966Alex NashByron139-7BDISC
BoysB1965Jim DobsonMoorcroft146-4 3/8BDISC
BoysB1964Rick CarpenterPine Bluffs143-5BDISC
BoysB1963Rick CarpenterPine Bluffs130-8BDISC
BoysB1962Jerry HartShoshoni134-2BDISC
BoysB1961Bob DavisBasin133-2.5BDISC
BoysB1960Rodney MartinUniversity Prep136-7BDISC
BoysB1959Carl MirichUpton130-1.5BDISC
BoysB1958Jim HainesGlendo122-11BDISC
BoysB1957Jerry HillLingle128-3BDISC
BoysB1956Alva MarquissEgbert128-9.5BDISC
BoysB1955Bill CruickshankHanna125-2.5BDISC
BoysB1954Alden PartridgeCowley134-1BDISC
BoysB1953Phillip CooleyDayton124-3.25BDISC
BoysB1952Bob RussellDayton124-6BDISC
BoysB1951Wilbert WalterLingle113-3BDISC
Boys1A2021Kaden DowerWestern Heritage133-11BDISC
Boys1A2019Reece WoodardUpton146-1BDISC
Boys1A2018Kayden BestMidwest130-0BDISC
Boys1A2017Kayden BestMidwest127-9BDISC
Boys1A2016Taylor RouseKaycee152-9BDISC
Boys1A2015Barry GreenwaldLingle144-2BDISC
Boys1A2014Sterling BakerDubois146-9BDISC
Boys1A2013Sterling BakerDubois132-5BDISC
Boys1A2012Kevin AllenUpton199-11BDISC
Boys1A2011Kevin AllenUpton187-7BDISC
Boys1A2010Kevin AllenUpton156-2BDISC
Boys1A2009Kevin AllenUpton141-9BDISC
Boys1A2008Jake JohnstonSaratoga149-1BDISC
Boys1A2007Cody HuntLingle142-11BDISC
Boys1A2006Jason KraftEncampment159-5BDISC
Boys1A2005Zack WalterTen Sleep150-0BDISC
Boys1A2004Jason KraftEncampment134-0BDISC
Boys1A2003Courtney BirchCokeville138-7BDISC
Boys1A2002Courtney BirchCokeville135-3BDISC
Boys1A2001Brian SteidleyLingle147-9BDISC
Boys1A2000Brian SteidleyLingle139-7BDISC
Boys1A1999Brad LowrySoutheast142-2BDISC
Boys1A1998Jesse BirchCokeville139-6BDISC
Boys1A1997Jeremy AndersonLingle143-10BDISC
Boys1A1996Jody GoodMidwest128-9BDISC
Boys1A1995Chad MitchellCokeville133-6BDISC
Boys1A1994Chad MitchellCokeville132-0BDISC
Boys1A1993Ken KrakowAlbin144-9BDISC
Boys1A1992Ken KrakowAlbin141-7BDISC
Boys1A1991Todd HortSoutheast136-1BDISC
Boys1A1990Warren CoatesCokeville156-10BDISC
Boys1A1989Keith PrickettSoutheast150-9BDISC
Boys1A1988Crockett HerringSoutheast137-6BDISC
Boys1A1987Crockett HerringSoutheast132-11BDISC
Boys1A1986Brent PalmerMidwest155-7BDISC
Boys1A1985Paul LissmanSoutheast140-8BDISC
Boys1A1984Ardie WardellAlbin126-9BDISC
BoysC1983Ardie WardellAlbin139-5BDISC
BoysC1982Clay EschrichTen Sleep125-9BDISC
BoysC1981Andy CarmichalCokeville122-6BDISC
BoysC1980Lonnie EisenbarthGoshen Hole140-6.5BDISC
BoysC1979Lonnie EisenbarthGoshen Hole129-9BDISC
BoysC1978Claude CraftManderson127-10BDISC
BoysC1977Rowdy PetschAlbin128-5BDISC
BoysC1976Bernard McLaughlinAlbin129-4BDISC
BoysC1975Rod DiercksManderson126-6.5BDISC
BoysC1974Charles MadsenManderson119-3BDISC
BoysC1973Charles MadsenManderson119-3BDISC
BoysC1972Larry SimpsonDeaver-Frannie128-7BDISC
BoysC1971Kent LymanTen Sleep136-10.5BDISC
BoysC1970Kent LymanTen Sleep133-7BDISC
BoysC1969?????????BDISC
BoysC1968Mac BrownCarpenter115-1BDISC
BoysC1967Mac BrownBurns136-1BDISC
BoysC1966Ed McPherrenTen Sleep132-4.5BDISC
BoysC1965Ed McPherrenTen Sleep122-10BDISC
BoysC1964Tom CollinsGlendo139-11BDISC
BoysC1963Vince KorpArvada124-2.75BDISC
BoysC1962Dave DiedeTen Sleep132-7.75BDISC
BoysC1961Keith KimbleClearmont126-3.5BDISC
BoysC1960Keith KimbleClearmont124-2.5BDISC
BoysC1959Ken RochlitzCarpenter138-0.25BDISC
BoysC1958Bob HansonLaGrange119-8BDISC
BoysC1957Ken RochlitzCarpenter110-5 5/8BDISC
Boys4A2021Gabe ClingerStar Valley6-2BHJ
Boys4A2019Hunter BrownNatrona County6-6BHJ
Boys4A2018Seth MacDonaldEvanston6-6BHJ
Boys4A2017Seth MacDonaldEvanston6-4BHJ
Boys4A2016Eric LundgrenCheyenne Central6-4BHJ
Boys4A2015Marcus NolanKelly Walsh6-2BHJ
Boys4A2014Marcus NolanKelly Walsh6-2BHJ
Boys4A2013Tanner FischerKelly Walsh6-2BHJ
Boys4A2012Aspen FreySheridan6-4BHJ
Boys4A2011Ramon RobinsonCheyenne East6-2BHJ
Boys4A2010Lucas NolanKelly Walsh6-4BHJ
Boys4A2009Boomer McLaughlinSheridan6-9.25BHJ
Boys4A2008Boomer McLaughlinSheridan6-6BHJ
Boys4A2007Patrick RaymondNatrona County6-2BHJ
Boys4A2006Ben PetersonCody6-6BHJ
Boys4A2005Jordan BirdGreen River6-2BHJ
Boys4A2004Zach DavidsonSheridan6-2BHJ
Boys4A2003Rob AuflickKelly Walsh6-6BHJ
Boys4A2002Jason LaneRiverton6-4BHJ
Boys4A2001Derrick MurphyCheyenne Central6-8BHJ
Boys4A2000Derrick MurphyCheyenne Central6-6BHJ
Boys4A1999John JacobsEvanston6-5BHJ
Boys4A1998Jason BonessKelly Walsh6-8BHJ
Boys4A1997Jason BonessKelly Walsh6-10BHJ
Boys4A1996Kurtis BeidlemanCheyenne Central6-8BHJ
Boys4A1995John JohnsonRiverton6-6BHJ
Boys4A1994Jake WesterholdCody6-6BHJ
Boys4A1993Damon DevasherCampbell County6-8BHJ
Boys4A1992Ty GoodmanCheyenne Central6-2BHJ
Boys4A1991Dasa MooreKelly Walsh6-2BHJ
Boys4A1990Steve MayhueNatrona County6-6BHJ
Boys4A1989Steve MayhueNatrona County6-8.5BHJ
Boys4A1988Trent HaughtCheyenne Central6-6BHJ
Boys4A1987Robbie JacksonKelly Walsh6-6BHJ
Boys4A1986Scott GarsjoCampbell County6-2BHJ
Boys4A1985Jack RehmKelly Walsh6-4BHJ
Boys4A1984Bryan CoventryNatrona County6-6BHJ
BoysAA1983Wes RehmKelly Walsh6-4BHJ
BoysAA1982Todd HallKelly Walsh6-1BHJ
BoysAA1981Mike DevereauxKelly Walsh6-8BHJ
BoysAA1980Mike DevereauxKelly Walsh6-4BHJ
BoysAA1979Rob EdwardsSheridan6-6BHJ
BoysAA1978Larry TaylorKelly Walsh6-4BHJ
BoysAA1977Don HelveySheridan6-5BHJ
BoysAA1976Tom ShanorCheyenne East6-4BHJ
BoysAA1975Scott SmithCody6-4BHJ
BoysAA1974Kirk SchmidtRiverton5-10BHJ
BoysAA1973Brad WoolrichCheyenne Central6-2BHJ
BoysAA1972Gary SparksCheyenne East6-6BHJ
BoysAA1971Henry BaileyCheyenne East6-2BHJ
BoysAA1970Greg KipperLaramie6-2BHJ
BoysAA1969Ross MillerRiverton6-0.25BHJ
BoysAA1968Jerry GadlinCheyenne Central6-0BHJ
BoysAA1967Jerry GadlinCheyenne Central6-0BHJ
BoysAA1966Hyrum BlackburnPowell5-7.5BHJ
BoysAA1965Paul JohnstonTorrington5-8BHJ
BoysAA1964Gary Von KrosigkRiverton6-5.75BHJ
BoysAA1963Gary Von KrosigkRiverton6-1.5BHJ
BoysAA1962Gary Von KrosigkRiverton5-10BHJ
BoysAA1961Dave Witt//Bill Feeley//Jim VogelNatrona County//Cody//Laramie5-8BHJ
BoysAA1960Ray Schneidermiller//Jim Barber//Lorenzo CarterCheyenne Central//Natrona County//Rock Springs5-7.75BHJ
BoysAA1959Kent KedlSheridan6-2.75BHJ
BoysAA1958Tom NeighborsSheridan6-0BHJ
BoysAA1957Bert ComptonSheridan5-10.75BHJ
BoysAA1956Tom DavidsonLaramie5-10BHJ
BoysAA1955Doug KedlSheridan6-1.5BHJ
BoysAA1954Jerry Nash//George SmithNatrona County//Natrona County5-8BHJ
BoysAA1953Jerry Nash//Doc Lee MooreNatrona County//Natrona County5-7.5BHJ
BoysAA1952Ted NicholsCheyenne Central5-7.5BHJ
BoysAA1951Bob McGarvin//Dan Turner//Joe MaherWorland//Natrona County//Green River5-8BHJ
BoysOne class1950Leonard GregoryHawk Springs5-11BHJ
BoysOne class1949Dick Henderson//Don OlcottNatrona County//Cheyenne Central5-9BHJ
BoysOne class1948Bill HoweryHawk Springs5-10.25BHJ
BoysOne class1947Joe LathropCheyenne Central5-8.5BHJ
BoysOne class1946Joe LathropCheyenne Central5-8.5BHJ
BoysOne class1945Leroy PearceNatrona County5-9.5BHJ
BoysOne class1944George Tope//Vern Vivian//Jack HeronNatrona County//Rawlins//Worland5-8BHJ
BoysOne class1942George BrannanNatrona County5-9.5BHJ
BoysOne class1941Glen West//Norval JohnsonWheatland//Pine Bluffs5-10.75BHJ
BoysOne class1940Stan HendricksonNatrona County5-10BHJ
BoysOne class1939Jim WeirGreen River6-1.75BHJ
BoysOne class1938Stan Hendrickson//John SinadinNatrona County//Midwest5-9BHJ
BoysOne class1937Chuck EndicottSheridan6-0BHJ
BoysOne class1936Melvin Bedsaul//Bill FleischliNatrona County//Cheyenne Central5-7.25BHJ
BoysOne class1935Tom ChapinRiverton5-10BHJ
BoysOne class1934Tom ChapinRiverton5-10BHJ
BoysOne class1933Orlo Thomas//Ernie EndicottNatrona County//Sheridan5-7.5BHJ
BoysOne class1932Jay OwenSheridan5-10.75BHJ
BoysOne class1931Jay Owen//Faye ThompsonSheridan//Midwest5-6.75BHJ
BoysOne class1930Murray SullivanNatrona County5-7 3/8BHJ
BoysOne class1929Milan MarkleyPowell5-8.5BHJ
BoysOne class1928Glen RicheyNatrona County5-7BHJ
BoysOne class1927Harold CooperSheridan5-8BHJ
BoysOne class1926Newton Inghram//Taft HarrisThermopolis//Natrona County5-7BHJ
BoysOne class1925Neil Whelan//Walter ScottCheyenne Central//Douglas5-8BHJ
BoysOne class1924Odie GorrellNatrona County5-7.25BHJ
BoysOne class1923Marvin HaithPine Bluffs5-5BHJ
BoysOne class1922Foster BlodgettNatrona County5-6BHJ
Boys3A2021Ashton SchofieldMountain View6-4BHJ
Boys3A2019Tyce DahlbergBuffalo6-4BHJ
Boys3A2018Peter KlessensCody6-0BHJ
Boys3A2017Eric JamermanDouglas6-6BHJ
Boys3A2016Tristan HeppBuffalo6-2BHJ
Boys3A2015Kyle PollockWheatland6-4BHJ
Boys3A2014Kalei SmithPowell6-4BHJ
Boys3A2013Gatlin ToppJackson6-2BHJ
Boys3A2012Tanner SimpsonLander6-6BHJ
Boys3A2011Tanner SimpsonLander6-6BHJ
Boys3A2010Kyle SullivanPowell6-4BHJ
Boys3A2009Kyle SullivanPowell6-2BHJ
Boys3A2008Braden FinkLovell6-4BHJ
Boys3A2007Drew PowellBuffalo6-4BHJ
Boys3A2006Hadley RowenTorrington6-2BHJ
Boys3A2005Charlie EnosLander6-4BHJ
Boys3A2004Kelby ScottLyman6-2BHJ
Boys3A2003Adam JohnsonWorland6-6.25BHJ
Boys3A2002Scott MayerWorland6-4BHJ
Boys3A2001Jayce PeavlerStar Valley6-4BHJ
Boys3A2000Trent LivingstonLander6-5BHJ
Boys3A1999Casey BramletWheatland6-2BHJ
Boys3A1998Travis ArchibaldKemmerer6-6BHJ
Boys3A1997Shaun WoolettLander6-8BHJ
Boys3A1996Rich SweenyWorland6-8BHJ
Boys3A1995Charlie ClingerStar Valley7-0BHJ
Boys3A1994Charlie ClingerStar Valley6-8BHJ
Boys3A1993Charlie ClingerStar Valley6-8BHJ
Boys3A1992Nolan TosoJackson6-2BHJ
Boys3A1991Kyle HazenWorland6-2BHJ
Boys3A1990Willard McAlexanderThermopolis6-2BHJ
Boys3A1989Tony NemitzPowell6-8.5BHJ
Boys3A1988Wes GambleDouglas6-4BHJ
Boys3A1987Mark EvansGlenrock6-0BHJ
Boys3A1986Matt CorbettWorland6-2BHJ
Boys3A1985Matt MichaelTorrington6-3BHJ
Boys3A1984Bryan HumphreyJackson6-4BHJ
BoysA1983Dave DraneyStar Valley6-7BHJ
BoysA1982Scott CroftLovell5-10BHJ
BoysA1981John O'LearyBuffalo6-4BHJ
BoysA1980John O'LearyBuffalo6-2BHJ
BoysA1979Kelly LairdWheatland6-1BHJ
BoysA1978Jeff ParrottJackson6-4.5BHJ
BoysA1977Jeff ParrottJackson6-3BHJ
BoysA1976Gordon KelseyLovell6-2BHJ
BoysA1975Kirk SchmidtKemmerer5-10BHJ
BoysA1974Tony ChristlerThermopolis5-10BHJ
BoysA1973John CassityLovell6-0BHJ
BoysA1972John CassityLovell5-10BHJ
BoysA1971Donn HolcombWheatland5-10BHJ
BoysA1970Duane PowersGreybull6-2.75BHJ
BoysA1969Lephen StevensJackson5-10.5BHJ
BoysA1968Harry JacobsonBuffalo5-10BHJ
BoysA1967Craig KientzJackson5-6BHJ
BoysA1966Bill McCormickThermopolis6-2BHJ
BoysA1965Bill McCormickThermopolis5-8BHJ
BoysA1964Bill McCormickThermopolis6-0.25BHJ
BoysA1963Jim HatchKemmerer5-10.5BHJ
BoysA1962Mark HigdonLander5-9BHJ
BoysA1961John Kilgore//Chuck Kane//Dale ArmstrongThermopolis//Lusk//Torrington5-9BHJ
BoysA1960Bill LeBarDouglas5-9.5BHJ
BoysA1959Don DrakeRiverton5-10.5BHJ
BoysA1958Don DrakeRiverton5-9.25BHJ
BoysA1957Ed NelsonCampbell County6-0 1/8BHJ
BoysA1956Larry Lawrence//Bob Morey//Raymond DeFelici//Bob RoyerWheatland//Riverton//Thermopolis//Powell5-10 1/8BHJ
BoysA1955Bob Rhynsburger//Elvin MayerTorrington//Rawlins5-11.5BHJ
BoysA1954Ronnie VinesCampbell County6-0 3/8BHJ
BoysA1953Phil BustosPowell5-8BHJ
BoysA1952Bob McGarvinWorland5-9.5BHJ
Boys2A2021Kendrick BeckmanRocky Mountain5-8BHJ
Boys2A2019Alec PenfieldLusk6-0BHJ
Boys2A2018Jonathan AllredRocky Mountain6-4BHJ
Boys2A2017Jonathan AllredRocky Mountain6-4BHJ
Boys2A2016Dylan RobertsRiverside6-6BHJ
Boys2A2015Jonathan AllredRocky Mountain6-5.25BHJ
Boys2A2014Ethan SherburneRiverside6-4BHJ
Boys2A2013Colton HodgeRiverside6-4BHJ
Boys2A2012Kevin ChristiansonLusk6-2BHJ
Boys2A2011Wyatt MirichBig Horn6-2BHJ
Boys2A2010Trent JohnsonLusk6-0BHJ
Boys2A2009Trey SimmonsWind River6-0BHJ
Boys2A2008Taylor JohnsonLusk6-4BHJ
Boys2A2007Dallen AndersonLyman6-8.25BHJ
Boys2A2006Dallen AndersonLyman6-6BHJ
Boys2A2005Casey GregersenBig Horn6-0BHJ
Boys2A2004Casey GodfreyUpton6-2BHJ
Boys2A2003Derek NelsonPinedale6-4BHJ
Boys2A2002Brian RobertsonLovell6-2BHJ
Boys2A2001Bret ZowadaLusk6-4BHJ
Boys2A2000Bret ZowadaLusk6-4BHJ
Boys2A1999Garrett HartwigPinedale6-2BHJ
Boys2A1998Josh YliniemiBig Piney6-4BHJ
Boys2A1997Shannon KlingSundance6-2BHJ
Boys2A1996Shannon KlingSundance6-4BHJ
Boys2A1995Shannon KlingSundance6-2BHJ
Boys2A1994Gregg SawyerBurns6-6BHJ
Boys2A1993Quincy PowersLusk6-4BHJ
Boys2A1992Shane DurtscheLovell6-4BHJ
Boys2A1991Lance DrakeSundance6-0BHJ
Boys2A1990Cory JuillardRiverside6-4BHJ
Boys2A1989Wes GambleWright6-8BHJ
Boys2A1988Cory TalichPine Bluffs6-0BHJ
Boys2A1987Wes GambleWright6-6BHJ
Boys2A1986Tim WinlandLovell6-1BHJ
Boys2A1985Steve RavnikarKemmerer6-4BHJ
Boys2A1984Steve RavnikarKemmerer6-3BHJ
BoysB1983Kacey BoothSoutheast6-2BHJ
BoysB1982Steve VanNormanMidwest6-0BHJ
BoysB1981Mike JohnsonSoutheast6-2BHJ
BoysB1980Russ AckermanShoshoni6-4BHJ
BoysB1979Tim McColleyMedicine Bow6-2BHJ
BoysB1978Rodney CoulstonDubois6-5BHJ
BoysB1977Rodney CoulstonDubois6-2BHJ
BoysB1976Gary RedfieldSundance6-0BHJ
BoysB1975Jim McCartneyHanna6-0BHJ
BoysB1974Mike SanchezHanna5-10BHJ
BoysB1973Bob FredrickGuernsey5-10BHJ
BoysB1972Mike ThorsbyBig Piney6-2BHJ
BoysB1971Mike ThorsbyBig Piney5-11BHJ
BoysB1970Joe MackeyBig Horn5-10BHJ
BoysB1969Rick TannerByron6-0BHJ
BoysB1968Rick TannerByron6-0BHJ
BoysB1967Shell CarterByron5-10BHJ
BoysB1966Rick TannerByron5-11BHJ
BoysB1965Paul KulinskyBig Piney5-7BHJ
BoysB1964Leo CottenoirSt. Stephens5-10BHJ
BoysB1963Dave Cochrane//Bob StoddardUniversity Prep//Mountain View5-7.5BHJ
BoysB1962Bob PorterUniversity Prep5-7.5BHJ
BoysB1961SimsMountain View5-9BHJ
BoysB1960Jim DaltonCowley5-9.5BHJ
BoysB1959William Phillips//Wesley WalkerHuntley//Lyman5-7BHJ
BoysB1958Willard RaymondMorton5-7.25BHJ
BoysB1957Gil WalkerLyman6-1.5BHJ
BoysB1956Gil WalkerLyman5-10.75BHJ
BoysB1955Chris HinckleyCowley5-10BHJ
BoysB1954Bob LythgoeGlenrock5-10.25BHJ
BoysB1953Bob Adams//Harold NotmanGuernsey//Huntley5-6.75BHJ
BoysB1952Bob RussellDayton5-5.5BHJ
BoysB1951Leonard GregoryHawk Springs5-10BHJ
Boys1A2021Gideon GeorgeBurlington6-0BHJ
Boys1A2019Samuel SchneiderSaratoga6-4BHJ
Boys1A2018Samuel SchneiderSaratoga6-2BHJ
Boys1A2017Samuel SchneiderSaratoga6-0BHJ
Boys1A2016Hayden FauberKaycee6-2BHJ
Boys1A2015Hayden FauberKaycee5-10BHJ
Boys1A2014Cameron RayMidwest5-10BHJ
Boys1A2013Ben MancusoBurlington6-8BHJ
Boys1A2012Ben MancusoBurlington6-7BHJ
Boys1A2011Ben MancusoBurlington6-5BHJ
Boys1A2010Sam DavidsonBurlington5-10BHJ
Boys1A2009Justin PreatorBurlington6-0BHJ
Boys1A2008Paul ChristiansenBurlington6-0BHJ
Boys1A2007Brandon GreetTen Sleep5-10BHJ
Boys1A2006Josh PreatorBurlington6-2BHJ
Boys1A2005Cody DavisCokeville6-4BHJ
Boys1A2004Kyle LovelandBurlington6-4.5BHJ
Boys1A2003Mike OteroGuernsey6-2BHJ
Boys1A2002Doug BakerChugwater6-0BHJ
Boys1A2001Whitney NevesBurlington6-0BHJ
Boys1A2000Whitney NevesBurlington6-0BHJ
Boys1A1999Ty JulanderFarson6-4.25BHJ
Boys1A1998D.J. JostMidwest6-0BHJ
Boys1A1997Zack JayHulett6-2BHJ
Boys1A1996Micah FosterSoutheast5-10BHJ
Boys1A1995Jason MannMeeteetse6-2BHJ
Boys1A1994Scott CoaleMeeteetse5-10BHJ
Boys1A1993Scott CoaleMeeteetse6-2BHJ
Boys1A1992John OstranderPine Bluffs6-2BHJ
Boys1A1991Karl JohnsonSoutheast6-2BHJ
Boys1A1990Brent NotmanSoutheast6-2BHJ
Boys1A1989Brent NotmanSoutheast6-2BHJ
Boys1A1988Junior NajeraSnake River6-2BHJ
Boys1A1987Clint AndersonBurlington6-2BHJ
Boys1A1986Wes GambleWright6-4BHJ
Boys1A1985Mike MaguireBig Horn6-0BHJ
Boys1A1984Kacey BoothSoutheast6-3BHJ
BoysC1983Buckshot HottellAlbin6-2BHJ
BoysC1982Forrest SmothersTen Sleep5-10BHJ
BoysC1981Buckshot HattellAlbin6-4BHJ
BoysC1980Doug PottsGoshen Hole6-0BHJ
BoysC1979Ronnie CookBurlington5-10BHJ
BoysC1978Mallory WintersBurlington6-0BHJ
BoysC1977Tom BassettByron6-0BHJ
BoysC1976Tom BassettByron6-2BHJ
BoysC1975Tom BassettByron5-11BHJ
BoysC1974Ernie CookBurlington5-8BHJ
BoysC1973Leonard PadillaMedicine Bow5-7BHJ
BoysC1972Mark IrionDeaver-Frannie5-8BHJ
BoysC1971Dennis IrionDeaver-Frannie5-8BHJ
BoysC1970Earl DooleyBurlington5-9BHJ
BoysC1969Mark PoelmaCarpenter5-6BHJ
BoysC1968Mike YatesLaGrange5-6BHJ
BoysC1967Ken TremainLaGrange5-10.5BHJ
BoysC1966Ed McPherrenTen Sleep5-8.25BHJ
BoysC1965Ed McPherrenTen Sleep5-6BHJ
BoysC1964Jerry SmithHawk Springs5-10 7/8BHJ
BoysC1963Ed McPherrenTen Sleep5-8BHJ
BoysC1962Stan SmithVeteran5-6BHJ
BoysC1961Pad WaldenCarpenter5-10.5BHJ
BoysC1960Pat HerringEncampment5-6.5BHJ
BoysC1959Gary PalmerBurns5-6BHJ
BoysC1958Gary HoweryHawk Springs5-8BHJ
BoysC1957Richard WhitedCarpenter5-7.5BHJ
BoysOne class1942Edward NewcomerEvanston145-10BJAV
BoysOne class1941Dick BowmanNatrona County153-3BJAV
BoysOne class1940Tony BegovichRock Springs159-10BJAV
BoysOne class1939Jim WeirGreen River161-6 5/8BJAV
BoysOne class1938George LofingTorrington165-4.5BJAV
BoysOne class1937Victor PerkovichRock Springs161-2.5BJAV
BoysOne class1936Victor PerkovichRock Springs165-0BJAV
BoysOne class1935Merle RobertsonCheyenne Central154-5.25BJAV
BoysOne class1934Jack StewartThermopolis157-2BJAV
BoysOne class1933Leon PowellThermopolis149-3BJAV
BoysOne class1932John EricksonCheyenne Central171-2BJAV
BoysOne class1931Frank WaltersCody146-3.5BJAV
BoysOne class1930Harvey WeeksThermopolis155-8BJAV
BoysOne class1929Junior SheltonSheridan169-6BJAV
BoysOne class1928Orlando MajorCody151-11BJAV
BoysOne class1927Alf EricksonCheyenne Central141-4BJAV
BoysOne class1926Elmo CoverThermopolis156-4BJAV
BoysOne class1925Stanley KuzaraSheridan139-6BJAV
BoysOne class1924Elmo CoverThermopolis141-1.5BJAV
BoysOne class1923Wedge ThompsonThermopolis140-1BJAV
Boys4A2021Aidan MorrisLaramie15-6BPV
Boys4A2019Ryan KarajanisSheridan14-0BPV
Boys4A2018Ryan FoyKelly Walsh13-6BPV
Boys4A2017Colten GalambasCampbell County13-6BPV
Boys4A2016Zach ClarkCampbell County14-6BPV
Boys4A2015Walker NewellCampbell County14-6BPV
Boys4A2014Dustin ErismanCampbell County14-0BPV
Boys4A2013Will EichenbergerCampbell County14-6BPV
Boys4A2012Will EichenbergerCampbell County15-6BPV
Boys4A2011Will EichenbergerCampbell County14-6BPV
Boys4A2010Steve TurpinCampbell County15-0BPV
Boys4A2009Steve TurpinCampbell County15-0BPV
Boys4A2008Justin GebickiCheyenne East16-0.25BPV
Boys4A2007Justin GebickiCheyenne East15-6BPV
Boys4A2006Ben PetersonCody16-0BPV
Boys4A2005Ben PetersonCody15-0BPV
Boys4A2004Lee DiedeCampbell County14-6BPV
Boys4A2003Trevor WoodSheridan14-6BPV
Boys4A2002Zach DorrCampbell County15-3BPV
Boys4A2001Jesse McKinleyCheyenne Central14-6BPV
Boys4A2000James ReadyCody14-6BPV
Boys4A1999Shane AndersonCampbell County15-0BPV
Boys4A1998Eric NybackSheridan14-0BPV
Boys4A1997Pat RankinCheyenne East15-0BPV
Boys4A1996Charlie DawsonLaramie14-6BPV
Boys4A1995Jason LeeGreen River13-6BPV
Boys4A1994Jose VasquezCheyenne Central13-6BPV
Boys4A1993Miek DeanEvanston14-0BPV
Boys4A1992Elliot WeverCampbell County14-6BPV
Boys4A1991David AllemanLaramie14-0BPV
Boys4A1990Jon LeskoRock Springs15-0BPV
Boys4A1989Clint MoxeySheridan14-0BPV
Boys4A1988Erik FreySheridan14-0BPV
Boys4A1987Corby LangLander14-0BPV
Boys4A1986Mark BundyKelly Walsh14-0BPV
Boys4A1985Beecher StrubeKelly Walsh13-6BPV
Boys4A1984Jaime ChristensenLander13-6BPV
BoysAA1983Bill BregarLander13-6BPV
BoysAA1982Jamie HudsonCheyenne Central13-0BPV
BoysAA1981Mike DuskinCheyenne Central14-6BPV
BoysAA1980Kent GraffKelly Walsh14-4.25BPV
BoysAA1979Billy BottomNatrona County13-6BPV
BoysAA1978Brad TurkKelly Walsh13-0BPV
BoysAA1977Brad TurkKelly Walsh13-6BPV
BoysAA1976Doug PilchCheyenne East14-0BPV
BoysAA1975Tim LewisKelly Walsh13-10BPV
BoysAA1974Tim LewisKelly Walsh13-6BPV
BoysAA1973Tony HillberryRiverton14-3BPV
BoysAA1972Randy WeberKelly Walsh12-6BPV
BoysAA1971Mark SmithKelly Walsh13-0BPV
BoysAA1970Greg HillNatrona County13-6BPV
BoysAA1969Mike BrownRiverton12-6BPV
BoysAA1968Mike TownesCheyenne Central12-6.75BPV
BoysAA1967John RayNatrona County12-6BPV
BoysAA1966Steve KehlRiverton12-8BPV
BoysAA1965Del GehrettNatrona County13-1BPV
BoysAA1964John WhitneyCheyenne East13-5.75BPV
BoysAA1963John WhitneyCheyenne East12-2.25BPV
BoysAA1962Paul CristlerRiverton12-1.25BPV
BoysAA1961John WhitneyCheyenne East11-10.5BPV
BoysAA1960Andy Hoefer//Bob VendittiCheyenne Central//Natrona County11-4BPV
BoysAA1959Dennis DiehlRawlins12-1.25BPV
BoysAA1958Jim PettipieceNatrona County12-4.75BPV
BoysAA1957Jerry FrudeLaramie11-7BPV
BoysAA1956John Michie//Jim PettipieceNatrona County//Natrona County11-6BPV
BoysAA1955Jack JerebRock Springs11-4.25BPV
BoysAA1954Jerry NashNatrona County11-9.75BPV
BoysAA1953Lester MadisonRock Springs11-6BPV
BoysAA1952Jack AllenNatrona County10-9BPV
BoysAA1951Ronnie Brown//Conrad HaugRock Springs//Green River11-6BPV
BoysOne class1950Don OlcottCheyenne Central11-0BPV
BoysOne class1949Don Olcott//Clarence RowlandCheyenne Central//Natrona County11-6BPV
BoysOne class1948Burr RedingRiverton11-6BPV
BoysOne class1947Ivan JonesCody11-4BPV
BoysOne class1946Ivan JonesCody10-0.5BPV
BoysOne class1945Bud Berquist//Orlo WalkerNatrona County//Green River11-4BPV
BoysOne class1944Bud Berquist//Joe McKethanNatrona County//Thermopolis11-0.5BPV
BoysOne class1942George BrannanNatrona County10-3BPV
BoysOne class1941Dick BowmanNatrona County12-3 1/8BPV
BoysOne class1940Earl RayNatrona County12-0 7/8BPV
BoysOne class1939Walter Cook//Earl RayNatrona County//Natrona County11-8.5BPV
BoysOne class1938John Hancock//Walter Cook//Charles BinningNatrona County//Natrona County//Pine Bluffs11-3BPV
BoysOne class1937Bill StranniganRock Springs11-10.25BPV
BoysOne class1936Bill StranniganRock Springs11-6BPV
BoysOne class1935Chester GarrettCheyenne Central10-10BPV
BoysOne class1934Chester Garrett//Shirl DuncanCheyenne Central//Natrona County11-7BPV
BoysOne class1933Buell Scherck//Ben StrangNatrona County//Natrona County11-0BPV
BoysOne class1932Porter DavisNatrona County11-6BPV
BoysOne class1931Porter DavisNatrona County11-9.5BPV
BoysOne class1930Lloyd DowlerNatrona County11-6.75BPV
BoysOne class1929Dick BroderickMidwest10-3BPV
BoysOne class1928Jack McNiffLaramie11-5.5BPV
BoysOne class1927Jack McNiffLaramie10-8BPV
BoysOne class1926Frank CostinLaramie11-1BPV
BoysOne class1925Fred HummelSheridan10-10BPV
BoysOne class1924Elmo CoverThermopolis10-9BPV
BoysOne class1923Elmo CoverThermopolis10-2BPV
BoysOne class1922Floyd WaltersDouglas10-10BPV
Boys3A2021Connor MicheliMountain View14-6BPV
Boys3A2019Connor MicheliMountain View15-2BPV
Boys3A2018Owen OilarCody14-6BPV
Boys3A2017Gavin HolemanCody13-6BPV
Boys3A2016Gavin HolemanCody13-6BPV
Boys3A2015Chris CavesWheatland13-0BPV
Boys3A2014Hayden CragoePowell14-6BPV
Boys3A2013Leighton BlanchardCody14-0BPV
Boys3A2012Quinn RiveraCody16-0.5BPV
Boys3A2011Leighton BlanchardCody13-6BPV
Boys3A2010Alex GwynnCody15-0BPV
Boys3A2009Hayden BalesCody15-7.5BPV
Boys3A2008Alex GwynnCody15-0BPV
Boys3A2007Brandon ChildsTorrington15-1BPV
Boys3A2006Brandon MartinezWorland13-10BPV
Boys3A2005Matt HazenWorland14-6BPV
Boys3A2004Garrett BurbankLander14-0BPV
Boys3A2003Garrett BurbankLander13-6BPV
Boys3A2002Andy KeinenDouglas14-0BPV
Boys3A2001Chris KarwockiPowell14-0BPV
Boys3A2000Carl JordanWorland13-0BPV
Boys3A1999Ryan HackbarthTorrington13-0BPV
Boys3A1998Greg BennettPowell14-7BPV
Boys3A1997Wayne KitchenLander14-0BPV
Boys3A1996Tim EarlWorland14-6BPV
Boys3A1995Ben MischkeWorland15-7BPV
Boys3A1994Charlie TrumanWorland15-0BPV
Boys3A1993Ben MischkeWorland15-0BPV
Boys3A1992Seth MischkeWorland15-6BPV
Boys3A1991Seth MischkeWorland15-0BPV
Boys3A1990Tim DelaneyWorland14-0BPV
Boys3A1989Tiger PittmanTorrington13-6BPV
Boys3A1988David GoodPowell13-0BPV
Boys3A1987Mike CrumrinePowell14-7BPV
Boys3A1986Mike CrumrinePowell14-0BPV
Boys3A1985Bill BarhamGlenrock13-6BPV
Boys3A1984Tom EisenhauerTorrington14-0BPV
BoysA1983Tom EisenhauerTorrington13-6BPV
BoysA1982Matt JolovichTorrington13-0BPV
BoysA1981Matt JolovichTorrington13-0BPV
BoysA1980Kelly LairdWheatland13-4BPV
BoysA1979Mark VarneyTorrington13-0BPV
BoysA1978Kelly GarlandBuffalo13-3BPV
BoysA1977Jeff SchlagerTorrington13-0BPV
BoysA1976Marty MurphyTorrington14-4BPV
BoysA1975Bryan SandlianTorrington12-9BPV
BoysA1974Walter DuffTorrington12-0BPV
BoysA1973Walter DuffTorrington12-6BPV
BoysA1972Jeff LairdWheatland13-0BPV
BoysA1971Jeff LairdWheatland11-9BPV
BoysA1970Jeff LairdWheatland12-0BPV
BoysA1969Mark FitchCampbell County12-11BPV
BoysA1968Mark FitchCampbell County13-3.5BPV
BoysA1967Mark FitchCampbell County11-9BPV
BoysA1966Jim ClarkWheatland11-7BPV
BoysA1965Bob SmithWheatland11-7.5BPV
BoysA1964Don DafoeNewcastle11-10BPV
BoysA1963Kenny KeilThermopolis11-0.5BPV
BoysA1962Tom MaxfieldTorrington12-1.5BPV
BoysA1961Joe Bigner//Jack BrowTorrington//Douglas11-5BPV
BoysA1960Jim Schuyler//Jack Brow//Lanny GriggsGreybull//Douglas//Evanston11-4BPV
BoysA1959Jim SchuylerGreybull11-5BPV
BoysA1958Bud SpicerDouglas12-0BPV
BoysA1957Bud SpicerDouglas12-0 3/8BPV
BoysA1956Bud SpicerDouglas11-1BPV
BoysA1955Bob HankinsTorrington11-10 1/8BPV
BoysA1954Bob HankinsTorrington11-1.5BPV
BoysA1953Don Daugherty//Gary NoddingsPowell//Powell11-0BPV
BoysA1952Don DaughertyPowell11-6BPV
Boys2A2021Zane HorrocksRocky Mountain13-0BPV
Boys2A2019Dax YeradiWright14-1BPV
Boys2A2018Brent SnyderLovell13-0BPV
Boys2A2017Hunter WoodardUpton13-0BPV
Boys2A2016Wyatt NormanPine Bluffs13-6BPV
Boys2A2015Andrew OilerSaratoga13-0BPV
Boys2A2014Wyatt NormanPine Bluffs12-6BPV
Boys2A2013Jesse HawkWind River13-0BPV
Boys2A2012Brodie EklundBurns13-0BPV
Boys2A2011Austin LangPine Bluffs12-6BPV
Boys2A2010Jesse DuncanLingle13-0BPV
Boys2A2009Jesse DuncanLingle13-0BPV
Boys2A2008Skyler HoopesLusk14-2BPV
Boys2A2007Skyler HoopesLusk13-6BPV
Boys2A2006Brandon NybergRiverside12-6BPV
Boys2A2005Kurt LudemannUpton13-0BPV
Boys2A2004Kreigh ChristiansenLovell13-6BPV
Boys2A2003Ryan NichollsLovell13-6BPV
Boys2A2002Ryan NichollsLovell13-6BPV
Boys2A2001Brandon OliverUpton14-6BPV
Boys2A2000Brandon OliverUpton13-0BPV
Boys2A1999David WattUpton13-6BPV
Boys2A1998Tucker TonkelUpton14-6BPV
Boys2A1997Brad OlsonRiverside14-6BPV
Boys2A1996Brad OlsonRiverside13-6BPV
Boys2A1995Robert WhiteUpton14-0BPV
Boys2A1994Philip RaybuckBurns13-6BPV
Boys2A1993Gregg SawyerBurns14-6BPV
Boys2A1992Gregg SawyerBurns14-0BPV
Boys2A1991Dustin UptonUpton15-3BPV
Boys2A1990Pat CliftonRiverside13-0BPV
Boys2A1989Dustin UptonUpton13-0.5BPV
Boys2A1988Shawn WalkerMountain View12-6BPV
Boys2A1987Pat HutchinsWind River14-0BPV
Boys2A1986Pat HutchinsWind River13-0BPV
Boys2A1985Scott WocickiBasin12-9BPV
Boys2A1984Tom HagemeisterBasin11-6BPV
BoysB1983Jeff FussLingle13-6.5BPV
BoysB1982Jeff FussLingle12-7BPV
BoysB1981Jeff GroveDubois13-6BPV
BoysB1980Jeff GroveDubois12-6BPV
BoysB1979Monty BakerDubois12-8BPV
BoysB1978Rodney CoulstonDubois13-0.5BPV
BoysB1977Sam WagnerLingle12-0BPV
BoysB1976Sam WagnerLingle12-0BPV
BoysB1975Kelly WintersPinedale11-6BPV
BoysB1974Jerry PennyDubois13-1BPV
BoysB1973Val EklundAlbin12-0BPV
BoysB1972Randy AmesByron12-0BPV
BoysB1971Jerry MarrouDubois12-7.5BPV
BoysB1970Jerry MarrouDubois11-11BPV
BoysB1969Rick TannerByron12-6.5BPV
BoysB1968Rick TannerByron12-5BPV
BoysB1967John BinningPine Bluffs10-9BPV
BoysB1966Joe GurneyBig Piney12-4.5BPV
BoysB1965Joe GurneyBig Piney11-7.5BPV
BoysB1964Bill PriceLingle11-6BPV
BoysB1963Jim DouglasBig Piney11-1.25BPV
BoysB1962Tom BinningPine Bluffs11-6BPV
BoysB1961Tom Binning//Ricky Case//Ron GroathousePine Bluffs//Basin//Pavillion11-5BPV
BoysB1960Al SchamberShoshoni11-4.5BPV
BoysB1959Eldon MollenbrinkSundance10-9BPV
BoysB1958Denny Brown//Francis Trenholm//Jim JohnstonDeaver-Frannie//Glendo//Basin10-9BPV
BoysB1957Gil WalkerLyman11-10BPV
BoysB1956Bernie JenrichDayton11-4BPV
BoysB1955Charles TannerByron11-1BPV
BoysB1954Alden PartridgeCowley10-11BPV
BoysB1953Don SilversUpton10-10BPV
BoysB1952Gene Kamerzell//LeRoy HerderHuntley//Huntley9-6BPV
BoysB1951Don RobbinsSunrise10-3.5BPV
Boys1A2021Nathaniel BoreenBurlington12-0BPV
Boys1A2019Brayden BruceUpton12-0BPV
Boys1A2018Tallon WilesBurlington13-0BPV
Boys1A2017Tallon WilesBurlington12-6BPV
Boys1A2016Hunter WoodardUpton12-0BPV
Boys1A2015James TeichertCokeville13-0BPV
Boys1A2014Tucker EvenMidwest13-0BPV
Boys1A2013David EngelbrechtLingle12-6BPV
Boys1A2012Jesse HawkDubois12-6BPV
Boys1A2011Kyle KiddUpton12-6BPV
Boys1A2010Shawn ChristiansenBurlington13-6BPV
Boys1A2009Shawn ChristiansenBurlington14-2.5BPV
Boys1A2008Derek KokeshUpton14-0BPV
Boys1A2007Coulter NevesBurlington13-0BPV
Boys1A2006Courtney NevesBurlington13-0BPV
Boys1A2005Branden ChristiansenBurlington12-6BPV
Boys1A2004Justin BrownNSI12-6BPV
Boys1A2003Riley HamptonUpton13-0BPV
Boys1A2002Whitney NevesBurlington14-0BPV
Boys1A2001Whitney NevesBurlington13-7BPV
Boys1A2000Whitney NevesBurlington13-0BPV
Boys1A1999Traux DealMidwest13-0BPV
Boys1A1998Terry CauffmanBurlington13-0BPV
Boys1A1997Terry CauffmanBurlington12-6BPV
Boys1A1996Mickey JohnsonMidwest12-0BPV
Boys1A1995Mike CastellanosSnake River12-7BPV
Boys1A1994Matt HubbardBig Horn13-6BPV
Boys1A1993Steve MarrouDubois12-0BPV
Boys1A1992Jeff McNivenBurlington12-6BPV
Boys1A1991Jeff McNivenBurlington11-6BPV
Boys1A1990Charlie HarrisonMidwest11-6BPV
Boys1A1989Kevin LesebergDubois13-6BPV
Boys1A1988George NeesonBig Horn11-6BPV
Boys1A1987Robert ColeSoutheast12-6BPV
Boys1A1986Robert ColeSoutheast12-0BPV
Boys1A1985Greg HoffMidwest13-4BPV
Boys1A1984Mark WilesBurlington12-6BPV
BoysC1983Mark WilesBurlington12-0BPV
BoysC1982Brent WesselEncampment11-0BPV
BoysC1981Bob EckhardtEncampment10-6BPV
BoysC1980Larry MichaelsBurlington13-0BPV
BoysC1979Lynn WilesBurlington13-1BPV
BoysC1978Larry MichaelsBurlington12-0BPV
BoysC1977Tom BassettByron13-1BPV
BoysC1976Tom BassettByron13-6BPV
BoysC1975Tom BassettByron12-7.5BPV
BoysC1974Dale CookBurlington9-6BPV
BoysC1973Tom LovelandBurlington11-0BPV
BoysC1972Steve PaumerManderson11-4BPV
BoysC1971Steve PaumerManderson10-11.5BPV
BoysC1970Tim SussexLaGrange10-6BPV
BoysC1969Terry TilleyMedicine Bow10-0BPV
BoysC1968Kirk BrownFarson12-2BPV
BoysC1967Kirk BrownFarson10-4BPV
BoysC1966Curtis GrandstaffLaGrange12-0BPV
BoysC1965Chuck SwarmLaGrange11-5.25BPV
BoysC1964Chuck SwarmLaGrange10-8BPV
BoysC1963Al BockhaunLaGrange11-4BPV
BoysC1962Dick GarrisonGlendo10-6BPV
BoysC1961Al Bockhaun//John Weber//Don SpellmanLaGrange//Clearmont//Arvada10-5.75BPV
BoysC1960Bob GreathouseLaGrange10-6 5/8BPV
BoysC1959Ken RochlitzCarpenter9-10BPV
BoysC1958Bill Brown//Gary HoweryFarson//Hawk Springs10-2BPV
BoysC1957Duane SmithHawk Springs10-2.5BPV
Boys4A2021Remar PitterCampbell County23-0.25BLJ
Boys4A2019Emory YoosookKelly Walsh23-0.25BLJ
Boys4A2018Hunter BrownNatrona County23-0.25BLJ
Boys4A2017Hunter BrownNatrona County22-4BLJ
Boys4A2016Alec RichardsonRiverton23-6.25BLJ
Boys4A2015Chase AndersenNatrona County23-3.25BLJ
Boys4A2014Robert CreagerNatrona County23-2.75BLJ
Boys4A2013Tristin ClowardNatrona County21-1.5BLJ
Boys4A2012Derrek MayLaramie21-11.75BLJ
Boys4A2011Ethan ThomasRock Springs21-8BLJ
Boys4A2010Kody WilliamsSheridan23-10BLJ
Boys4A2009Taylor VillegasNatrona County22-5.5BLJ
Boys4A2008Stephen MichelLaramie23-8.5BLJ
Boys4A2007Brendan AmesCheyenne Central24-6.75BLJ
Boys4A2006Brendan AmesCheyenne Central23-9.75BLJ
Boys4A2005Zack Bolger